Video ECNEBI Nasıl oynar ? KralxWR (Tr_Maminak_TR içerir)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda 90BPM tarafından 24 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

forum'da sallarsan götüne dildoyu yersin kimseye kastım yok adam gibi ws isteyip sonucu ne olursa olsun tebrik eder geçerim kimse yenilmez degil bende kral degilim sonuçta. arkadaş forum delikanlılarından birden bana sallayınca tabi zımparalı dildoyu yedi götüne artık kimin böyle götü kaşınırsa pm atmanız yeterli insan gibi yaklaştıkça götünüz kalkıyor oyunu bırakayım dedim bi peşimi bırakmadınız aq bu arada macro/pedal diye ağlamaya devam eden varsa tw veriyorum yanında kankalarını çağırsın kim daha manuel görelim neyse herkese iyi oyunlar sana degil maminak senden gıcık aldım.

2. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Kral Oyuncu

BAK BEN FORUMDA ÖLE HERKEZLE POLEMİĞE GİRMEM KÜFÜRLEŞMEM BU 1 . 2 . Sİ SEN KİMSİNDE SANA SALLICAM BEN A.G :sYEMİN EDİYORUM Bİ BİTMEDİNİZ AFFERİM LAN BAK BURDA ŞAHİT OLSUN LAR TEBRİK EDİYORUM TMM MI AFFERİM . SIRF POLEMİĞE GİRMEMEMEK İÇİN.

HA ŞUNUDA BELİRTİYİM PEDAL VE MACRO KULLANANLARA HİÇ Bİ ZAMAN LAF ETMEM DEVİR TEKNOLOJİ DEVRİ KULLANABİLİR . BENİM MESELEM KULLANIPDA BÖLE SENİN GİBİ MİLLETE EZİK ÇEKEN WELEDLER LE . BENDE BİLİRİM SİZİN GİBİ FAKE HESAPLA GELİP BURDA KESMEYİ FORUMDA PAYLAŞMAYI AMA BEN ŞU ANA KADAR BU SW DE HİÇ Bİ ASAS I KENDİME DENG GÖRÜP ONA ÖZEL VİDEO ÇEKMEDİM ÇEKMEM DE BENİM VİDEOM PEDAL MACRO OLMADIĞIMI GÖRMELERİ İÇİN TOPLU VİDEOLAR YAPTIM .ELLE OYNUYORUM SONUÇTA ÖLÜCEM TABİ ÖLÜMSÜZ DE DEĞİLİM AMA İSMİMİN BU ŞEKİLDE PRİMCİ WELEDLER TARAFINDAN KULLANILMASINI DA SEVMİYORUM .

AZINDAN ÇIKAN KELİMELERİDE SEÇEREK TARTARAK KONUŞ BENİM CANIMI SIKMA , BEN KÜFÜR ETMİYORUM ONA GÖRE !

3. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Açıklamayı yukarıda yaptım tekrar oku erzurumun açtığı konu altına yazdıklarını gördük uzatmaya gerek yok dışarıdan oyuna müdahale edecek herhangi bir yazılım donanım söz konusu değil numaranı ver dış çekim alıp atayım onada yetmez içerliyorum diyorsan buyur arenaya 10 ws 5 avans + yanına birini çağır tw vereyim kontrol etsin wsleri,sikecem alayınız polemksiniz sen kimsin de senden prim kasıcam gördügüm en kötü oyuncusun,skil vuruşların güzel ama yetersiz

4. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Ben kimseye ezik çekmem beni tanıyan tanır kabulleneceksin koçum 4-1'i gel 10-1 yapayım dedigimde erkek olup gelseydin laf kaşarlığı yapma macro varsa video ortada ifşala hadi

5. TR_MaMiNaK_TR

BAK BEN ÖLE HİLE DEN HURDA DAN ZATEN ANLAMAM . AMA SANA ŞUNLARI SÖLEYEBİLİRİM , MANAN SIFIRLANIYOR SKİLLERİN KARARIYOR , MANA PODUNA GECİKMEDEN SANİYESİ SANİYESİNDE BASIYORSUN , ÇHARIN HAREKETLERİNE BAKINCA DA OTO R OLDUĞU BARİZ
    AYRICA KENDİ VİDEOM LA MANA HIZINA BAKTIM SENİNKİ BENDEN DAHA HIZLI DOLUYOR GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA GÖZE ÇARPANLAR BUNLAR
    ARKADAŞLAR DA İZLEYEBİLİR FARK EDİCEKLERDİR .DAHA DA AYRINTI VERİYİM KENDİN MANA EFECT İ AÇMIŞSIN Bİ BENİM MANAMA BAKSINLAR Bİ SENİNKİNE , İLK BAŞLARKEN BEN SENDEN ÖNCE MANA BASTIM ORTALARDA SENİN MANAN BENDEN HIZLI DOLUYOR :D KENDİNİ İFŞALAMIŞSIN .

İZLEYEN ARKADAŞLAR HEM VİDEO DAKİ MANA EFECTİNİ TAKİP ETSİN , HEMDE BENİM VİDEOM İLE BU VİDEO YU KARŞILAŞTIRSINLAR [ MANA DÖNME SÜRESİNİ ].
    HERŞEYİ GEÇTİM BAK BEN HARBİ İYİ OYNARIM . GERÇEKDEN ELLE OYNAYAN ADAM BANA KOLAY KOLAY DAYANAMAZ .TECRUBEME DAYANARAK SÖLÜYORUM... İYİ OLDUĞUM HALDE HİÇ Bİ ZAMAN KESİN KONUŞMAMAM SENİN YAPTIĞIN GİBİ 5 AVANS VERİYİM 10 DA BİTSİN DİYEMEM O KADAR İYİ OLDUĞUM HALDE KONUŞMALARINA BAKIYORUM YAZDIKLARINA BAKIYORUM VE DİYORUM Kİ SENDEN HER ŞEY BEKLENİR .
    BEN Bİ İNSANDA KONUŞMAYA ÇOK DİKKAT EDERİM . MANTIK ARARIM DORULUK ARARIM AMA SENDE HİÇ BİRİ YOK ERGENCE LAF SOKMA ÇABASI VAR :S

KENDİMİDE BİLİYORUM EP TAKILIYKEN BİLE İLK DÖNDÜĞÜM BARDA ADAMIN CANINI YARIDAN AŞŞA ALIRIM YANİ 2. TURA DEX Lİ [PP] HİÇ DAYANAMAZLAR .

DN: BENCE SİL O VİDEOLARI FAZLA KİMSE GÖRMEDEN ÇÜNKÜ KENDİN REZİL OLUCAN.

ARTIK HARBİ DİYORUM Bİ BİTİN A.G 31. OLSAN ÇEKİLMESSİN URAŞTIĞIM ÇER ÇÖP İŞLERE BAK :S

6. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Aptal gerizekalı mana süresini tut bakalım seri mana mı kullanıyorum chara r attırıyosun diyosun ben sizin gibi skill+r combo yapmam skil+w+r kullanırım daha verimlidir skilleri nasıl seri vuruyorum sence? Skill animasyonunu ne kadar hızlı geçersen o kadar seri vurursun bi birincisi ikincisi skill cool down'ı ezbere bilmen lazım ki fail almayasın tabi ping olur,delay olur fail alırsın skiller 2 ler o ayrı sizde ne arar bu bilgiler kardeş en ufak hile gördüysen video ortada dedigim gibi ifşala beni detaylı çek varsayımları bırakın tekrar ve son kez söylüyorum buyur arenaya yanına ugur keleşi al pc me baglansın atalım ws mizi ? Evet veya hayır diyin bana amk laf ebeligi yapmayın

7. TR_MaMiNaK_TR

YA ÇOCUK BANA MI ÖĞRETİYON ASASIN COMBOSUNU AYRICA SENİN DEDİĞİN GİBİ SKİLL + W+ R DİE ANLANDIRILMAZ O , O WS ESNASINDA SIRASI ZATEN DEĞİŞİR ONUN ADI W COMBODUR AYRICA W COMBO DENİNCE W YA BASILI TUTULAN COMBO DEĞİLDİR. ARA ARA BASILIR MİNÖR HIZINI VE SKİLL GEÇİŞ SÜRESİNİ [ COOL DOWN ] I AYARLARSIN AYRICA BEN GÖRÜĞÜMÜ SÖLEDİM İZLEYEN ARKADAŞLARDA KATILICAKLARDIR DA GÖZLEMLERİME NEYİN KAFASINI YAŞIYON SEN .

HER ŞEY BARİZ ORTADA İZLEYEN ARKADAŞLAR DA GÖRÜCEK ZATEN .

ZATEN BİŞİ KULLANIPDA İNKAR EDİYORSAN SENİN BEN TA BACIYIN AMCIĞINA KOYİM , KULLANMIYORSAN KÜFÜRÜ ZATEN ÜSTÜNE ALINMAZ UMURSAMAZSSIN .

MUHATTAP OLDUĞUM WELEDE BAK YA .

8. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Aynen izleyenler senin aptallıgını tescillicektir 2 defa yazdım arenaya gel biri twden baglansın ws atalım diye cevap gelmedi bütün yazılanlar ortada vasat oyuncusun başka da birşey demiyorum hadi öptüm

9. TR_MaMiNaK_TR

BAK ÇOCUK ERZURUMTR SAYFASINDA DA BANA LAF ATAN SENSİN . BENDE SENDEN İÇİN AKINGAMİNG DE GÖRDÜĞÜM KAREKTERLERDEN BAHSETTİM SENDE ONLARDANSIN DEDİM AĞIR KÜFÜR ETMEDİM . BU GÜN ARENAYA GİRDİM FAKE GİRMEM ZATEN GİRİCEĞİM FAKE HESAP BOŞ ÇHAR OLUR .KENDİ VİDEON DA DA BANA EN BAŞDA PM ATIP SATAŞAN DA SENSİN NEYİN KAFASINI YAŞIYON ANLAMADIM . DEDİĞİM GİBİ FAKE HESAPLARA GİRİP ADAM KESMEK KOLAY . HEM AYRICA BU GÜN SEN KESERSİN YARIN BEN HİÇ Bİ ZAMAN DA BEN KESİN KONUŞMAM BENİ KESEMEZLER DİE KIÇI KIRIK Bİ VİDEO İLE BENDEN İYİ OLDUĞUNU FELAN MI SANIYON :S HAHAHAH BANA Bİ TEL NO VERSENE ŞUAN OYUNDAYIM OYUNDAN PM DEN VER .

10. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Uzadıkça uzar bu telefon numaramı ne yapacaksın konu kapandı umarım bi ara arenada denk gelir şeref sözü orjin nickle gelicem bak tw vericem ws atalım diyorum hala laf ebeligi yapıyorsun kendine denk kimseyi görmüyorsun egoist olan sensin dayakxd bile seni tek bıcak keser aq konu kapandı kardeş yazma artık aptallıgını tescilledin bitti herşey umarım denk geliriz bi ara 10-0 a tamamlıcam

11. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Yatalak ettiğim 2 kolsuzun vssi biri harbi büyük orospu çocuğu diğeri kendini dev aynasında gören sıradan bir oyuncu. Öncelikle büyük orospu çocuğu olandan başlıyorum sen ana bacı sövmediğin sürece ben sana sövmedim ama aşağılayıcı laflar ettim taşak geçtim sen arkamdan sövmüşsün videoda görüldüğü üzere bu senin adi korkak bir orospu evladı olmandan kaynaklı. Neyse zaten sana serverı bıraktırdım dün vs gel vs gel diye kudurdun ama gelemedin forumda cevap da veremedin çünkü günü kurtarma derdindeydin ''ne yazsam da forumdakiler beni delikanlı sansa''. Diğer sıradan oyuncuya gelelim maminak sandığın gibi bir oyuncu değilsin 'sıradan'ın biraz daha altısın ama kendini çok büyütüyorsun asasta cidden leşe yakınsın 1 kere pri komutunda tekleme oynamıştık o zaman biraz iyiydin sen bu asas işini bırak ya da haddini bilerek yorum yap. Öldüğün ilk vsde sc varsa sil diyorsun yav seni kesen herkeste bir şey olacak mı illa? Hayret skillerin sekmemiş bu kez. Daha ecnebiden 1 el zor almışsın bir de seri mana diyon göz var nizam var ölmüşsün bitmiş bir de nasıl bir korkun varsa direkt benim adımı zikretmişsin adama olum ben size bu kadar naptım şaka gibi bu forum delikanlıları amk ya bütün server gözünü bana dikmiş

12. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yatalak ettiğim 2 kolsuzun vssi biri harbi büyük orospu çocuğu diğeri kendini dev aynasında gören sıradan bir oyuncu. Öncelikle büyük orospu çocuğu olandan başlıyorum sen ana bacı sövmediğin sürece ben sana sövmedim ama aşağılayıcı laflar ettim taşak geçtim sen arkamdan sövmüşsün videoda görüldüğü üzere bu senin adi korkak bir orospu evladı olmandan kaynaklı. Neyse zaten sana serverı bıraktırdım dün vs gel vs gel diye kudurdun ama gelemedin forumda cevap da veremedin çünkü günü kurtarma derdindeydin ''ne yazsam da forumdakiler beni delikanlı sansa''. Diğer sıradan oyuncuya gelelim maminak sandığın gibi bir oyuncu değilsin 'sıradan'ın biraz daha altısın ama kendini çok büyütüyorsun asasta cidden leşe yakınsın 1 kere pri komutunda tekleme oynamıştık o zaman biraz iyiydin sen bu asas işini bırak ya da haddini bilerek yorum yap. Öldüğün ilk vsde sc varsa sil diyorsun yav seni kesen herkeste bir şey olacak mı illa? Hayret skillerin sekmemiş bu kez. Daha ecnebiden 1 el zor almışsın bir de seri mana diyon göz var nizam var ölmüşsün bitmiş bir de nasıl bir korkun varsa direkt benim adımı zikretmişsin adama olum ben size bu kadar naptım şaka gibi bu forum delikanlıları amk ya bütün server gözünü bana dikmiş
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeş çekilmez birisin ya uğraşamam seninle özür dilerim küfürler için peşimi bırak düş yakamdan tamam sen kazandın kesiyon beni oldu mu?

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kardeş çekilmez birisin ya uğraşamam seninle özür dilerim küfürler için peşimi bırak düş yakamdan tamam sen kazandın kesiyon beni oldu mu?
    yav benim derdim bu değil ki aq zaten kesiyorum ama götün başın ayrı oynuyor onu söylüyorum ben neyse

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

yav benim derdim bu değil ki aq zaten kesiyorum ama götün başın ayrı oynuyor onu söylüyorum ben neyse
    Tamam kesiyorsun bırak peşimi

• TR_MaMiNaK_TR

OLUM BANA PM ATTI , FORUMDA SATAŞTIĞINA DİKKAT FELAN DEDİ BENDE AKLIMA GELEN İSİMLERİ YAZDIM . TARTIŞMADIĞIM BİRİNİN İSMİNİ FELAN MI VERMEMİ BEKLİYORDUN :D BEN SİZİN GİBİ 5 PARA ETMEZ İNSANLAR A CAHİLLER E LAF YETİŞTİREMİYORUM . DAYAK xd buna orospu cocuğu die hitap ediyor buda onun yorumunu beğeniyor :D ilginç ECNEBİ KESTİN KARDEŞ TMM EYW. FAZLA UZATMAYA GEREK YOK HADİ TEBRİK DE EDİYİM TMM MI SEN BENDEN İYİSİN.. DAYAK xd yi sw de kesen yok O benden kat kat iyi . BANA KÖTÜ DİYEN ÇOCUK OMC BEŞİKTAŞ NAMI DİĞER DAYAK xd : ben bilmiyorum kardeş tmm kabul .
    Yani senin gibi yapsam daha mı iyi olurum :D fake geliyim video ile uraşmıyım öldüriyim 1 2 el hemen ss alıyım felan arenaya hiç kendi orjinal nick imle gelmiyim senin gibi mi yapıyım olmadığım biri gibi mi görünüyüm :D AZICIK BEYNİ OLAN SENİN TARTIŞTIĞIN KONULARDA SENİN YORUMLARINI OKUSA VAR YA YİNE TEKRARLIYORUM GEREKSİZ VE BOŞ Bİ İNSAN OLDUĞUNU ZATEN ANLAR DAHA BURDA GELİP KELİME YAPIYON 2 LAFINDAN BİRİDE KÜFÜR

GERÇEKDEN EYW. SİZ DAHA İYİSİNİZ :D

O ONU BEĞENİYOR ODA ONU HAHAHA GERÇEKDEN İLGİNÇ :D
    BEN BU KARAKTERSİZ LERLE UĞRAŞAMAM ABİ :s

Son düzenleme: 25 Mart 2019
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Ne boş adamsın 4 defa tw vercem gel dedim bak hala masal anlatıyon nasıl bi kafan oldugunu ögrendim yeter rezil etme kendini fazla uzatma

• TR_MaMiNaK_TR

BEN OKADAR DETAYLARA GİRMEM SOKAYIM TW NE HALA AYNI ŞEYLERİ YAZIP DURMA S1KTİMİN YERİNDE TEBRİK ETTİM İŞDE TMM UZATMA
    BİRBİRİNİZE ANA BACI SÖVÜP YORUMLARINIZI BEĞENİYORSUNUZ BU KADAR ACİZ AYAK TAKIMINDAN BAŞKA Bİ BOK DEĞİLSİNİZ

BEN EZİĞİM KABUL EDİYORUM DAHA FAZLA UZATMAYIN 2 NİZİDE KESEMEM BİTTİ .

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Yarabbi şükür bi noobun da sonuna geldik tmm .s

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Şu besiktasmidir nedir amk sen niye akıllı hareket etmiyorsun sadece prim yapmak için foruma giriyorsun herkesin gonderisinde yorumun var herkesin anasına bacisina sovuyorsun birgun biri çıkar gözünün önünde anani bacini gerçekten siker heyt ve nasil sikti der otursun aşağıya biraz terbiyeli ol insanlara karşı ayıptır bu oyun için mk

SeanZ ve TR_MaMiNaK_TR bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Şu besiktasmidir nedir amk sen niye akıllı hareket etmiyorsun sadece prim yapmak için foruma giriyorsun herkesin gonderisinde yorumun var herkesin anasına bacisina sovuyorsun birgun biri çıkar gözünün önünde anani bacini gerçekten siker heyt ve nasil sikti der otursun aşağıya biraz terbiyeli ol insanlara karşı ayıptır bu oyun için mk
    nasıl hareket edeceğimi sana soracak değilim delikanlı şu an burada prim yapan varsa o da sensin bana laf atarak prim yapmaya çalışıyorsun her andreamtr oyuncusu gibi ayrıca yanlış bilmiyorsam geçen gün tblden ban yedin diye ağlıyordun. koxperlar benim muhatabım değildir ben siker geçerim dediklerini yapabileceksen beykozun her noktasına bekliyorum sen sadece geldiğin yeri söyle ayrıca ben kimseye durduk yere sövmedim sövmem

• Bu Sayfayı Paylaş