G

GewoonkijkenDB

Guest
ForzOçSıçarrow Adıma çar açıp atr de takılıyor kimse inanmasın kimse muhattap olmasın atr de oynamıyorum nicklerimin aynısını koyup arenada sağda solda emirim diye geziyor haberiniz olsun. 1 hafta yokum zaten oyunda

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Mehmet milletin namusuna laf uzatmayin adama sovun sayın karısının ne suçu var ayıptır la bokunu cikarmayin alt üstü saçma gavur tasarimi bir oyun milletin namusuna laf etmeyin haysiyetsiz şerefsizin teki karısı bunları duysa kendinden utanır yapmayin Allah'iniz aşkına günahtır

• Like
Reactions: testament23

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Aynen siktir ettim diger sunucuların forumuna baktım da bununla herkes taşak geçiyomuş ya kendi kendini tatmin ediyor konu kapandı benim için dün jaguenetta ile konuştum oda hayret etti zaten

IBeyazAslanTR hasan

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2019
466
78
28
25
Karahtersiz birisi ya namusuna sövdürcek kadar düşmüş dahada boş laf yapma forza kendine sövdürmenin anlamı yok konuyu kapat ws gelceksen gel at atmıcaksan sus kapt !

G

GewoonkijkenDB

Guest
Mehmet milletin namusuna laf uzatmayin adama sovun sayın karısının ne suçu var ayıptır la bokunu cikarmayin alt üstü saçma gavur tasarimi bir oyun milletin namusuna laf etmeyin haysiyetsiz şerefsizin teki karısı bunları duysa kendinden utanır yapmayin Allah'iniz aşkına günahtır

1 hafta sonra döndüğümde forzoya 1 tane video editlicem elimdekilerle birdaha da hiç bir yazısına cevap vermicem ama bu video çok sağlam küfür içerikli olacak

• Like
Reactions: testament23

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Gerek yok oyun için ailesinin suçu haberi yok demek istediğim bu biraz empati yapmanız yoksa banane ne yapıyorsanız yapın