Resim Fikirleri alalım tek isim

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kabadayıxx tarafından 5 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Kabadayıxx

Kabadayıxx Yeni Oyuncu

Wariorlar: fxxxxxxk, ohh cilli , Sercanbabaeski Ulutürk
    Asas: Ecnebi , God is woman , lyraking shizo Malkocoglu, jangunetta
    Magg: gülümsecekiyorum ,ölümallahinemri nestaaa , ozaman
    Bp: panzer, unutmabeni , Escobar
    Priest: riseofelagozlum, perhz, avalance, serbela Ata
    Herkes sadece 1 isim söylesin yeterli bunlar atılan yorum ve Serverin söylediği isimler

dayakxd bunu beğendi.
  2. compa0618

compa0618 Oyuncu

warior olarak fxkk ulutürk tomas iyidir
    prest olarak en iyi

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

mustafa
    bp asasda benimdir Lyrakinq :)

bp de en saglamdır kendısı
    tp olarakda albun meastre bi cok kişi
    serbela doguştan mal yatalak - hk oguz doguştan o.ç yatalak - Permz kendını bı sıkım zaneden veled miletin arkasından konusan bunlar daha yeni yetmeler komutdan gram anladıkları yok h acık gezen toplar görüşüm:)
    malkoc olu vs adamı ecnebi idare eder god is woman pk vs adamı shizo tırt jangunette tırt görüşüm:)

Son düzenleme: 5 Ağustos 2019
    irfan12 ve dayakxd bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

İkinize de teşekkür ediyorum ama bu konu zaten açıldı bokunu çıkarmaya gerek yok yüzlerce yorum atıldı önceki konuya. Senin nick ne kabadayıxx?

Kabadayıxx ve O_H_H_H___C_I_L_L_I bunu beğendi.
  4. Çöpsünüz

5. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Polemik çıkartacaklar ama sikimde değil
    Gelelim hayatın gerçeklerine.
    PANZER:Hilecidir. (Karaktere 2-3 kişi giriyor kimin kullandıgını tam emin değilim.)
    Lyraking:Vasat oyuncudur 1vs1 ile alakası yoktur.
    Riseof'lar: yarım el tbl,koxperdir.
    Konuda yazan 2 kişi daha botçudur zamanla açığa çıkar konuyu takibi bırakıyorum boş adamlar

afrazat bunu beğendi.
  6. compa0618

compa0618 Oyuncu

boş yapma tirekkkk aglamaya devam et ^^

7. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Polemik çıkartacaklar ama sikimde değil
    Gelelim hayatın gerçeklerine.
    PANZER:Hilecidir. (Karaktere 2-3 kişi giriyor kimin kullandıgını tam emin değilim.)
    Lyraking:Vasat oyuncudur 1vs1 ile alakası yoktur.
    Riseof'lar: yarım el tbl,koxperdir.
    Konuda yazan 2 kişi daha botçudur zamanla açığa çıkar konuyu takibi bırakıyorum boş adamlar
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bot iltifatı güzel hoşuma gidiyor bunlar 3 senedir bu serverdayım 1 kere ban yemedim asla da yemeyeceğim siz de söylediklerinizle kalacaksınız hadi rastgele yonetim ne zaman tw isterse verebilirim bu serverda benden temizi yok çamur at izi kalsın hesabındasın :)))

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Sana demedim onlar kendilerini biliyor

dayakxd bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Sana demedim onlar kendilerini biliyor
    Dostum alttan alttan her seferinde bana sallıyorsun ya da ben öyle anlıyorum benle varsa bir derdin direkt söylemeni isterim konuyu açanı zaten tanımıyoruz lyraya diyeceğini yorumda yazmışsın geriye gewoonla ben kalıyorum o zaten kankan yani laf bana geliyor. Benim ismimi yazan arkadaşlar kaldırırsanız daha güzel olacak reklama ihtiyacım yok benim o hırsım eskide kaldı. İsteyen istediğini desin bu forumda eskiden polemiğe girip dururdum artık düşmeyeceğim bu hataya oyunuma bakıyorum geçtiğimiz cumartesiden itibaren sadece akşamları on'um bu arada bilginiz olsun.

murato610 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

seni 1 yıldır arenada görmedim,seninle işim yok konuda adı gecen 2 kişi dedim 6-7 nick yazmış eleman illa senmi olacaksın emirin adı geçmiyor ki konuda tribe girme boşuna ,dedigim gibi açığa çıkar zamanla. birine hile diye boş sallamam hileyse hiledir bi movie gelir onada

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

seni 1 yıldır arenada görmedim,seninle işim yok konuda adı gecen 2 kişi dedim 6-7 nick yazmış eleman illa senmi olacaksın emirin adı geçmiyor ki konuda tribe girme boşuna ,dedigim gibi açığa çıkar zamanla. birine hile diye boş sallamam hileyse hiledir bi movie gelir onada
    Tamam "konuda yazan 2 kişi" demişsin ben "konuya yazan" diye anladım:D

testament23 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

bu lyrakinqde kendibi bi boktan saniyoya laa mk ezigi anasni sikip sikip tovn atiriom gne aglio mk haha

• Kabadayıxx

Kabadayıxx Yeni Oyuncu

Nickimi söylemiştim zaten bunlar önceki konuda söylenen isimler ve benim üşenmeyip serverda herkese sorup öğrendiğim kişiler

• Kabadayıxx

Kabadayıxx Yeni Oyuncu

Çöpsünüz
    Senin ismin serverda hiç geçmedi bile kardeşim burdaki isimler neye göre çöp açıklarmısın?

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Wariorlarda arkasinda tbl healler olmasına bile gerek olmayan tek adam fxxxkdir digerlerinin hep serbela claninda dayısının tblsiyle öne çıkmış isimler asaslarda bir sıkıntı yok varsada videolara göre konuşacağım macro dahi olmayan 2 kişi var ecnebi malkocoglu aralarinda en en iyi kim derseniz vs de bilmiyorum ama pkda god is woman hepsine ornektir priestlere gelince ata meleede çok iyi adam tekleme artırmayı bilmez teklemeden nefret eder rise ve avalance tam tekleme priesti kim daha iyi derseniz bisey diyemem serbela çöp bplere gelince escobar en temiz oyuncu magelere gelince en sevdiğim ozamandir aralarında diğerlerinin elle oynadigina inanmiyorum

dayakxd bunu beğendi.
  • O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Aktif Oyuncu

Wariorlarda arkasinda tbl healler olmasına bile gerek olmayan tek adam fxxxkdir digerlerinin hep serbela claninda dayısının tblsiyle öne çıkmış isimler asaslarda bir sıkıntı yok varsada videolara göre konuşacağım macro dahi olmayan 2 kişi var ecnebi malkocoglu aralarinda en en iyi kim derseniz vs de bilmiyorum ama pkda god is woman hepsine ornektir priestlere gelince ata meleede çok iyi adam tekleme artırmayı bilmez teklemeden nefret eder rise ve avalance tam tekleme priesti kim daha iyi derseniz bisey diyemem serbela çöp bplere gelince escobar en temiz oyuncu magelere gelince en sevdiğim ozamandir aralarında diğerlerinin elle oynadigina inanmiyorum
    Clanda tbl kimse yok nerenden uyduruyon ??

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Sağolasın reis teşekkür ederim

irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Clanda tbl kimse yok nerenden uyduruyon ??
    Ugur dayi varken diyorum anliyonmu dayi herkesi ölümsüz yapan dayi seri 10 k ve toplu heal kaldıran dayiyi diyorum o yoksa fxxxk hariç diğerleri hiç bisey. kendi yorumum seni pkda fazla görmedim ama furkandan iyi olacağını düşünmüyorum kimsede dusunmuyordur

• O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Aktif Oyuncu

Ugur dayi varken diyorum anliyonmu dayi herkesi ölümsüz yapan dayi seri 10 k ve toplu heal kaldıran dayiyi diyorum o yoksa fxxxk hariç diğerleri hiç bisey. kendi yorumum seni pkda fazla görmedim ama furkandan iyi olacağını düşünmüyorum kimsede dusunmuyordur
    furkanla bi derdim yok kendisini cokda severim uzun zamandır tanıyom pkda benden iyi warior oldugnu düşünmüyom clanda tbl kimse yok varsa yaz bana oyundan gördüklerini

• Bu Sayfayı Paylaş