Video ÈñdLèssBrøtherhøød'un gazabını tadan EnDuranceKillerS 'in Zor Anları..!!(Andreamtr.com)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Okkeserdgn tarafından 20 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

2. oley2666

oley2666 Oyuncu

akşama atalım 8w8 çarına partydeki tüm çarlarına ?

3. zaza40

zaza40 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

akşama atalım 8w8 çarına partydeki tüm çarlarına ?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    toplma pt ksmıslr ak movı almıslar 38-1 karsılık AS:DSAD aksama glsınlr bakalım D: adam boyle sıkılır :D

Son düzenleme: 20 Ocak 2018
  • Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

daaha 8 ws 8 diolar kac kere durdundun wsyi kan aktı resmen daha ws dio :D :D

• TOPLAMA PT ZOR KESEN VELEDLER VİDEO CEKMIS DIŞARDAN BIZIM MAGE DALAN AYRI BI PT ZAZALAR
    SEN GİT EN KRAL 8VS8 2VS2 Cİ ADAMIN GELSIN HEPİNİİZ SİKERİM
    8VS8 BEKLIYOZ
    LYRKINQ SİKERRRRRRRRRRRRRRRRRR
    ---------------------BEN--BİTİ-DEMEDEN-BİTMEZ-----

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

tabi yarragın dadını aldınız bi daha istersinizzzzz. :::D:D:D

• oley2666

oley2666 Oyuncu

ökkeş ts kaydını mı atayım illa foruma kanka çok iyisiniz sizden iyisi yok biraz pk çıkalım çok sağlamsınız derken video koyuyorsunuz ?

• oley2666

oley2666 Oyuncu

1 hafta usko gittik adam mı oldunuz lan yarrağın tadına baktınız diyor aq eziğine bak sen yatalak oldunuz altımda 8e8 partydeki tüm çarlarına vsye gel götünüz yerse ben clamımdaki tüm çarlarımı koyayım sizde apo ustanın çarını koyun 2w2 atalım tekrardan

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

ben snn sozune itimat etmem cunkı bn snn asasınla 5 kere ws attım charına gotu yemedı vermeye dahada carına ws falan diyip boş yapma ses kaydım warsa buyur izin veriyorm atabilirsin.

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

1 hafta usko gittik adam mı oldunuz lan yarrağın tadına baktınız diyor aq eziğine bak sen yatalak oldunuz altımda 8e8 partydeki tüm çarlarına vsye gel götünüz yerse ben clamımdaki tüm çarlarımı koyayım sizde apo ustanın çarını koyun 2w2 atalım tekrardan
    ama ben sana charına attıgımız ama vermedıgnız videoyu en kısa zamanda atacam emın ol..

• oley2666

oley2666 Oyuncu

çar vermedik değil almadığın çar ben asastayken ne oyuna gir ne pk ya çık sana öyle bir video geliyor ki oyuna girmeye foruma girmeye utanıcaksın unutma bu dediğimi pm den yada tsden bana diyeceksin o videoyu kaldır diye imza sametcan çekiç o amına koyduğumun clanınada söylüyorum bu yatalağın yanında olanın arkasında duranın bu çocuğa gelecek videonun diğer yarısı ona gelicek.

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

çar vermedik değil almadığın çar ben asastayken ne oyuna gir ne pk ya çık sana öyle bir video geliyor ki oyuna girmeye foruma girmeye utanıcaksın unutma bu dediğimi pm den yada tsden bana diyeceksin o videoyu kaldır diye imza sametcan çekiç o amına koyduğumun clanınada söylüyorum bu yatalağın yanında olanın arkasında duranın bu çocuğa gelecek videonun diğer yarısı ona gelicek.
    ne zoruna gitmiş be sametcik clnca bekliyorz ufak beyinli arkadaşm :D :D

• oley2666

oley2666 Oyuncu

zoruma gitmekle alakalı değil sana dersini ben zaten 2w2 de verdim benimle kapışmak senin haddine değil sen nasıl birisin benim gözümde biliyormusun ben çoğu kişiyle 2w2 atarım hepsini video alırım ama youtube atmam çünkü videosunu atmaya değecek insan değildirler senin videonu da atmamıştım ta ki pk da yaptığınız kahpeliğe kadar benim gözümde öyle bir oyuncusun sen biraz dürüst ol ve bunu itiraf et sende biliyorsun kanalımda ki diğer bütün oyuncular iyi oynadıkları için kanalımdalar

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

zoruma gitmekle alakalı değil sana dersini ben zaten 2w2 de verdim benimle kapışmak senin haddine değil sen nasıl birisin benim gözümde biliyormusun ben çoğu kişiyle 2w2 atarım hepsini video alırım ama youtube atmam çünkü videosunu atmaya değecek insan değildirler senin videonu da atmamıştım ta ki pk da yaptığınız kahpeliğe kadar benim gözümde öyle bir oyuncusun sen biraz dürüst ol ve bunu itiraf et sende biliyorsun kanalımda ki diğer bütün oyuncular iyi oynadıkları için kanalımdalar
    şimdi birincisi bni bilen biliyor ve sen kımle ws attıysan youtubede videosu war ikincisi eyer sen pkda arkadan bi o.ç gelip surekli sni kestirirse sendde ona oynatırsın ücüncusu ise kimle ws attıysan buda bizde dahil herkes sana hile diyor ve boy boy hile die videoların ifsaların war simdi sen hile acıp bizi kesip foruma atıyorsan oda senın kaliten ufak beyinli arkadaşm. bu aradaa sen bnaa ve clanıma video atacaksın ya emın ol biz boş durmayacagız . bence fazla uzatma herkes snn ne halt oldugunu biliyor ve soyluyor. he bidde takıldıgın adamlarda etiket adamlar kıme sorarsan sana ne halt olduklarını soyleerler ayrrıltılı sekılde .

• oley2666

oley2666 Oyuncu

lan beyınsız sız hızlandırılmış videoda 6 sn de bir spike atıyorsun diyen adamlarsınız madem ben tblyim aq yeni bir videomu etiketlesenize tbl olduğuma dair tblyim içten video çekiyorum kesintisiz atıyorum videoyu bulsana orda bir tane ttbl belirtisi yada bana 2w2de kesilirken çekiyorsunuz video ifşalasanıza tbl olduğuma dair bana bir kanıt gösterin ayriyetten vs attığın herkesi koymuşsun diyorsun lan salak serverda bir ton adam var özellikle asaslara pmden sor seninle 2w2 attımı diye o zaman anlarsın kaç kişinin videosunu atmışım kaç kişiyi atmamışım serverda 2w2 atılacak olduğunda pmden senin asasın priestin kim diye sorusunun sorulma sebebiyim ben beni pkda tekle sevin kardeş ts gel konuşalım özel olarak

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

lan beyınsız sız hızlandırılmış videoda 6 sn de bir spike atıyorsun diyen adamlarsınız madem ben tblyim aq yeni bir videomu etiketlesenize tbl olduğuma dair tblyim içten video çekiyorum kesintisiz atıyorum videoyu bulsana orda bir tane ttbl belirtisi yada bana 2w2de kesilirken çekiyorsunuz video ifşalasanıza tbl olduğuma dair bana bir kanıt gösterin ayriyetten vs attığın herkesi koymuşsun diyorsun lan salak serverda bir ton adam var özellikle asaslara pmden sor seninle 2w2 attımı diye o zaman anlarsın kaç kişinin videosunu atmışım kaç kişiyi atmamışım serverda 2w2 atılacak olduğunda pmden senin asasın priestin kim diye sorusunun sorulma sebebiyim ben beni pkda tekle sevin kardeş ts gel konuşalım özel olarak
    pkda degil wsde tokatladık kardeşş aha kanıtı yukarı cık bak.

• KÖTÜ YORUM GİZLİ HAYRANLIKTIR

ESEGE HERGUN SEMER VUR ESEK GINE ESEK 4 AY ONCE 4-0 8VS8 KESILINCE 2VS2 21 -3 KESILINCE EZQLER O GUNLERİ UNUTUYOR MALA VURDUM ZEVK GELDİ :D

• oley2666

oley2666 Oyuncu

[​IMG] [​IMG]

bak ne olduğunu hatırla ökkeş dün ne güzel yalıyordun şimdi neden bıraktın yalamayı ağzına büyük geldiyse demek

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

[​IMG] [​IMG]

bak ne olduğunu hatırla ökkeş dün ne güzel yalıyordun şimdi neden bıraktın yalamayı ağzına büyük geldiyse demek
    :D:D:D BOKUNLA OYNA OKES:D:D:D

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Oyuncu

:D:D:D BOKUNLA OYNA OKES:D:D:D
    benımkını at bnmkını. bideeeeeee alalm charları ?? vermezsenız en kısa zamanda goreceksınız movieyi. AS:D:AS:DD::DD:D

• Bu Sayfayı Paylaş