ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Serverı bırakalı yaklaşık 2-3 ay oldu hiç bir şekilde server da bulunmamaktayım emir ( GewoonKijken ) gibi ibnelere itibar edip fake yalan sahtekar charlara bakmayın hiç bir ilgi alakam yoktur isim nick benzerliklerinle.
Şuan aktif olarak başka bir homeko da oynamaktayım konu silinir diye server ismi vermiyorum konu güncel kalsın ve serverı bırakırken ki çektiğim video koyuyorum boş char dahi bir charım bulunmamaktadır serverda .

Good ßy .


 

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
forza yı gelen sikti giden sikti cocuk dayanamadı sw yi bıraktı


Başkalarının sikiyle gerdeğe girmeye devam ediyorsun beni kestiğini iddaa ediyorsun var mı elinde delil ? ne oldu fake charı kesip benim olduğumu millete inandıramadın simdi böyle boş işlerle uğraşıp baskalarının sikiyle gerdeğe mi giriyorsun amk veledi ? Daha benim oynadığım servera kendi nick in ile gelmeye cesaretin yok bak iyi hatırla burda KolimbiyalıTURK sensin izle nasıl npt olup sonra siktirip gittiğini serverdan senin çapın bana yetmez oğlum seviyen düşük anca arkadasına forza isminde char actırıp kesersin sonra benim olduğumu söylersin serverda yokum oynamıyorum boş yapıp durma forumda üstümden prim yapıpta gündem yapmaya çalışma knight hayatın boyunca benim kadar vs lere girmişliğin mi var yada aldığım kill kadar adam kesmişliğin mi var namıdeğer SERİ SPİKE EMİR . yorumun altına hem tbl videonu hemde bana npt olduğun video atıyorum senin gibide başkalarının sikiyle gerdeğe girmiyorum ;)

Suyun Üstünde Bile Yürüsek Çünkü Yüzmeyi Bilmiyor Diyecekler o Yüzden ,,,,,
Biz İŞİMİZE BAKIYORUZ .. !

KolimbiyalıTURK ( GewoonKijken ) ( SERİ SPİKE EMİR )
SERİ SPİKE EMİR ( GewoonKijken )
 

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Bak burda da seri spike kullanıyorsun oğlum benim hemde yanında yandaşın schizoda sahit legal full charla boş charı kesemeyeceğini biliyorum senin ;))

Şimdi siktir git . KONU KAPANMIŞTIR

 

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Seni köpek suratlı sürtük Çarın nicki gewoonkijken değil saqqaru kesmek icinde hileye ihtiyacim oldugunu nereden cikarttin
 

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Bu gewonun hile olmadığını bilmeyen kaldımıki serverlerde her serverde ban yiyip siktiri çekiyolar hala yüzsüz gibi giriyor servete benim anlmadığım forzayı sevmem ama adam haklı demiş başkaısnın sikiyle gerdeğe girmeye çalışma evlenince malum söylemye gerek yok herkeze iyi oyunlar