Hero34

Yeni Oyuncu
8 Şubat 2019
24
1
3
24
Bu ne amk bar'ı dönemiyorsun skillere random basıyorsun dümdüz oynuyorsun can potu mavi skiller vurulurken basılır hp/mana aşırı orantısız çıkan minörlere bak serçe parmağım bile daha çok minör çıkarır f1'e geçtiginde bütün skiller açık hiç değişmiyorsun bırak bu asas oynamayı sen

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Bu ne amk bar'ı dönemiyorsun skillere random basıyorsun dümdüz oynuyorsun can potu mavi skiller vurulurken basılır hp/mana aşırı orantısız çıkan minörlere bak serçe parmağım bile daha çok minör çıkarır f1'e geçtiginde bütün skiller açık hiç değişmiyorsun bırak bu asas oynamayı sen
Be Anasını siktiğimi oğlu senin attığın minor kadar benim adam kesmişliğim var oç video hızını ben yavaşlattım annesini siktiğimini çocuğu oynadığım serverlarda oynamaya paran yeterse gel ananı sikiyim orospunun evladı

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Al Orospu Dölü 559-83 Bu Oyunu Nağmağlup Oynuyorum 2 Sene Önceki Attığım Videoyu İzle Pmlere Bak Yerden Çıkma Fırlama Orospu Çoçuğu Anasını Siktiğimini Piçi

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Bida Yorum Atma Seni Ananın Amına Sokar Boğulana Kadar Sikerim Akşam 7 Yedi Haberlerindede Nazlı Çelik Anası Sikilirken Boğuldu Diye Ülkede Anılırsın Kimin Fakesisin Kimin Piçisin Siktir Ananın Amına Orospudan Çıkma Ablasını Ülkeye Siktirdiğimini Piçi Seni

Hero34

Yeni Oyuncu
8 Şubat 2019
24
1
3
24
48' saniye de ki sahne hiçte hızlandırılmış değil zaten izleyende gülüyordur namağlup best asasin hahaha :D

Hero34

Yeni Oyuncu
8 Şubat 2019
24
1
3
24
1.42 saniyedeki olaya bak :D artist envanterden red pot aliyim derken skil vuramıyor ahahahadlğqkqğqksşs :D :D

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Dur Anasını Götünden Siktiğimini Oğlu Videonun Aslını Atacam Sana Orospunun Çocuğu Seni Sen Kimsen Sana Neyi İspatlıyorsam Amk Çocuğu Kimin Köpeğisin Annesini Siktiğimini Oğlu

Hero34

Yeni Oyuncu
8 Şubat 2019
24
1
3
24
Ajamlajsjs adam üşenmemiş atmış :D 48.saniye deki sahneden bahsediyorum ama herzamanki gibi kaçamak cevaplar verirsin :D adam nağmağlup bitirmiş best asasin ya qwekqekeşw :D