Resim Eskilerin Gözü Yaşlı Moruq

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 5 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Telif geliyor forza sıkı tutun.

3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Forza adımı geçirmedigin için sesimi çıkarmamıştın madem yazdığın yoruma beni etiketledin o jabbanın kanalına telif atıyorum haberin olsun istedigin kadar yorum kaldır konu başlıgını değiştir SS aldım kanalı patlattıktan sonra o tuğrul ile görüşüp kanalının kapanmasının sebebini senin oldugunu belirticem hadi bakalım sikişip durun aranızda

4. ForzaScarrow

yapmaz isen ananı götünden sikeyim

5. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

yapmaz isen ananı götünden sikeyim
    Hepsini görmek için tıklayın...
    SS aldım zaten rahat olsana size movie aldıran memoyu siksinler hadi bakalım atın kanalınıza video hemen telif atayım bende

• ForzaScarrow

atmazsan ananı götünden sikeyim

• Forzoç sobelendin gene tuğrOç a selam söyle babandan birdaha da fake video yapmaya çalışma bize ifşa oluyon

testament23 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

bak forza herkesi bi kenara sal benim adımı hiç birzaman aklından çıkarma sen kanalına 20-30 video yükle emek harca eğer o kanalı ben kapatmazsam tüm forum beni siksin bu kadar söylüyorum 10 yılda geçse seni youtube'da barındırmam icraatlerle geliyoruz bilirsin fake nicklerle milleti kesip 1vs1 tillahıyım dedin ananı sikip attık emir başı çekiyor bak bence en çok ananı siken emirdir

• ForzaScarrow

bak forza herkesi bi kenara sal benim adımı hiç birzaman aklından çıkarma sen kanalına 20-30 video yükle emek harca eğer o kanalı ben kapatmazsam tüm forum beni siksin bu kadar söylüyorum 10 yılda geçse seni youtube'da barındırmam icraatlerle geliyoruz bilirsin fake nicklerle milleti kesip 1vs1 tillahıyım dedin ananı sikip attık emir başı çekiyor bak bence en çok ananı siken emirdir
    yala oç emiri yala biraz daha onunda seninde analarınızı sikeyim kapatmazsanda ananı sikeyim kapatırsanda oç seni sen kimsin ne zaman kestin okuyanda kestin sanacak ananı siktim siktim attım videoları defalarca siz naptınız char acıp kesip kesip benmişim gibi tanıttınız kimi neyle korkutmaya çalısıyorsun oç yapsana hadi 2 video war biri 800 küsür izlenme diğeri 150 kapat götün yiyorsa ? anasını siktiğimini oğlu kanal pvp kanalı olduğu için kapatılıyor onuda NTTGAME atıyor uskoda oynuyorum senin gibi fakir oç değilim her serverda charım war kanala sadece usko movieleri ceksem hiç bi sikim yapamazsn bunun farkında bile değilsin çünkü oynadığım oyun telif hakkı reklamını yaptığım moviesini attığım firma ama sende beyin yok amk yaptığın atar boşa simdi yürü ananı sikerim yürü oç topla yandaşları hadi bakim cevap yazın oçları yürü ayyy yaaaa kısss kısss kısss seni unutursam anan bana hatırlatır üvey oğlum benim

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

yala oç emiri yala biraz daha onunda seninde analarınızı sikeyim kapatmazsanda ananı sikeyim kapatırsanda oç seni sen kimsin ne zaman kestin okuyanda kestin sanacak ananı siktim siktim attım videoları defalarca siz naptınız char acıp kesip kesip benmişim gibi tanıttınız kimi neyle korkutmaya çalısıyorsun oç yapsana hadi 2 video war biri 800 küsür izlenme diğeri 150 kapat götün yiyorsa ? anasını siktiğimini oğlu kanal pvp kanalı olduğu için kapatılıyor onuda NTTGAME atıyor uskoda oynuyorum senin gibi fakir oç değilim her serverda charım war kanala sadece usko movieleri ceksem hiç bi sikim yapamazsn bunun farkında bile değilsin çünkü oynadığım oyun telif hakkı reklamını yaptığım moviesini attığım firma ama sende beyin yok amk yaptığın atar boşa simdi yürü ananı sikerim yürü oç topla yandaşları hadi bakim cevap yazın oçları yürü ayyy yaaaa kısss kısss kısss seni unutursam anan bana hatırlatır üvey oğlum benim
    Aferin len kafan çalışıyor bak begendim yorumunu xd

• ForzaScarrow

Aferin len kafan çalışıyor bak begendim yorumunu xd
    ayıpsın

• ForzOçSıçarrow çok içerlemiş herşeyi araştırmış anası sikişken ama hala gram beyni yok yarım akıllı orospu evladı ya acıyorum aq

• Bu Sayfayı Paylaş