Video ForzaScarrow -*-*-*-*-*-* ÖNEMLİ -*-*-*-*-*-*-*

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 19 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Serverı bırakalı yaklaşık 2-3 ay oldu hiç bir şekilde server da bulunmamaktayım emir ( GewoonKijken ) gibi ibnelere itibar edip fake yalan sahtekar charlara bakmayın hiç bir ilgi alakam yoktur isim nick benzerliklerinle.
    Şuan aktif olarak başka bir homeko da oynamaktayım konu silinir diye server ismi vermiyorum konu güncel kalsın ve serverı bırakırken ki çektiğim video koyuyorum boş char dahi bir charım bulunmamaktadır serverda .

Good ßy .

2. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

3. testament23

4. testament23

5. testament23

forza yı gelen sikti giden sikti cocuk dayanamadı sw yi bıraktı

6. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

forza yı gelen sikti giden sikti cocuk dayanamadı sw yi bıraktı
    Hepsini görmek için tıklayın...

Başkalarının sikiyle gerdeğe girmeye devam ediyorsun beni kestiğini iddaa ediyorsun var mı elinde delil ? ne oldu fake charı kesip benim olduğumu millete inandıramadın simdi böyle boş işlerle uğraşıp baskalarının sikiyle gerdeğe mi giriyorsun amk veledi ? Daha benim oynadığım servera kendi nick in ile gelmeye cesaretin yok bak iyi hatırla burda KolimbiyalıTURK sensin izle nasıl npt olup sonra siktirip gittiğini serverdan senin çapın bana yetmez oğlum seviyen düşük anca arkadasına forza isminde char actırıp kesersin sonra benim olduğumu söylersin serverda yokum oynamıyorum boş yapıp durma forumda üstümden prim yapıpta gündem yapmaya çalışma knight hayatın boyunca benim kadar vs lere girmişliğin mi var yada aldığım kill kadar adam kesmişliğin mi var namıdeğer SERİ SPİKE EMİR . yorumun altına hem tbl videonu hemde bana npt olduğun video atıyorum senin gibide başkalarının sikiyle gerdeğe girmiyorum ;)

Suyun Üstünde Bile Yürüsek Çünkü Yüzmeyi Bilmiyor Diyecekler o Yüzden ,,,,,
    Biz İŞİMİZE BAKIYORUZ .. !

KolimbiyalıTURK ( GewoonKijken ) ( SERİ SPİKE EMİR )

SERİ SPİKE EMİR ( GewoonKijken )

• ForzaScarrow

Bak burda da seri spike kullanıyorsun oğlum benim hemde yanında yandaşın schizoda sahit legal full charla boş charı kesemeyeceğini biliyorum senin ;))

Şimdi siktir git . KONU KAPANMIŞTIR

• testament23

Seni köpek suratlı sürtük Çarın nicki gewoonkijken değil saqqaru kesmek icinde hileye ihtiyacim oldugunu nereden cikarttin

• testament23

bu arada hile kullanmaya ihtiyacı olan tek kişi sensin işte ifşa movien :D

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Bu gewonun hile olmadığını bilmeyen kaldımıki serverlerde her serverde ban yiyip siktiri çekiyolar hala yüzsüz gibi giriyor servete benim anlmadığım forzayı sevmem ama adam haklı demiş başkaısnın sikiyle gerdeğe girmeye çalışma evlenince malum söylemye gerek yok herkeze iyi oyunlar

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

• Bu Sayfayı Paylaş