Resim EZİK DOSTUM KAŞARA DAYAK

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda RoadWarior tarafından 3 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

2. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Pedal 1 - Yaşar 0

dayakxd bunu beğendi.
  3. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Pedal 1 - Yaşar 0
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Seni Cok kesmişim galiba :D

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Seni Cok kesmişim galiba :D
    kardeşim 2 yıldır filan bu sv de oynuyorum seni pk da gördüğümü hatırlamıyorum ama pedalı bilen biri attığın fotoğraflardan pedal kullandığını çok rahat anlayabilir. kullandığın pedalla millete hava atmak sana da yakışmaz bence.

Son düzenleme: 6 Şubat 2019
  • RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

kardeşim 2 yıldır filan bu sv de oynuyorum seni pk da gördüğümü hatırlamıyorum ama pedalı bilen biri attığın fotoğraflardan pedal kullandığını çok rahat anlayabilir. kullandığın pedalla millete hava atmak sana da yakışmaz bence.
    PEDAL YOK OLSA VAR DERIM ZATEN

• oguzhan_DADALOGLU

oguzhan_DADALOGLU Usta Oyuncu

Sw de el ile oynayan varior mu var kardes

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Arkadaşlar normalde oyuna dışarıdan müdahale edecek herhangi bi donanım-yazılım ban sebebidir yani uskoda böyle ama çaktırmadan kullanırsan sıkıntı olmyor oradaki gmler iplemiyo zaten, ama oyunun %95'i pedal veya macro kullanıyor gün gibi aşikar.

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

kullanmayan %5 lik kısımdan bir sürü ADAM tanıyorum.

• oguzhan_DADALOGLU

Kimmis o onlar pvp de elle oynayanlar

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

PEDAL YOK OLSA VAR DERIM ZATEN
    Dediğine göre bir tanesi ohh cilliymiş ama size göre arkadaşınız da pedal yani.

• oguzhan_DADALOGLU

Kimmis senin % 5 kisminda yer alan arkadaslarin soyle bakalim yirtik

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Macro kullanımının adamlık ile alakası yok illa ki bende bi yerden sonra düşük kalıyorum isteyen pedal felan kullanır bu kendi seçeneği manuel bi şekilde combo yapabilecek çok az kişi vardır şahsen combom'a güvenirim övünmek gibi olmasın ama oyun sonuçta ölüyorsun bi yerden sonra

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Macro kullanımının adamlık ile alakası yok illa ki bende bi yerden sonra düşük kalıyorum isteyen pedal felan kullanır bu kendi seçeneği manuel bi şekilde combo yapabilecek çok az kişi vardır şahsen combom'a güvenirim övünmek gibi olmasın ama oyun sonuçta ölüyorsun bi yerden sonra
    Problem zaten comboyu kendin yapıp yapmamakta değil, kendi yapmadığın comboyla hava atmakta, vs yi sen kazanmış olmuyorsun program veya pedal kazanmış oluyor.

dayakxd bunu beğendi.
  • Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Kimmis senin % 5 kisminda yer alan arkadaslarin soyle bakalim yirtik
    Bak bir tanesi yukarıda pedal veya tbl tarafından doğal olarak vs de kesilmiş.

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Pedalı makroyu böyle ekran görüntülerinden anlamak zor belki bardan tahmin yürütürsün video atsa daha net bir şey söylenir ama kim ne kullanırsa kullansın 1299 serverlarda eliyle iyi oynayan biri pedalı da keser makroyu da bunun çok örneği var (asas vs asas için konuşuyorum). Bileğine güvenmeyen de playerım demesin tek skilli warrioru eliyle oynamayan pcyi bile çöpe atsın

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Pedalı makroyu böyle ekran görüntülerinden anlamak zor belki bardan tahmin yürütürsün video atsa daha net bir şey söylenir ama kim ne kullanırsa kullansın 1299 serverlarda eliyle iyi oynayan biri pedalı da keser makroyu da bunun çok örneği var (asas vs asas için konuşuyorum). Bileğine güvenmeyen de playerım demesin tek skilli warrioru eliyle oynamayan pcyi bile çöpe atsın
    Doğru diyorsun asasta mekanikten çok vs de uyguladığın taktik önemlidir.Ama bu arkadaşlar sırf bu yüzden warrior oynuyor bence oyun bilgileri düşük olduğu için tbl veya pedal alıp warriorla kendilerini kral filan sanıyorlar, halbuki kral olan kullandıkları program, herkes bu gençlere hastalıklı olarak bakıyor.

dayakxd bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Doğru diyorsun asasta mekanikten çok vs de uyguladığın taktik önemlidir.Ama bu arkadaşlar sırf bu yüzden warrior oynuyor bence oyun bilgileri düşük olduğu için tbl veya pedal alıp warriorla kendilerini kral filan sanıyorlar, halbuki kral olan kullandıkları program, herkes bu gençlere hastalıklı olarak bakıyor.
    59 warrioru oynamak için bilgiye yeteneğe ihtiyaç yok ki 5 parmağı olan herkes warrior oynayabilir, oynayamayan gitsin metin2 oynasın space ile atak yapabilirler herhalde:D:D

• oguzhan_DADALOGLU

o yukarda tbl tarafından kesılmıs dedıgın adamın clanı komple macro sen nıye takıntı yaptın sımdı cilliye ben onu anlamadım arkadasını kestıgı ıcın mı dayak ayrıca sen bu kadar edebıyat yapmıssın 5 parmak yeterlı fılan dıye bı donemler clan arkadasın olan omc papaza hıc bunları dedın mı gm pedalı ıle pk atıyordu ve onun yanı sıra tbl ıle de oynuyo bunları sen de adın gıbı bılıyon once kendınızı ve cevrenızde kı arkadaslarınızı elestırın kesılınce tbl macro ıvır zıvır demeyın macro dıye aglayacaksan atmayacaksın ws yı ben macrocu adamla atmam ws deyıp kenara cekılecen

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

o yukarda tbl tarafından kesılmıs dedıgın adamın clanı komple macro sen nıye takıntı yaptın sımdı cilliye ben onu anlamadım arkadasını kestıgı ıcın mı dayak ayrıca sen bu kadar edebıyat yapmıssın 5 parmak yeterlı fılan dıye bı donemler clan arkadasın olan omc papaza hıc bunları dedın mı gm pedalı ıle pk atıyordu ve onun yanı sıra tbl ıle de oynuyo bunları sen de adın gıbı bılıyon once kendınızı ve cevrenızde kı arkadaslarınızı elestırın kesılınce tbl macro ıvır zıvır demeyın macro dıye aglayacaksan atmayacaksın ws yı ben macrocu adamla atmam ws deyıp kenara cekılecen
    Papaz karşı ırkımda olsa rahat anlardım tbl olup olmadığını ama adam bizim clanda bizle pk atıyor bana attığı bir damage yok dikkatlice onu izlemiyorum nasıl anlayabilirim? Ayrıca biz yeni alım yaptığımız zaman adamın tbl olduğunu fark edince clandan atıyoruz bunu yapan başka bir clan var mıdır? Ben sana da çilliye de makro veya pedal demiyorum genel konuştum ayrıca makro pedal kullananlarla vs atmam da demiyorum atarım çünkü en iyi makrodan pedaldan daha sağlam bileğim vardır ama tblyi kesemem çünkü bilek seri mana seri skill vurmaya yaramıyor. Eliyle oynamayıp programlara skill attıran rezilliği kendinde arasın üstüne kim alınırsa

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Oyuncu

Ben de o clandayım ve yaşar dahil clanın yarısında ne macro var ne pedal sizin gibi tbl leri hiç saymıyorum zaten benim takıntım sizin gibilere gerçekleri farkettirmek, aldığınız tbl,pedalla vslerde kendinizi tatmin ediyorsunuz, oyun bilginizi pk da göremiyoruz ne yazık ki.

• Bu Sayfayı Paylaş