Video Forumda küfredip oyunda alt f4 çekenler CiG4-Youkeziy

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA tarafından 2 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

2. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Forumda atıp tutarlar oyund alt f4 atarlar orospu evlatları nonoş ibneler lan youkezy sen esentepede oturuyormuşsun orospu evladı ozan adresini yaz gelip seni dövmezsem adam değilim orospunun cocuğu ara lan beni sülalendeki tüm kızlara tecavüz edeyim 0538 832 19 66

CHIMERA bunu beğendi.
  3. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

bi kaç gündür sübyan doldu buralar bunlar ne sanalda ne realde adam

4. CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

Senin o ananı bacını karını kızını götünden sikip fotoğrafını alnına yapistirmazsam senin ananı ozan siksin bekle beni veled-i zina seni...

5. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Orospu evladı telefon verdim ara gelip ananı sikicrm senin

6. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Senin o ananı bacını karını kızını götünden sikip fotoğrafını alnına yapistirmazsam senin ananı ozan siksin bekle beni veled-i zina seni...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    sen hangi ozansın

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

hala klavye bunları karşımda söylesen sana havada ters takla attırırdım ama işte sanalya söyleyebiliyon bunların realde tipleri bi görseniz kafası önde gezen asosyal orospu çocukları

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

hala klavye bunları karşımda söylesen sana havada ters takla attırırdım ama işte sanalya söyleyebiliyon bunların realde tipleri bi görseniz kafası önde gezen asosyal orospu çocukları
    Istanbul sefaköy inönü mahallesi menekşe sokak no 1 gelmezsen o ananin aminı bütün asosyaller siksin

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

lan höd desen göt dicek çavalarsınız bide adres veriyo başka şehirde oturdumu bile bile :D amına koydumun kolpacısı seni

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Yanlış gülsuyundayım orospunun fırlattığı istediğin zaman gelebilirsin chimira daha wcye gitmeye korkan insanlarsınız burda şekil şukul yapıpsunuz yanımda olsanız korkudan direk saksoya başlarsınız ama ben ibne sikmiyorum beyler gidin birbirinizi sikin .

CiG4 bunu beğendi.
  • CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

HE LE HE LE ÖYLE

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

+ youkeziy şuraya bi fotonu atta görelim nası bi delikanlısın :D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

• Bu Sayfayı Paylaş