Video ForzaScarrow'a tokat bölüm 2 .

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda 90BPM tarafından 4 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

çok kaşındı hiç atmıyordum bu videoyu al atayım o zaman 5 ws attık 5-1 bitti 4-0 dan sonra kaale almadım diye 1 kil verdim onuda videoya almış atmış aq acizi :D

murato610 bunu beğendi.
  2. murato610

murato610 Kral Oyuncu

kardeşim eline saglık güzel movie olmuş :) Jaquenetta_

90BPM bunu beğendi.
  3. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

kardeşim eline saglık güzel movie olmuş :) Jaquenetta_
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hiç sorma Murat abi ya aptalın önde gideni fake üyelik açıp benmişim gibi yorum atıyor 2 kill almış götü kalkıyor ısıtıp ısıtıp foruma atıyor gerizekalı

murato610 bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Char actiriyosum bari benim nick ile actir charalari oyle kestir daha inandirici olur o_O

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Char actiriyosum bari benim nick ile actir charalari oyle kestir daha inandirici olur o_O
    :D:D:Dbiz neden inanalım bunun forza olduğuna başkası atsa neyse ama sen fırıldağın tekisin ecnebi. Git çilli kankandan öğren fake char nasıl açılır:D:D:D:D:D

• RoadWarior

RoadWarior Kral Oyuncu

dayakxd ForzaScarrow ne zaman isteseniz vs atarız burda boş yapmayın oyuna gelin.

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

benim üzerimden polemik yaratıp kendinizi tatmin etmeniz acizlik her neyse artık evet bu ikiliye son cevabım an itibariyla serverdayım forza eşeğinin kendi konusuna akşam oyuna gireceğimi yazdım götünüze çok güveniyorsanız buyrun arenaya orjin nick ile,server'a son girişim büyük ihtimal girmicem artık erkekliğiniz % kaç görmek istedim ...

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Akın ya :d özlemişim adam her gün siteye movie atıcam dedi 1 tane atamadı dkjdgdfg

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Akın ya :d özlemişim adam her gün siteye movie atıcam dedi 1 tane atamadı dkjdgdfg
    :) tam bir polemik server ilgi gösterme şunlara

• Bu Sayfayı Paylaş