GELL TBL,MAKRO,TEMİZ YENİ İFŞALAR GELL.

'Genel Sohbet' forumunda KOLAYYY tarafından 9 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

FUU / BAHADRGMS / MERTCAN / F4RKAN

FUU YİNE RİO_SHAPESPARİS ADIYLA ARENADA KOL GEZER. BİRİSİ ONU KESTİGİNDE " LAAAANN NASI KESTIN AMQQQ " DIYE ŞAŞIRIR BU İBNE. CUNKU MAKROSU VEYA TBL'SINE GUVENIYOR. WS'LERDE SUREKLI SPIKESI COK AMA COK ERKEN DÖNER VE KARŞI TARAFA KESME FIRSATI VERMEZ.
    BAHADRGMUS, BU YARRAMDA ASAS MASAS OYNAMASINI BILMEZ. CUNKU ELLE OYNASA BUNU SIKECEKLER HABERI YOK. WS'LERDE INV ATARKEN MAKROSU OLDUGU APAÇIK BELLİ. AMA NE MAKROSUDUR BILMIYORUM.

MERTCAN, BU YARRAMDA DA BIRŞEY VAR AMA TAKMIYORUJM BUNU.

F4RKAN, BU ARKADAŞIMIZ TEMİZDİR BU DA RİO EKİBİNDEN İYİDİR YANİ

AYKUTİCCCOMACCROO / STREETFİGHTER

BU IBNELERDE MAKRO OLDUGU HALDE ARKADAŞLARI HALA TEMİZ DİYOR VE BEN DELLENIYORUM AMINA KOYIM. NE ISTIYORSUNUZ OLUM BUNLARI YALAMAK MI? " AYKUTTT SAKIN BENI BIRAKMA BAK BEN SENI SAVUNUYORUM AMQQQQ " DER GİBİ. SİKTİRİN GİDİN BAŞKA YERDE YALAYIN BU IKISI DE TEMIZ DEGIL

SYMBOLX / GOD:İSA:WOMAN / İSYAAAAAAAANN

BU IKISINI SIKLEDIGIM ICIN EGOLARI TAVAN YAPMIŞ BULUNMAKTA. HELE GOD:İSA:WOMAN BUNU SIKLEDIGIM ICIN HAKARETVARİ KONUSMA YAPMAKTA BANA YORUMLARDA. AMA 2SİDE TEMIZDIR.
    İSYAAAANN İSE BU GRUBUN EN ZAYIF HAKLASIDIR. BU GRUPLA TAKILIR AMA ARKADAŞLARININ ONU SIKLEMEDIGININ FARKINDA OLMADAN SUREKLI BU GRUPLA PK ATMAK İCİN BUNLARI YALAMAYA BAŞLAR. AMA TEKLEMEDE SAGLAM VE TEMİZ OYUNCUDUR.

AYTEKİN_TEKELİOGLU

BU ARKADAŞIMIZ TEMIZDIR AMA SUREKLI TALİA İLE GEZER. DB YEDIGINIZDE AYTEKIN TARAFINDAN TEKLENME OLASILIGINIZ OLDUKCA YÜKSEKTİR. TEKLEMEDE ÜSTÜNE PLAYER YOKTUR

BERG / DRAGOOOOON

BERGDE MAKRO OLDUGU HALDE TİPİNİ SİKTİGİM BİR KAÇ ARKADAŞ HALA TEMIZ DIYOR VE PENCEREDEN ATLAYASIM GELIYOR. DRAGOOON ISE BUNU TAKMIYORUM AMK. BERGLE TAKILDI BUNU WS'DE KESEN ASAS YOK. 4 AY ONCE EN EZIK ASASA DAHİ KESILIYORDU. BU DA BERGDE Bİ SİKİMLER OLDUGUNUN AYAN BEYAN KANITIDIR. HALA BERGDE MAKRO OLMADIGINI IDDIA EDIYORSANIZ SIZIN TIPINIZI SIKEYM ADİL OLMAYAN OROSPU COCUKLARI SİZİ

SİLENTPUNISHER

ARKADAŞLAR ASAS OYNAMANINDA BİR ADABI VARDIR. GEREK INV YAP GEREK BASKA BİRŞEY VAR. MESELA SIZE ORNEK VEREYIM FATİH SULTAN MEHMET'İN İTALYA YANİ ROMAYI İŞGAL ETMESİ İMKANSIZDIR. YANİ YA ÖMRÜ YETMEYECEK YA DA GÜCÜ. AMA BUNU ANLAMAYACAK KADAR SIGIR ARKADAŞLARIMZI VAR. BU ARKADAŞLA WS ATIN HAKIKATI GORECEKSINIZ. İNANIN BILEREK USTUME TALİA ALDIM. BU ADAMLA WS ATTIM. SIZDE BILIYORSUNUZ TALİA'LI ADAMI SIKSENIZ KESEMEZSINIZ. BU ARKADAŞIN CANI INMIYOR TALİA İLE WS ATTIGIM HALDE. SAKIN EZIKSIN DEMEYIN TALİA İLE EN EZIK ASAS BILE WS ATSA KESER AZ BUCUK OYUN BILGINIZ VARSA. DENEYIN VE GORUN. BU DA BIRŞEYLER OLDUGUNUN KANITIDIR. SAKIN INKAR ETMEYIN

HURDACI / RİSEOFCAKICI / VE DİĞERLERİ

HURDACI ARKADAŞIMIZ GAYET SAGLAM ASAS OYNAR VE TEMIZDIR. ELLE OYNAYAN BU ARKADAŞI SİKSE KESEMEZ DENEMESI BEDAVA. RİSEOFCAKICI ISE TEMIZDIR COK SAGLAM OYUNCUDUR. SYMBOLX EKIBINDEN DAHA TEMIZDIR. BUNA BAĞLI OLARAK SYMBOLX EKIBIDE TEMIZ OYNAYABILIRSE RISEOFCAKICININ EZİCİ USTUNLUGU OLACAGI KANAATİNDEYİM.

T_A_M_BİRBELA

BU ARKADAŞIMIZDA TEMİZ BİR ARKADAŞIMIZDIR. VE ELLE OYNAR DIGER OROSPU COCUKLARI GİBİ MAKRO VE TBL İLE OYNAMAZ. CUNKU GÖTÜNE VE KENDİNE GÜVENEN BİR ASASTIR. ELLE OYNAYAN BİR ASAS BU ARKADAŞI KESMESİ İMKANSIZDIR. AMA OROSPU COCUKLARI YİNE MAKRO ACAR BILIYORUM BEN. DENEMESİ BEDAVA.

GUİ ( MUSTAFA ) / SAPIIIIIIKKKKK / VE DİĞERLERİ

BU ARKADAŞLARDA DA MAKRO OLDUGUNA DAİR İNANCIM VAR. CUNKU TABLO ONU GÖSTERİYOR. AMA MAKROLARI VARSA DİGER OROSPU COCUKLARI GİBİ İLLEGAL DEGİLDİR. SYMBOLX EKİBİ EĞER TEMİZ OYNAYABİLİRSE MUSTAFANIN BU EKIBI 2V2 3V3 8V8 DE KESEBİLECEGİNİ DÜŞÜNÜYORUM

YİNE YAZILARIMA DEVAM EDECEĞİM. YORUMDA KENDİNİ SAVUNANLARA ALDANMAYIN LÜTFEN HERKES KENDINI HAKLI CIKARMAK ISTIYOR VE ARKADAŞLARINI SAVUNMAK ISTIYORLAR. SİZİ DAHA COK AMA COK İFŞA EDECEĞİM. MERAK ETMEYİN SAKIN. YATAK ODANIZA KADAR GİRECEĞİM. BEN YAZILIMCIYIM. GELİŞTİRDİĞİM KODLAMA SİSTEMİ İLE SİZİ BELGELERLE COK AMA COOOOOKKKK YAKINDA İFŞA EDECEĞİM. TAKİPTE KALIN ARKADAŞLAR.

2. UNBEATEN Mehmet

UNBEATEN Mehmet Usta Oyuncu

Botta ''Legal atak" opsiyonu var kardeşim skill Cool Down'ı ile oynama yapmadan da hile ile oynayabilirsin gerçi sen macrodan da yakınıyosun neyse

3. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Botta ''Legal atak" opsiyonu var kardeşim skill Cool Down'ı ile oynama yapmadan da hile ile oynayabilirsin gerçi sen macrodan da yakınıyosun neyse
    Hepsini görmek için tıklayın...
    memo özele gel birşey sorcam

• GizliÖzne

GizliÖzne Oyuncu

EVET ARKADAŞLAR SV ÖYLE BİR HAL ALDI Kİ PARA YATIRAN ADAM SİZİ ŞİKAYE ETTİMİ ÇOK RAHAT BANLATIYOR. GM PARA VEREN KİŞİDEN YANA. (BOŞUNA OYNAYIP AZ DA OLSA PARA YATIRIP EMEĞİNİZİ ÇÖPE ATMAYIN..) ER YA DA GEÇ BAN YİYECEKSİNİZ BU AÇ GÖZLÜ GM OLDUKTAN SONRA SVDE USER FELAN KALMAZ.

• Bu Sayfayı Paylaş