Video ForzaScarrow vS IRayzee . ~ 2019 #KnightKingdom @Carnac KARŞILIKLI DD Lİ VS

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 24 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

# VİDEOYU İZLEMEDEN AÇIKLAMAYI OKUYUN.

# ÖNCELİKLE OYUNU YAKLAŞIK 1 HAFTADIR BIRAKTIM VE TEKRAR BAŞLAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM HERKEZ BİLSİN.

# HER YERDE HERKESE BENİ DEFALARCA KESTİĞİNİ VİDEO ATAMADIĞINI SÖYLEYEN BU YALANCI OROSPU EVLADINA VE BUNUN GİBİLERE İNANMAMANIZ ÖNERİLİR . ( J3TON )

# BU VE BUNUN GİBİ KOLPACI , OYUNDAN GRAM ÇAKMAYAN BEYİNSİZ APTAL OROSPU EVLATLARINI SİKLEMEMENİZ ÖNERİLİR.

# DÜNKÜ BOK SİPASTİKLERE TAM VİDEO YAPMA GEREĞİ BİLE DUYMADIM ONLARCA VS MEVCUT KANALDA ONLAR YETERLİDİR.

# RONARK LAND 83 1v1 TİLLAHIYIM - KİMSE KESEMEDİ NAMAĞLUP OLARAK OYUNU SONLANDIRDIM.

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Mouse ile skillere tiklamis skill dönme vasatın altında demekki sen orada iyi olarak goruluyosan ki sanmiyorum ben gitsem herkes hile dicek fjwfjnnrd

3. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Mouse ile skillere tiklamis skill dönme vasatın altında demekki sen orada iyi olarak goruluyosan ki sanmiyorum ben gitsem herkes hile dicek fjwfjnnrd
    Hepsini görmek için tıklayın...

Bide Kendini İzle . Skillere Nasıl Basıyorsun ? Cp ile Pot Ciftlemeden Haberin Yok Cüret Edip Bana Yorum Atıyosun GG Easy.

Hor kullanırım seni benle polemiğe girme ;)

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Aptal orospu çocuğu ibexle mi vs atıyoruz da pot çiftlicez mal bebe aq can full zaten cp de neyine pot içeyim oyun zekanı sikeyim attığın vs de sürekli mana kaçırmışsın fullemişsin manayı bir sürü skill kaçmış ezbere cp yüzde 10 pot içmişsin dümdüz oyuncusun sen kim köpeksin beni kescen önce bi skill atmayı öğren aq :D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Varsa çar geleyim g ötünden kan alayım istersen senin sw'inde :D

• ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Aptal orospu çocuğu ibexle mi vs atıyoruz da pot çiftlicez mal bebe aq can full zaten cp de neyine pot içeyim oyun zekanı sikeyim attığın vs de sürekli mana kaçırmışsın fullemişsin manayı bir sürü skill kaçmış ezbere cp yüzde 10 pot içmişsin dümdüz oyuncusun sen kim köpeksin beni kescen önce bi skill atmayı öğren aq :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Lan olm siktir git oyundan caktıgın yok amk tabi cp %10 atıp hp pot döneceksin %10 attıgında minor mu atabiliyorsun ? minor kesildigi için %10 ile birlikte o sıra yedigin damageyi hp pot dönüp kapatacaksın mal oğlu mal neyin kafasını yasıyorsun sen
    oyunu nağmağlup olarak bıraktım senin gibi cok öğrencim var benim hadi gg serverlarda oynamayı öğren ondan sonra gel burda yazı yaz .
    HADE EYWW.

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Geri zekalı 1920 mana basıyoruz ben 24 x minor atıyorum orada manayı her türlü bitiriyorum 2020 k + cp de kasmak varken hp pot basıp 1440 hp yapmak istemem sen bu ince ayalraır anlamazsın her türlü istediğim zaman manayı bitiriyorum zaten andaval senin o dediğin cp basıp %10 +hp pot basıp hp fulleme olayı ibex potionda olur senin gibi andavala ne anlatayım :D algılayamazsın sen yiyorsa o göt gel vs atalım istediğin her hangi bir serverda eşit şartlarda el alırsan kazandın sayarım :D

• ForzaScarrow

prim kasma vol 123456

• Bu Sayfayı Paylaş