Video ForzaScarrow #KnightKingdom #NightMare Two vS Movie Low İtem's Best Player

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 6 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

2. Hero34

Hero34 Oyuncu

Bu ne amk bar'ı dönemiyorsun skillere random basıyorsun dümdüz oynuyorsun can potu mavi skiller vurulurken basılır hp/mana aşırı orantısız çıkan minörlere bak serçe parmağım bile daha çok minör çıkarır f1'e geçtiginde bütün skiller açık hiç değişmiyorsun bırak bu asas oynamayı sen

3. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu ne amk bar'ı dönemiyorsun skillere random basıyorsun dümdüz oynuyorsun can potu mavi skiller vurulurken basılır hp/mana aşırı orantısız çıkan minörlere bak serçe parmağım bile daha çok minör çıkarır f1'e geçtiginde bütün skiller açık hiç değişmiyorsun bırak bu asas oynamayı sen
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Be Anasını siktiğimi oğlu senin attığın minor kadar benim adam kesmişliğim var oç video hızını ben yavaşlattım annesini siktiğimini çocuğu oynadığım serverlarda oynamaya paran yeterse gel ananı sikiyim orospunun evladı

• ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    Al Orospu Dölü 559-83 Bu Oyunu Nağmağlup Oynuyorum 2 Sene Önceki Attığım Videoyu İzle Pmlere Bak Yerden Çıkma Fırlama Orospu Çoçuğu Anasını Siktiğimini Piçi

• ForzaScarrow

Bida Yorum Atma Seni Ananın Amına Sokar Boğulana Kadar Sikerim Akşam 7 Yedi Haberlerindede Nazlı Çelik Anası Sikilirken Boğuldu Diye Ülkede Anılırsın Kimin Fakesisin Kimin Piçisin Siktir Ananın Amına Orospudan Çıkma Ablasını Ülkeye Siktirdiğimini Piçi Seni

• Hero34

Hero34 Oyuncu

48' saniye de ki sahne hiçte hızlandırılmış değil zaten izleyende gülüyordur namağlup best asasin hahaha :D

• Hero34

Hero34 Oyuncu

1.42 saniyedeki olaya bak :D artist envanterden red pot aliyim derken skil vuramıyor ahahahadlğqkqğqksşs :D :D

• ForzaScarrow

Dur Anasını Götünden Siktiğimini Oğlu Videonun Aslını Atacam Sana Orospunun Çocuğu Seni Sen Kimsen Sana Neyi İspatlıyorsam Amk Çocuğu Kimin Köpeğisin Annesini Siktiğimini Oğlu

• ForzaScarrow

Al Orospunun Çoçuğu Şimdi Siktir Git Ananı Uykusundan Kaldırıp Sikerim

• Hero34

Hero34 Oyuncu

Ajamlajsjs adam üşenmemiş atmış :D 48.saniye deki sahneden bahsediyorum ama herzamanki gibi kaçamak cevaplar verirsin :D adam nağmağlup bitirmiş best asasin ya qwekqekeşw :D

• Bu Sayfayı Paylaş