Video ForzaScarrow Char Soyuldu.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 26 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Ardreamzone devride kapandı .

2. RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

ananı bile soyarlar forza olur böyle şeyler

3. ForzaScarrow

Yatalak olduğun günleri özledin heralde göt korkusundan baska servera gectin al sana hatırlatıyım o günleri tekrar

4. RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

tam bir veletsin be forza şu oyunda senin kadar ezik bir velet yok yanındaki priest bile senin için ezik diyor vs atmayı bilmez pk atmayı bilmezsin. pk sırasında herkes birbirini kesebilir bu cok normal birşey ki sen bana 20 kere ölüyon 1 kere öldürüyon 2 haftada bukadarcıkmı kil çıkarta bildin yazık sana yahu :D
    çarına vs ye çağırdıgımdada götün tutuşuyor gelmemek için 4 dönüyorsun neyse senin farkında olman benim için yeterli sen benim videolarımı izlemeye devam et öğrencen birşeyler asasla ilgili hadi abicimm

5. ForzaScarrow

Sen mi playersn:)

6. RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

Baba diceksin lan bana ezik orospu evladı oynamayı öğrendiğinde yaz bana videolu vs atarız hile diye ağlıyon sonra aq

7. ForzaScarrow

lan gerizekalı cocuk charı rpr yaparken bile video alıyorsun , beni kestiğini iddaa ediyorsun ya bana kestiğini kanıtlıcak benim olan bir video atsana ?
    gel her şart ve iklimde sikerim seni sende cok iyi biliyorsun

8. ForzaScarrow

Al bu sen değilmisin ? tbl kullanıdığın halde yatalaksın :)

9. RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

lan gerizekalı cocuk charı rpr yaparken bile video alıyorsun , beni kestiğini iddaa ediyorsun ya bana kestiğini kanıtlıcak benim olan bir video atsana ?
    gel her şart ve iklimde sikerim seni sende cok iyi biliyorsun
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ulan orspu evladi girlan oyuna ardreamzone ye sen forumda atar yapıp oyunda vs ye gelmeyen bir piçsin anasını siktimin dölü oyunda sürekli fake çarlarla gelip duruyon kesip durdum zamanda hile diyon gir oyuna bekliyom amin cocuğu

• RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

Al bu sen değilmisin ? tbl kullanıdığın halde yatalaksın :)
    bana fake videolarla gelme orospu evladi geliyonmu oyun bırakmasına tl sine neyine istiyosan

• ForzaScarrow

amına kodumunu cibiliyetsiz serefsiz haysiyetsiz ibnesi seni :) sen değilmisin simdi o videoda ki ?
    don alacak paran yok bana tlsine vs diyorsun

• RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

amına kodumunu cibiliyetsiz serefsiz haysiyetsiz ibnesi seni :) sen değilmisin simdi o videoda ki ?
    don alacak paran yok bana tlsine vs diyorsun
    yav olum bana boş yapma tüm sülaleni götünden sikerim senin orospu evladi oynamyı bune lan karı gibi dır dır dır dır boş boş atar yapıyorsun amına koyayim iki dakika delikanlı ol vs atmaya götün yemiyorsa atar yapma amına koyayim

• Bu Sayfayı Paylaş