testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Forumda atıp tutarlar oyund alt f4 atarlar orospu evlatları nonoş ibneler lan youkezy sen esentepede oturuyormuşsun orospu evladı ozan adresini yaz gelip seni dövmezsem adam değilim orospunun cocuğu ara lan beni sülalendeki tüm kızlara tecavüz edeyim 0538 832 19 66

• Like
Reactions: CHIMERA

CiG4

Oyuncu
23 Şubat 2018
56
0
6
26
Senin o ananı bacını karını kızını götünden sikip fotoğrafını alnına yapistirmazsam senin ananı ozan siksin bekle beni veled-i zina seni...

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
Senin o ananı bacını karını kızını götünden sikip fotoğrafını alnına yapistirmazsam senin ananı ozan siksin bekle beni veled-i zina seni...

hala klavye bunları karşımda söylesen sana havada ters takla attırırdım ama işte sanalya söyleyebiliyon bunların realde tipleri bi görseniz kafası önde gezen asosyal orospu çocukları

CiG4

Oyuncu
23 Şubat 2018
56
0
6
26
hala klavye bunları karşımda söylesen sana havada ters takla attırırdım ama işte sanalya söyleyebiliyon bunların realde tipleri bi görseniz kafası önde gezen asosyal orospu çocukları
Istanbul sefaköy inönü mahallesi menekşe sokak no 1 gelmezsen o ananin aminı bütün asosyaller siksin

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
lan höd desen göt dicek çavalarsınız bide adres veriyo başka şehirde oturdumu bile bile :D amına koydumun kolpacısı seni

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Yanlış gülsuyundayım orospunun fırlattığı istediğin zaman gelebilirsin chimira daha wcye gitmeye korkan insanlarsınız burda şekil şukul yapıpsunuz yanımda olsanız korkudan direk saksoya başlarsınız ama ben ibne sikmiyorum beyler gidin birbirinizi sikin .

• Like
Reactions: CiG4