( FUUU / BERG / BAHADIRGUMUS / MERTCAN)

'Genel Sohbet' forumunda FUUUUUUUUUUUUUUU tarafından 6 Mart 2020 tarihinde açılan konu

?

Dert Olsun Buda

1. Haklısın Diyenler

5 oy
    50.0%
  2. Haksizsin Diyenler

5 oy
    50.0%
  3. Yönetim Kendine Gelsin Diyenler :)

0 oy
    0.0%
  1. Server de büyük bir kopukluk var adam kayırmaca ve peşkeş cekme.
    Bizim hakkımızda tbl, bot VS şeklinde bir çok şikayet oldu tw açık saatlerce pk attık hiçbirsey çıkmamasina rağmen ICB clani towndan cikamadiklarindan Town içinde Town attiklarindan ban yedik arkadaşlar sözde video çekip admine atmışlar video elimize ulaştı hiç bir cacık olmamasına rağmen videoda görüldüğü üzere birbirinin bacısına söven sövdükce yağlı ballı olmaları karekter meselesi tabiki video ve resim kategorisinde iç dış videoları attık. simdi tüm klavye abileri buraya gelir yada açtığımız konu silinir. Daha bir çok şey var bu zamana kadar kendimizi bozmadı bisey yazmadık hiç bir yere şimdi andream atroslari rioteleri sizin olsun işiniz gücünüz rast gelsin.

bahadrgms54, ISquRaLI ve sector07 bunu beğendi.
  2. Cann

Cann Yeni Oyuncu

CBlerın amk kardas senın oyunculugunu güzel buluyorum hakkında bu zamana kdarda tbl macro ws bıseyler duymadım. ha kullanıyorsanda kendını avutursun kendını sevırındırsın şunu kestım bunu kestım k.o elle oynarır ama mlsf sw cogu kısede macro tvl var

FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  3. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

BERG de Logitech olmasına ragmen adam oynuyor ama videoyu ceken arkadastada Logitech var ama oynayamıyor çöp.net.
    siktir edin bosverinn serverde atros riote kesmeeye dewam edin siz sadece biz swde yokken swnin kralı olursunuz oda lafta.

ISquRaLI ve FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  4. ISquRaLI

ISquRaLI Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

BERG de Logitech olmasına ragmen adam oynuyor ama videoyu ceken arkadastada Logitech var ama oynayamıyor çöp.net.
    siktir edin bosverinn serverde atros riote kesmeeye dewam edin siz sadece biz swde yokken swnin kralı olursunuz oda lafta.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    :D

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Server de büyük bir kopukluk var adam kayırmaca ve peşkeş cekme.
    Bizim hakkımızda tbl, bot VS şeklinde bir çok şikayet oldu tw açık saatlerce pk attık hiçbirsey çıkmamasina rağmen ICB clani towndan cikamadiklarindan Town içinde Town attiklarindan ban yedik arkadaşlar sözde video çekip admine atmışlar video elimize ulaştı hiç bir cacık olmamasına rağmen videoda görüldüğü üzere birbirinin bacısına söven sövdükce yağlı ballı olmaları karekter meselesi tabiki video ve resim kategorisinde iç dış videoları attık. simdi tüm klavye abileri buraya gelir yada açtığımız konu silinir. Daha bir çok şey var bu zamana kadar kendimizi bozmadı bisey yazmadık hiç bir yere şimdi andream atroslari rioteleri sizin olsun işiniz gücünüz rast gelsin.
    Oyunculugun super kardes her zaman begeniyorum pk atisini hatta ben karsida db yiyince aha fuuya yakanlamayakta gerisi onemsiz dedigim olmustur DADALOGLU nickim
    Ama seni su konuda siddetle destekliyorum ana baci birbirine soven dumbukler bugun birbirine kanka diyo arvadini siktiklerim :D:D

• wazzquezz

wazzquezz Oyuncu

Bi siktirin gidin ya siz yokken atros riote kescekmişiz siz gittiniz server adama döndü pk hiç olmadığı kadar aktif bidaha gelmeyin mümkünse amklarım kolsuz asasları.

• ILisaCastro_

Bi siktirin gidin ya siz yokken atros riote kescekmişiz siz gittiniz server adama döndü pk hiç olmadığı kadar aktif bidaha gelmeyin mümkünse amklarım kolsuz asasları.
    biraz daha sesli aglarmsın sesın gelmiyorda

• wazzquezz

wazzquezz Oyuncu

Ağlayan sizsiniz 10 ıq yavşaklar yediniz banı siktirin gidin yüzsüzmüsünüz gurursuzmusunuz hayla gelip foruma ağlıyosunuz amk kolsuz ibneleri

• ILisaCastro_

fakelerle ugrasmıyorum oyundakı nıckını soyle

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

fakelerle ugrasmıyorum oyundakı nıckını soyle
    Kardeşim Benim anca fake hesaptan yazarlar bu gavatlar çünkü bunlarda o kadar göt yok :D nickini söyleyecek kadar ama ben tahmin diyorum kim olduğunu onun için takmıoyurm :) çekemeyenler Anten Taksın :))))

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

Kardeşim Benim anca fake hesaptan yazarlar bu gavatlar çünkü bunlarda o kadar göt yok :D nickini söyleyecek kadar ama ben tahmin diyorum kim olduğunu onun için takmıoyurm :) çekemeyenler Anten Taksın :))))
    +1

• Yavrusu

Yavrusu Aktif Oyuncu

haksızsın oyu verdim. neden dersen. amına kodumun yerinde o kadar laf etmişsin. hala onlinesin ???????????????????????????????????????

• KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

ya bilader aglamayın amına koyım ıste Tbl kullandnız herkes bılıyor sızın ne bok oldugunuzu gotunuz yıyorsa elle oynayın

• Bu Sayfayı Paylaş