Video FORZASCARROW BÜTÜN ANDREAMTR NİN BEKLEDİĞİ O VİDEO !

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 9 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

#Videoyu izlemeden önce açıklamayı okuyun .
    #Bu dünkü bok aptal sipastik orospu çocuklarına itibar etmeyin.
    #Atılan videolar asılsızdır.
    #Dün vs çağırdıklarında gittim hepsi salak ayağına yatmış Ecnebi gewonkijken ve shakedown geldi vsye.
    #Onlarda aldı nasiblerini analarını siktim.
    #Sikdown Red pot ve Blue pot yok diye 2'sinide sildim ağaç sc dahi basmadım 2. Sefer kafasını Kaldıramadı...
    #Sadece 1 Kill aldı toplam skor 6-2...
    #Ecnebi Skor 3-1
    #Hiç biri göt korkusundan kimseyle vsye girmiyor benim diye kesilip göt olacağını bildiği için.
    #Bu onlara son ayar movie .
    #Ecnebi ile atılan vslerde video kapalıydı sonradan fark ettim başlama diye açık olan videoyu kapatmışım.
    #Sadece char ellerini semaya açarken fark ettim kapalı olduğunu SS ler mevcut.
    #Andreamtrde tekrardan noktayı koydum çıkış tarihi: o7.o8.2o19..
    #Siz ben diye milleti kesmeye devam edin KARICIKLARIM...

#KİMSEBAŞEDEMEZ...

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

emir ve beni afk kesersin anca XDDDDDD bizimde vsmizi atsana oldugu gibi qweqwE:QWEQ: WE: SDF xdfdddddd

3. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Shakedownda red blue yok bu red blue basmadim diyip 1250 vurmuş spike ile kankam çocuk kandiriyo scleri saklayarak vs atmış üzerinde 9arli red blue kalmış ama yine de basmamis bunun ve karısının fotolarini bulduk arayışlarının devam ediyor öyle bir movie yapcaz ki bu itin tohumuna unutamicak bizleri o karını brazzers yıldızı yapmazsan ibne olayım orospu çocuğu bunu unutma evinin adresine kadar yollucam videoları adamları afk iken kesmiş shake yi red blue basarak hanersizce kesmiş ne ibne bir adamsın lan sen seni sulalene rezil kepaze edicem sen bekle az kaldı. 50 kilo orospu çocuğu kemikleri sayiliyo millete atar yapiyo amcik herif

testament23 bunu beğendi.
  4. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Bide bana gelsene oc dört gözle bekliyom seni yarin şimdi fark etmez şimdi dersen hemen pc oturam afk afamları ancak onu bile zor keaiyo mal hahahahah

5. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bide bana gelsene oc dört gözle bekliyom seni yarin şimdi fark etmez şimdi dersen hemen pc oturam
    Hepsini görmek için tıklayın...
    gelmez sen unut o işi şimdi hafızalarda tek soru var kestim denilen sahneler nerede xd ??

• IBeyazAslanTR hasan

gelmez sen unut o işi şimdi hafızalarda tek soru var kestim denilen sahneler nerede xd ??
    Olm bu oc afk charı zor kesiyyo videoyu açamamış belki gelirsiniz diye birden keameye çalışmış hahahaha

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

yok biz bunu dün bi araya aldık fake geliyordu sürekli ana bacı kayıyorduk herşeyi editlemiş xdd karakterlerin ölürken yere düşüşü zaten belli ediyor afk iken kestigini rezill oruspu evladı asdfasdfasdfadfA:SD FASD: FASDF

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Şaka maka da kardes eline sağlık hepsini iyi sikmissin darısı başıma.

irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Şaka maka da kardes eline sağlık hepsini iyi sikmissin darısı başıma.
    Bize sıra gelmiyor soyle bir videomuz alınmıyor ki emek var videoda :D

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bize sıra gelmiyor soyle bir videomuz alınmıyor ki emek var videoda :D
    charını afk bırakırsan gelir :D

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bunun tipini gördük Allahım düşman başına fjskjdksmdks

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bunun tipini gördük Allahım düşman başına fjskjdksmdks
    emir fotoların altına forzasıçarrow yazmış haykırdım ya adsfAS:DFA:SD FA:SD FA

Son düzenleme: 9 Ağustos 2019
    Schizo bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Shakedownda red blue yok bu red blue basmadim diyip 1250 vurmuş spike ile kankam çocuk kandiriyo scleri saklayarak vs atmış üzerinde 9arli red blue kalmış ama yine de basmamis bunun ve karısının fotolarini bulduk arayışlarının devam ediyor öyle bir movie yapcaz ki bu itin tohumuna unutamicak bizleri o karını brazzers yıldızı yapmazsan ibne olayım orospu çocuğu bunu unutma evinin adresine kadar yollucam videoları adamları afk iken kesmiş shake yi red blue basarak hanersizce kesmiş ne ibne bir adamsın lan sen seni sulalene rezil kepaze edicem sen bekle az kaldı. 50 kilo orospu çocuğu kemikleri sayiliyo millete atar yapiyo amcik herif
    Gökhan kardeşim bir oyun için fazla ileriye gitmissin bence yorumunu kaldır sana yakismaz o cahillik ediyor ama colugunun cocugunun ne haberi var ayıptır kardeşim sana yakışmaz boşver konuşup dursun elinde olan tek şey o zaten öyle işlerle uğraşma ayıptır

Schizo ve testament23 bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Gökhan kardeşim bir oyun için fazla ileriye gitmissin bence yorumunu kaldır sana yakismaz o cahillik ediyor ama colugunun cocugunun ne haberi var ayıptır kardeşim sana yakışmaz boşver konuşup dursun elinde olan tek şey o zaten öyle işlerle uğraşma ayıptır
    Herkes ettiğini bulur bekleyip tokat nasıl oluyor görecek bu oc

• IBeyazAslanTR hasan

Herkes ettiğini bulur bekleyip tokat nasıl oluyor görecek bu oc
    Göko olm bu bebe ne böyle benide aşmış tahtaya hahahaha

• Afk çarımı bile kesememiş farkettiyseniz dönüp kestim de ölmeden videoyu kırpmış zuhahahahahha neyse 1 hafta yokum forzoç döndüğüm de seni ve aileni videoya alıcam

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Afk çarımı bile kesememiş farkettiyseniz dönüp kestim de ölmeden videoyu kırpmış zuhahahahahha neyse 1 hafta yokum forzoç döndüğüm de seni ve aileni videoya alıcam
    Dikkatli izlemeye bile gerek yok aynı sahneyi 2-3 farklı şekilde editlemiş karakterin ölünce yere düşüşü zaten ifşa ediyor o değilde ben bunu fena sikmişim açıklamada sadece bana yer vermiş qeqeeqqewqwrwwqw

• _Sh4k3doWn__________

_Sh4k3doWn__________ Yeni Oyuncu

Göt deliğindeki kızarıklıkları neden atmadın e amkdumun çocuğu 30 tane vs attık senle o gece bide sana o kadar sövdüm fakeysen dedim böyle böyle yok abi ya yeni girdim kimseyi tanımıyom ayakları öyle bi inandırdın ki sırf şu videoyu atabilmek için benim sikimde olmaz ben her zaman arenadayım her zaman vs atıyom kesiyom kesiliyom inkar edenin de bacısını sikim ben sadece oyunu oynayıp keyif kafa dağıtmak için giren biriyim yani bu videolar beni rahatsız etmiyor seni mutlu ediyorsa gel yine atalım yine kes ama şu işleri bırak artık adreamtr de oynuyosun koca adam oldun taze amcığın var git evde onu sik yada ormana götür orda sik burda kendini götten siktiripde kerimcan styla takılma amkdumun götvereni

irfan12 ve IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bu 2 oldu videoda ben yokum tumbnail'e eklemiş yine beni :D

• Bu Sayfayı Paylaş