Resim Fake nickler

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 22 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bazı fake nicklerle gelip benim, Hasan'ın ve Emir'in adını vererek bot kullanan insanlar varmış bunu dost ve/veya düşman herkes bilir ki ben fake nickler ile girmem. ya hiç girmem ya da kendi nickimle girerim. Bugün Mehmet ile botla vs atip kesen bir dallama var baş harfi "ölmuş annesini siktiğim" arkamızdan oyun oynama kesemiyorsan gel oyunu öğretelim bot acipta insanları hakkımızda bir takım yanlış düşüncelere zorluyorsun. Ben ve benim tayfamdan kimse hile A Ç A M A Z açanla muhattabi keserim onlarda ben açarsam konuşmazlar benimle. İnsanların haklarına girmek bizlere yakışmaz, sizler de bu düşünceye riayet edin kaypaklik yapmayın. Forza gibi beyinsiz, Hazım gibi ezik ve oğuz gibi orospu çocuğu olmayın.

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

iyi oku bunları ananın amına koydugum

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  3. Benim adımı kullanan lekeleyen kim varsa sülalesindeki tüm kadınları kızları sikerek öldüreyim

4. murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Hazımmm oyuna gıremez onu ben banlattım dün bilginiz olsun.

5. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Botta ban aç opsiyonu var

6. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Beni 3 defa banladı ama hdd atmıyor tekrar char açıp girebiliyosun

7. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Benim adımı kullananın anasının amuha koyam :)

8. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hazımmm oyuna gıremez onu ben banlattım dün bilginiz olsun.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    nıye laa muratt ne oldu banlandı :)

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Tbl actıgını gordum yakaladım movıesını aldım banlattım babamın ogluda olsa sıktırı cekerım açık ve net

• ILisaCastro_

Tbl actıgını gordum yakaladım movıesını aldım banlattım babamın ogluda olsa sıktırı cekerım açık ve net
    onunn ben hayatını sıkeyımmmm o kadar savundukkk aqqq makroya tblye küfür ediyorduuu milletle tartıstım onun ıcın hazım ıcın kımınle tartıstıysamm kime laf söyledıysemm hakkını helal etsinn hazımmm eger bunu goruyorsann senın amınakoyım ben normall oynamaya kapatisenn yetmiyorsa bilgisayarından oyunu sil Caunter-Strike oyna sen götveren seni.

testament23 bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

onunn ben hayatını sıkeyımmmm o kadar savundukkk aqqq makroya tblye küfür ediyorduuu milletle tartıstım onun ıcın hazım ıcın kımınle tartıstıysamm kime laf söyledıysemm hakkını helal etsinn hazımmm eger bunu goruyorsann senın amınakoyım ben normall oynamaya kapatisenn yetmiyorsa bilgisayarından oyunu sil Caunter-Strike oyna sen götveren seni.
    Ben birisine boşuna sovmem :D

• ILisaCastro_

Ben birisine boşuna sovmem :D
    vallahiiiiii hazım konusunda haklı cıktın aqqq sasırdımmm

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

gökhan küfür etmicem sırf sen küfür etmediğin için postta ama sana şunu diyim herkese kendinizi anlatın ama bana anlatmayın simdi en az 5 part fake nick ile girdiğin vs movielerini atarım beni geçirme attığın hiç bir postta ben bişey yazmadığım halde senin hakkında

• ForzaScarrow

farklı kulvarlardayız aynı serverlarda değiliz renjicede de etmiyorum ama bütceniz yeterse gelin siriusta polemiği devam ettiririm sıkıntı yok ben seni biraz daha ayrı kefeye koyuyorum cünkü hatırlarsan DIA:SNAKE diye char ile oynuyordun 2-3 sene öncesinden azda olsa muhabbetimiz vardı . Onu göz önünde bulundurarak yine biraz kendimi frenliyorum dediğim gibi ben küfür etmediğin için küfür etmiyorum sana kendi tarafımdan bi nebze senle olan polemiği kapattım. Sen devam ettirmediğin sürece ben polemiği bitirdim.

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

farklı kulvarlardayız aynı serverlarda değiliz renjicede de etmiyorum ama bütceniz yeterse gelin siriusta polemiği devam ettiririm sıkıntı yok ben seni biraz daha ayrı kefeye koyuyorum cünkü hatırlarsan DIA:SNAKE diye char ile oynuyordun 2-3 sene öncesinden azda olsa muhabbetimiz vardı . Onu göz önünde bulundurarak yine biraz kendimi frenliyorum dediğim gibi ben küfür etmediğin için küfür etmiyorum sana kendi tarafımdan bi nebze senle olan polemiği kapattım. Sen devam ettirmediğin sürece ben polemiği bitirdim.
    kanal kapatıyordun kanka noldu o iş ?

• ForzaScarrow

kanal kapatıyordun kanka noldu o iş ?
    ya olm senle alakası yok o muhabbetin

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

ya olm senle alakası yok o muhabbetin
    ee gökhanla polemigi bitirdigine göre bizimle devam ha ?

• ForzaScarrow

ee gökhanla polemigi bitirdigine göre bizimle devam ha ?
    nasıl istersen ama gerçekten bu cocuk muhabbetlerinden sıkıldım. Önceden polemiklere cevap videolarla verilirdi daha kaliteliydi ben video atarım sen video atarsın o video atar öyle polemik akar giderdi şuan sürdürülen polemik küfür dalaşı çok saçma seviyesizleşmeye başladı . Yoksa kimsenin kimseden çekincesi bir korkusu yok ben sadece farkına vardığım şeyi dilegetiriyorum hepsi bu

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

nasıl istersen ama gerçekten bu cocuk muhabbetlerinden sıkıldım. Önceden polemiklere cevap videolarla verilirdi daha kaliteliydi ben video atarım sen video atarsın o video atar öyle polemik akar giderdi şuan sürdürülen polemik küfür dalaşı çok saçma seviyesizleşmeye başladı . Yoksa kimsenin kimseden çekincesi bir korkusu yok ben sadece farkına vardığım şeyi dilegetiriyorum hepsi bu
    oğlum evli adamsın gelip fake kesmeye çalışıyorsun afk charları kesiyorsun bizde eşine sövüyor anana sövüyoruz hiçmi utanmıyorun amk neyse polemik bittiyse bak dalgana benden uzak dur yeter iyi geceler

• ForzaScarrow

oğlum evli adamsın gelip fake kesmeye çalışıyorsun afk charları kesiyorsun bizde eşine sövüyor anana sövüyoruz hiçmi utanmıyorun amk neyse polemik bittiyse bak dalgana benden uzak dur yeter iyi geceler
    olm senden adam olmaz amk haala yalan dolanın içindesin ben mi senin olmadığın charı senmiş gibi gösterip kestim Forza dedim youtube attım ?
    evlisin diyorsun amk kimliğimimi gördün kafana göre kalıblar uyduruyorsun ?
    Ben senin kendi kullandığın nick ile gelip kestim seni 3-4 part videonu attım .
    Sen polemik yaratacak yapacak kalibredeki biri bile değilsin burda utanacak tek kişi sensin ama gözünde perde olduğu için utanma duygusu yok 1 kere dahi kesmişliğin yok beni tam 3 sene oynadım ben atr de .
    Senin içinde aldığım karar ne yazarsan yaz ne yapıyorsan yap ister küfür et ister etme hiç bir posttuna cevap yazmıcam polemik istiyorsanda girersin siriusa Pm ISorryDeadForYou atarsın pmni arenadayım dersin gelirim pmne bile cevap yazmam atarım 5 part ceker giderim çünkü hayat görüşün yaşam tecrüben çok alt seviyelerde .

Hadi eyvallah.

• Bu Sayfayı Paylaş