Ekran bugu oluşumu.

'Şikayet Alanı' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 22 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Sürekli uzaktan vuruyorsun hile falan diyen arkadaşlardan sıkıldığım için çekmiş olduğum bir video umarım o arkadaşlar tatmin olmuştur, 2 aşamalı bir video sonuna kadar izlerseniz sevinirim saygılarla.

Naylon59 bunu beğendi.
  2. afrazat

afrazat Oyuncu

Evet güzel bir çalışma olmuş eline sağlık. Aynı durumu ben çok yaşıyorum adam bana uzaktan vuruyor gibi geliyor tamam ama benim anlamadığım adam bana damege vururken ben ona vuramiyorum. Bu durumda kimin uzaktan vurdugu kimin ekran bugu olduğunu bilemiyoruz. Adam bana vurup ben ona vuramiyorsam haliyle adamda hile var diye düşünüyorum. En güzeli bunun düzeltilmesi olur sanirim.

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Aynen öyle ekran buğuna çözüm bulunsa sonrasında kim hile kim değil belli olur.

4. afrazat

afrazat Oyuncu

Bu gün özellikle Noex: SAYGI ile warior açıp denedim ve bir asası yakalayana kadar kovaladım gerçekten sekme olayı fena. hatta bir kaç kişi uzaktan vuruyor diye şikayet etti yönetim efendiye tw de verdik. Demek ki başkasına uzaktan vuruyor gibi görünmesi doğal bir olay.

5. DK_

DK_ Oyuncu

Gel de bunu özürlülere anlat

6. Naylon59

Naylon59 Oyuncu

EMEGİNE SAGLİK HOCA TBL DİYE AGLAYANLAR TATMİN OLUR UMARİM WMG___PIRKALARIM.

7. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

burada daire çizildiği için mesafe çok uzak olamamış düz bir alanda uzaktan sekmeye başlayınca ekran buğu mesafesi de artıyor andreamda bunun daha uzaktan vurma versiyonunu hatta ekran buğundan oluşan ışınlanma olayını da çekicim sekerek tp yapan magelerin koşarak tp yapıyormuş gibi s combo ile el kalkmamasını hepsini bir sıra videoya ya alacağım oyunda aşırı fazla bug oluyor sonra gereksiz tartışmalar yaşanıyor umarım o videolar ile daha sağlıklı ilişkiler içerisinde oyun oynayacağız.

Naylon59 bunu beğendi.
  8. Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Bir ornegini serbela arakadasimiz pislik agizi ile terbiyesiz bir dilde paylasmis video cekmis degerli burak karfesimi WMG___pekiyasnra videoya almis anlatmak istedigimiz tamda o tbl degil ekran bugu

9. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Yönetim, uğurkeles gibi değil yakaladığı an direk banlıyor şikayet edilen her adamıda kontrol ediyor onlarca adam banlattım gördüğümü söylüyorum 5dakika sonra yukarından ismi geçiyor eğer birisinde tbl olduğunu düşünüyorsan şikayet et oyununa bak zaten varsa bir şeyler kaçınılmaz yiyor banı bir kere bile birisine sen tblsin diye pm bile atıp bir tartışmaya girmedim adamlar normal tartışmayı geçtim ana bacı sövüyor, yüz yüze gelme şansın olmadığı bu tür ortamlarda da bunlara alışmak lazım yoksa serbale dediğin kişiyi sadece bakışlarımlarım ağlatarım lakin gel gör ki ne ana bırakıyor ne avrat.

Naylon59 ve DK_ bunu beğendi.
  10. DK_

DK_ Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yönetim, uğurkeles gibi değil yakaladığı an direk banlıyor şikayet edilen her adamıda kontrol ediyor onlarca adam banlattım gördüğümü söylüyorum 5dakika sonra yukarından ismi geçiyor eğer birisinde tbl olduğunu düşünüyorsan şikayet et oyununa bak zaten varsa bir şeyler kaçınılmaz yiyor banı bir kere bile birisine sen tblsin diye pm bile atıp bir tartışmaya girmedim adamlar normal tartışmayı geçtim ana bacı sövüyor, yüz yüze gelme şansın olmadığı bu tür ortamlarda da bunlara alışmak lazım yoksa serbale dediğin kişiyi sadece bakışlarımlarım ağlatarım lakin gel gör ki ne ana bırakıyor ne avrat.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Sen adamsın reis boşver..

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

EMEGİNE SAGLİK HOCA TBL DİYE AGLAYANLAR TATMİN OLUR UMARİM WMG___PIRKALARIM.
    Serbelayla aynı clanda degilmiydin sen ne ara düşman oldunuz AMK çok seviyordunuz yilmazi onun için tartisiyordunuz milletle

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Serbelayla aynı clanda degilmiydin sen ne ara düşman oldunuz AMK çok seviyordunuz yilmazi onun için tartisiyordunuz milletle
    Ben solo oyuncuydum. 155___PIRKALARIM ve 155___BUZKUPU pelerin ve kolluk icin girdigim bir klandı. Ondada beni klana alirmisiniz diye kimseye yalvarmadik kendileri cagirdilar ustelik yilmaz dedigin cocuk gececi biz gunduzcuyduk 1 hafta durdum durmadim. Bide o cocuk icin nerede tartismisiz nerden uyduruyorsunuz bizi tanimadiginiz cok cok belli buyrun pk miza katilin misafir edelim ortamimizi gorun boyle cocukca seyler yazmayin..

• ILisaCastro_

Ben solo oyuncuydum. 155___PIRKALARIM ve 155___BUZKUPU pelerin ve kolluk icin girdigim bir klandı. Ondada beni klana alirmisiniz diye kimseye yalvarmadik kendileri cagirdilar ustelik yilmaz dedigin cocuk gececi biz gunduzcuyduk 1 hafta durdum durmadim. Bide o cocuk icin nerede tartismisiz nerden uyduruyorsunuz bizi tanimadiginiz cok cok belli buyrun pk miza katilin misafir edelim ortamimizi gorun boyle cocukca seyler yazmayin..
    Kardesm sakin ol bi benn sana bişey demedım zatenn sadece o clanda degilmiydin ne ara dusman oldunuz yılmaz senın videonu cekicekk kadar aranız ne ara kotu oldu demek ıstedım

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Kardesm sakin ol bi benn sana bişey demedım zatenn sadece o clanda degilmiydin ne ara dusman oldunuz yılmaz senın videonu cekicekk kadar aranız ne ara kotu oldu demek ıstedım

Videolarimizi cekecek kadar aramizda ne oldu sorusunu yilmaza sormak lazim demekki pkda cani cok yanmis yedirememis biz banlatmaya calisiyor. Bizim kimseye karsi boyle bir cabamiz olmadi. bizim kimseyle sikintimiz yok.

DK_ ve ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • DK_

DK_ Oyuncu

Videolarimizi cekecek kadar aramizda ne oldu sorusunu yilmaza sormak lazim demekki pkda cani cok yanmis yedirememis biz banlatmaya calisiyor. Bizim kimseye karsi boyle bir cabamiz olmadi. bizim kimseyle sikintimiz yok.
    Aynen öyle , kimseyle sıkıntımız yok polemiğe vs hiç girmedik. Ama biri gelip size durduk yere sövüp hakaret edince de sakin kalamıyorsunuz doğal olarak..

Naylon59 bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

Aynen öyle , kimseyle sıkıntımız yok polemiğe vs hiç girmedik. Ama biri gelip size durduk yere sövüp hakaret edince de sakin kalamıyorsunuz doğal olarak..
    Aynısını ben yaşadım kardeşim hak veriyorum şuan size ve şuan kullandığı clani benle Vedat diye birisi kurduk yılmaz sadece hazır koltuğa oturdu bundan sonra benimkinin kafasına oturucak

DK_ bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş