Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
şu vs yi ZED BOT LA kestiğini arenada ki herkes biliyor GERÇEKTE HP OYNATAMIYORSUN EMİR..
VS DE ZOOM YAPILAN YERLERE VE SKIL BARA DİKKAT EDİN GENÇLER :)
ZED BOT BARI VE NE HIKMETSE HER ZOMDA HP FULL :)
SALAK MASK YAPMAYI ÖĞREN KENDİ MOVİENDE KENDİNİ İFŞALAMIŞSIN.

mttvls

Oyuncu
26 Nisan 2017
87
50
18
28
şu vs yi ZED BOT LA kestiğini arenada ki herkes biliyor GERÇEKTE HP OYNATAMIYORSUN EMİR..
VS DE ZOOM YAPILAN YERLERE VE SKIL BARA DİKKAT EDİN GENÇLER :)
ZED BOT BARI VE NE HIKMETSE HER ZOMDA HP FULL :)
SALAK MASK YAPMAYI ÖĞREN KENDİ MOVİENDE KENDİNİ İFŞALAMIŞSIN.
sen nasıl bir malsın mk salagı seni video at altına videonu atacam dedin hani nerde sadece konusmayı biliyorsun salak herif

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Ya yok herkese böle konuşuyor botun önde gideni amın oğlu velet ya :D MOVİE Nİ ÇEKTİM Falan diyor bunu sikip atmayan yok ya kodumun akın kuyucağı :D

• Like
Reactions: testament23

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
seri mana diyodun? Canın inmiyor diyodun? Len amını siktigimin orospu evladı oynamayı bilmiyonki :)
Neyse seni birdaha burada gormeyeyim hayde sen git abilerin gelsin
Senin gibi bir orospu evladina baska cevap yok konus dur kendi kendine hayde optum

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
EVLATLARIM HEPINIZI SIKTIGIMI BILIYORSUNUZ LUTFEN ALINMAYIN ZBOTA PARA VERDIRMISIM SIZE
BU BENIM ICIN GURUR KAYNAĞI schizo DENILEN SALAK HP ACABILDIGINDE WS ATALIM SENLE
BOŞ BELEŞ YORUM ATMA NE ÇOK SOKTUĞUM VARMIŞ SW DE AĞLIYAN AĞLIYANA DEVAM
WS ORTASI 2 RELOG ATTIGINI da çekseydin ZBOD AYARI YETMEDİ DİE 2 RELOG ATAN EMİRİM :)

Sexyanqell06

Oyuncu
11 Aralık 2017
81
8
8
25
EVLATLARIM HEPINIZI SIKTIGIMI BILIYORSUNUZ LUTFEN ALINMAYIN ZBOTA PARA VERDIRMISIM SIZE
BU BENIM ICIN GURUR KAYNAĞI schizo DENILEN SALAK HP ACABILDIGINDE WS ATALIM SENLE
BOŞ BELEŞ YORUM ATMA NE ÇOK SOKTUĞUM VARMIŞ SW DE AĞLIYAN AĞLIYANA DEVAM
WS ORTASI 2 RELOG ATTIGINI da çekseydin ZBOD AYARI YETMEDİ DİE 2 RELOG ATAN EMİRİM :)
En son sende movir atiuodun noldu program ayarinmi tutmadi yada yada kesildigin icinmi atmadin foruma bak foruma diyodun .d

• Like

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
EVLATLARIM BENIM YA SİZE PARA HARCATMAK BENİM İÇİN ZEVK HERKES BILIR KI KESMEDIGIM ADAM KALMADI BAKSANA YORUMLARA HER ŞEY ORTADA AZICIK ANLASAN SKILL BAR + ZOOM YAPILAN YERLERDE NE KULLANDIGINI COZERDIN YAZMADAN BU KADAR SALAK OLMA BEBEĞİM YA :)

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
:D:D:D:D Akın Kuyucak piçi gördüğüm günden beri vs atıyoruz adamla hep movieni çekiyorum diyor ağlak bebe 1 tane moviesi yok orospu çocuğunun :D movie çekceksen benim gibi çekip atıcan anlık amk evladı hani nerde bi tane beni kesip koyduğun movie?

• Like