Video FLW:::GOD BLESS YOU hile movie.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 4 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Adamdaki özgüvene hayranım hem seri mana açıcaksın (efect hızından belli kaç tur atıyo vs attığı adama) hem seri skill vurcaksın s combo atarak gizlemeye çalışcaksın ama th ve sp yi 6 saniyede vururken ele vericeksin kendini falan kafalar kıyak yine hem de herkese beni kimse kesemez diye atar yapacaksın güzel kafalar.

2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

haha amına koduğumun tırreği adam olmuş da adam ifşalıyor. yokluğumda adam mı oldunuz? godbless ananı kucağıma alırım orospu evladı seri 33 oynadığın yetmiyor seri mana mı kullanıyon am ağızlı gerçi flw değil misin normal amk hanginiz legal kolsuz döller:D

3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Orospu çocuğu arenaya gelsen boy boy videolarını çekicem göt korkusundan arenaya girmiyosun bile .d clanındaki adamlara yazıyorum gelsin diye onlar bile kesemez seni trollüyo diyorlar amk evladı .d

4. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

amına tekme atıp kanattığımın bebesi, bu kadar kudurmanın sebebi zaten seni 3-0 kesmiş olmam değil mi? sen git baban gelsin pardon zaten baban benim evlat öğreneceğin çok şey var:D:D

5. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Çok boşsun ya ezik :D ciddiye almıyorum artık seni

Bu Sayfayı Paylaş