Resim ForzaSıçarrow HAKKINDA AÇIKLAMA (İBRETLİK AYAR İÇERİR) (GALA GECESİ)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 9 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Eski oyuncular bu şahsı bilirler server’a başladığından bu yana herkesle bi polemik içerisindeydi.
    Nereye kadar sürdü bu ? bizim tayfaya çatana kadar :) ilk önce bana bilendi
    O zamanlar serverda oyunculuk -0 iken geleni gideni kesiyordum bu dalyarakta gelip benden
    Kill almaya çalıştı başardı da bala göte 1 kill aldı. Onun öncesinde ise 5 vs attık 4-0 dan sonra ciddiye almadığım için 1 kil verdim onada ayrı bi video yaptı 30 saniyelik videoyu 2 dk Yaptı helal olsun oç kankam. Ne zaman konu açsam aldıgı 1 kil’i uplayıp polemik yarattı
    Tabi kendisi gibi saplantılı olmadıgım için vs ye çağırarak karşılık veriyordum 1-2 arkadaş da
    Bu aptala inanmıştı onlar kendini biliyor. Arkadaşlarımın Sözde ifşa movielerini uplayıp yine
    Polemik yaratmaya çalışıyordun Artık gelelim hayatın gerçeklerine sıçarrow’cum.
    Şansına tüküreyim 2 hafta evdeydim işim yoktu vaktimde bol geldin yine çattın.
    Afk charları kestin red&Blue ile Gökhana beltsiz kesildin her zamanki gibi inkar ettin
    Senin eşinin ve akrabalarının fotolarını bulduk prof bi editing yapacaktık yine vicdana geldik.
    Arkadaşlara 2 cümle yazıp bana gelince beyit yazıyordun biliyorum en çok bana ayar oluyosn
    Her neyse Forza’cım hayat devam ediyor ama seni özleyeceğiz.

Hafızalarda hep şu cümleler kalacak.

-83 1v1 tillahıyım aQ
    -bu oyunu namağlup oynuyorum aQ
    -Ben bir şampiyonum aQ
    -Assasination aQ
    -Destination aQ
    -Ultimate aQ
    -Lov İtem’s best pilavyer aQ
    -Evet TBL Kullandım yalan söyleyenin anasını sikiyim aQ

R.İ.P:ForzaSıçtımlow.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2019
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Eski oyuncular bu şahsı bilirler server’a başladığından bu yana herkesle bi polemik içerisindeydi.
    Nereye kadar sürdü bu ? bizim tayfaya çatana kadar :) ilk önce bana bilendi
    O zamanlar serverda oyunculuk -0 iken geleni gideni kesiyordum bu dalyarakta gelip benden
    Kill almaya çalıştı başardı da bala göte 1 kill aldı. Onun öncesinde ise 5 vs attık 4-0 dan sonra ciddiye almadığım için 1 kil verdim onada ayrı bi video yaptı 30 saniyelik videoyu 2 dk Yaptı helal olsun oç kankam. Ne zaman konu açsam aldıgı 1 kil’i uplayıp polemik yarattı
    Tabi kendisi gibi saplantılı olmadıgım için vs ye çağırarak karşılık veriyordum 1-2 arkadaş da
    Bu aptala inanmıştı onlar kendini biliyor. Arkadaşlarımın Sözde ifşa movielerini uplayıp yine
    Polemik yaratmaya çalışıyordun Artık gelelim hayatın gerçeklerine sıçarrow’cum.
    Şansına tüküreyim 2 hafta evdeydim işim yoktu vaktimde bol geldin yine çattın.
    Afk charları kestin red&Blue ile Gökhana beltsiz kesildin her zamanki gibi inkar ettin
    Senin eşinin ve akrabalarının fotolarını bulduk prof bi editing yapacaktık yine vicdana geldik.
    Arkadaşlara 2 cümle yazıp bana gelince beyit yazıyordun biliyorum en çok bana ayar oluyosn
    Her neyse Forza’cım hayat devam ediyor ama seni özleyeceğiz.

Hafızalarda hep şu cümleler kalacak.

-83 1v1 tillahıyım aQ
    -bu oyunu namağlup oynuyorum aQ
    -Ben bir şampiyonum aQ
    -Assasination aQ
    -Destination aQ
    -Ultimate aQ
    -Lov İtem’s best pilavyer aQ
    -Evet TBL Kullandım yalan söyleyenin anasını sikiyim aQ

R.İ.P:ForzaSıçtımlow.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Forza hatamiz olduysa affola kanalını kapattirdik ama idare et artık kanka olabiliriz 70 sw ye baslicaz gelsene sen de

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

kankam küstü galiba cevap vermiyor

• Omysjdjfjfkfkfktmtktkgm lan ne güldüm yaa ksmdkfkfkfk forzoç teliflendin len amq

testament23 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Omysjdjfjfkfkfktmtktkgm lan ne güldüm yaa ksmdkfkfkfk forzoç teliflendin len amq
    namağlup şampiyon 1vs1 tillahı assasination destination ultimate len aq

• Memo bundan sonra yeni adın TelifMemo

• Ama istersen sana forzoç un babası diyelim

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

kanka üvey babasıyım piç o piç öz değil aha istersen gökhana sor

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Hepimiz anasini siktigimize göre DNA testi yaptırmak lazim

• Beyler bu oç forzaya açılmış konuları silelim siliniyorsa gram oyunculuk bilmeyen velet prim kasmasın

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Slap movie öyle değil böyle çekilir forzaa anonim koydum onun adını artık forza demeyin

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

yok yok silmeyin canım sıkıldıkça açar gülerim prim kassın yine telif yer kafasına

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

İyi mi yaptık bilmiyorum ki şimdi yeni kanal açar isimsiz kıralım ben diye Gezer bu a**** koyduğumun çocuğu

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

İyi mi yaptık bilmiyorum ki şimdi yeni kanal açar isimsiz kıralım ben diye Gezer bu a**** koyduğumun çocuğu
    kardo biz kral sikiyoz unuttunmu

• Omsmfkfkfkfkfkoc

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

şimdi facesine baktım en sevdiklerim bölümüne easyko'yu eklemiş hiç şaşırmadım kendi de easy qweşoortjqşwerkqşwelr

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

• İnsta sına attığı fotoyu gördün mü bide kızla foto koymuş o kızın ağzına yarrak resmi koyucam bu piçe video yaparken kdmfjfjfjf

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Özlüyoruz....

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Hdjsjfjsjdbsjfjf

• Bu Sayfayı Paylaş