GENEL ÖNERİ VE İSTEK

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda ROOTTCELL tarafından 10 Kasım 2019 11:05 tarihinde açılan konu

 1. ROOTTCELL

  ROOTTCELL Yeni Oyuncu

  Merhaba,

  Oyunda bana göre görmüş olduğum eksikler ve öneriler:

  1 - Atross ve rioteler çok zor kesiliyor ve verdikleri np çok düşük(Hp düşürülebilir, npsi artırılabilir,bowldaki canlılık artacaktır, ayrıca user olmadığı zaman en azından herkes morodonda oturmak yerine ardreamda np kasmak isteyecektir.)
  2 - Bossları kesmek daha anlamlı olmalı kimse dokunmuyor.(Hem npsi artırılabilir hemde drop eklenebilir.)
  3 - Oyunda durdukça gelen 10np artırılabilir, böylece en azından oyunda kalma isteği kullanıcılarda artacaktır.(Özellikle ardreamda kalındığı zaman daha fazla gelmesi pk için faydalı olabilir)
  4 - Kale savaşlarının şuanki server durumunda bence bir anlamı yok(Yeterli user ve clan yok) ve olacak şekilde yazıyor buda birçok kişinin direk oyundan çıkmasına sebeb oluyor.(Yerine farklı eventler ile para dağıtımı yapılabilir ve herkesin kazanması sağlanabilir)
  5 - Lunar var saatleri düzenlenmeli daha aktif olunan saatlerde olmalı ve verilen npler daha cazip olmalı.
  6 - Sistem mesajı içinde sürekli kullanıcılara mesaj göndermeniz uzun süredir oyunda olan kullanıcıları gerçekten bezdiriyor. Ayrıca altta geçen uyarılarda aşırı fazla ve gereksiz.
  7 - Bdw ve juraid dışında doğru dürüst oyunda event yapılmıyor. Onlarda artk sııkıcı olmaya başladı. Bunun yerine gm eventleri pm eventleri özellikle boss item eventleri yapılabilir.(Oyuna yeni giren userler herkesin full itemli olduğunu görünce oynamadan direk çıkıyor)
  8 - Np ile item değiştirmede yarı np vermesi karakter değiştirmek isteyen oyuncuları bezdiriyor.(Oyunda herşey serbest zaten ırk, karakter vs. buda serbest olursa en azından clanda job değiştirmeler vs. oyuna renk getirebilir.)
  9 - NP eventlere bir düzen getirilmeli tam bilmemekle beraber saat sabah 10'da adam kesiyosunuz 20 np akşam 9da kesiyorsunuz 80 np vs. sadece belli saatlerde girmeye teşvik ediyorsunuz buda online sayısını etkiliyor.
  10 - Pusta bulunan haftalık,taila vs. özel itemlerin oyun içi np ile alınmasında daha esnek olabilirsiniz kimi oyuncularda artık her jobtan full set var np birikiyor ama bir işe yaramıyor .
  11 - Son olarak ben genel olarak okçu oynamaktayım. Okçularda skilin failed olmasına bir çözüm bulunmalı yazılımsal olarak kesinlikle sorun var belli bir mesafeden sonra ki bu normal bi mesafe siz oku çıkarabiliyorsanız çıktıktan sonra damage gelmeli gelmeme oranıda karşı tarafın tam o esnada range olarak tam zıt olarak çok uzakta olması lazım sonuç olarak 10 oktan sadece 3ü4ü isabet ediyor, ayrıca yine aynı şekilde hareketli olarak ok atılamıyor oku elden çıkarınca hareket ederseniz damage alamıyorsunuz. Sonuç olarak okçu jobunun usko standardında test edilmesi gerektiğini düşünüyorum.(Diğer joblara ait sıkıntıları uzun zamandır oynayan arkadaşların değerlendirmesi daha uygun olacaktır.)

  Bunlar şuan için görmüş oluğu istek ve önerilerdir. Sonuç olarak sizde farkındasınızdır oyun saat 20:30 22:30 dışında malesef herkesin oturduğu bir yer haline gelmiştir. Bu öneriler doğrultusunda biraz olsun farklılık olacağına inanıyorum.

  Teşekkür ederim.
   
  Son düzenleme: 11 Kasım 2019 19:56
 2. F_R_K_N

  F_R_K_N Aktif Oyuncu

  Alttan yazı üstten yazı yetmiyor bide pm atıyor. Soktumun şeyini salında bir pk atsın millet bu serverin en uyuz olduğum muhabbetide bu.
   

Bu Sayfayı Paylaş