Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Kardeşim umarım bizi kastetmedin şayet kastettiysen atarız vs gölge kimmiş görürüz :)

• Like
Reactions: irfan12

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
tamam kardeş gel oracle game sana pk nasıl atılır göstereyim altı üstü 59'da pk atıyorsun 3 tane skil var onlardan tutucan kendini sen gel buralarda pk nasıl dönüyor görürsün çocuk oyuncağı oralarda pk atmak ;) sarmıyor.

Y_I_R_T_I_K

Aktif Oyuncu
22 Ocak 2019
98
76
28
Pathoswar, oracle, sexyko bilumum tüm sv lerde oynadığım mage/mele/tekleme clanlar var, illaki bir gün denk geliriz.

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Hadi gelelim yırtık getir ekibini bakalım ne olucak atrnin vasıfsız teamlarini yutarlar aslanım burada. Ben atr de pk cikmiyorsam zevk vermediği içindir.

Y_I_R_T_I_K

Aktif Oyuncu
22 Ocak 2019
98
76
28
Kardeşim sana bir abi tavsiyesi klavye delikanlılığını bırak, birileriyle sidik yarıştırmak istiyorsan da o kişi ben değilim, oyunu siktir et biraz da karakterini geliştirmeye çalış.

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Meselenin delikanlılıkla ya da klavye kabadayısı ile ne alakası var arkadaşım özürlü müsün? Gelmişsin yukarıda beni yargiliyorsun boş yaparak benimle pk mi attinda nasıl attığımı bileceksin sidik yaristiracak birisini arasaydım inan bana senin gibi birisiyle vakit harcamazdim daha denk birilerine yonelirdim. İnsanların karakteri ile ilgili tavsiyeler verebilmek için önce o insanı tanımak lazım aynı yerde oturup muhabbet Edip kişiliğini çözmek lazım senin gibi heybeye ezbere nasıl laf sokarım diye Google'a yazıp burada insanlara atar gider yapmıyorum canisi biz buralarda icraat yapıyoruz. Boş muhabbetlerinle beni de yorma kendini de. Ha bir de tavsiyen için sağ ol her ne kadar tanımasan da beni karakter konusundaki.

hakankoc02

Oyuncu
30 Haziran 2018
83
52
18
Iste bu!!!Fazla polemige gerek yok gorusuruz tp mage warrior bp asas hepsini oynuyorsun hepsindede senden iyi oldugumu iddia ediyorum madem ustune alindin gorusuruz..
Kardeş bu kadar iyiysen forumda laf gebeliği yaparak olmaz aç sıfır Çarını eşit şartlarsa 5 ws atın bakalım kim kesicek Sende diyorsan bp de çok iyiyim gel czde 5 vs atalım sanada 4 avans veriyim

oguz1453

Aktif Oyuncu
12 Ağustos 2019
450
128
43
29
Baranin claninin amina sokuyum da adam hakli butun joblari guzel oynar baran wsleri nasil bilmem de pk da butun joblari cok guzel oynuyo ama yine diyom o clanin amina sokuyum

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Şöyle ki kardeş asasta beni kesecegini düşünmüyorum meydan okuyan kac yuzuncu adamsin bilmiyorum artik.
Warrior vs de gewoonkijkeni kesemezsin
BP vs de usainboltu kesemezsin
Mage vs de bilemem o tarafa yonelmeni tavsiye ederim. Arena PK ya benzemez :)