HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Aktif Oyuncu
24 Haziran 2017
89
10
28
31
bırakın oyunu göt gibi kalsın uğur neyin kafasını yaşıyosunuz gidin steamko usko oynamaya başlayın bence kastıgınıza yada zevk aldıgınıza degsın :D

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
Len BAN Mı yedin SEN MATKAP SURATLI :)

Bende Geliyim AZ daha şamarlıyım AĞLATIYIM diycektim :) yine BAN YEMİŞ....

Ha Bide Emoç kankam şu TL sine Attığım ws deki 50 lirayıda yolla la.

Son düzenleme:

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
26
istanbul
www.facebook.com
Len BAN Mı yedin SEN MATKAP SURATLI :)

Bende Geliyim AZ daha şamarlıyım AĞLATIYIM diycektim :) yine BAN YEMİŞ....

Ha Bide Emoç kankam şu TL sine Attığım ws deki 50 lirayıda yolla la.

ASAS OYNAMAYI ÖĞRENDİĞİNDE GEL ANASINI ISIRDIĞIM BEN OYUNDAYIM SEN PM Nİ VER BEN GELİR SENİN ANANI SİKERİM.
SENİN BENİ KESME ŞANSIN YOK GELMİŞSİN BURDA BIDI BIDI YAPIYON OROSPU EVLADI SENİ ÖTEDE AGLA OYUNA GİRMEYE GÖTÜN YEDİGİ ZAMAN PM Yİ BURAYA YAZ.

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
AHAHA KESME ŞANSIM MI YOK :D EMİR AĞLADIGIN PM LERİ YADA ARENADAKİLER ŞAHİT 3 ws istedin FLL HP KESİLDİN MATKAP SURATLI OC :D T.bl DİE AGLAMAYA BASLADIN SONRA KEVAŞE BENDEN HP ALMAYI OGRENDIGIN ZAMAN BUYUR. 50 TL yi vermeden kaçan OC :D

ŞAMAR ARSIZI ANDREAMTR ye rezil ettim daha doymadı ya SENİN GİBİLERLE 3w1 atıyom ben MATKAP SURATLI .. :)

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
26
istanbul
www.facebook.com
AHAHA KESME ŞANSIM MI YOK :D EMİR AĞLADIGIN PM LERİ YADA ARENADAKİLER ŞAHİT 3 ws istedin FLL HP KESİLDİN MATKAP SURATLI OC :D T.bl DİE AGLAMAYA BASLADIN SONRA KEVAŞE BENDEN HP ALMAYI OGRENDIGIN ZAMAN BUYUR. 50 TL yi vermeden kaçan OC :D

ŞAMAR ARSIZI ANDREAMTR ye rezil ettim daha doymadı ya SENİN GİBİLERLE 3w1 atıyom ben MATKAP SURATLI .. :)

sen benim sikimin kıllarını kesersin orospu cocuğu :D

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
ULAN EMİR haykırıyorum ya 10 kişinin arasında rezil olmadın mı sen PARA YI VERMEDEN KAÇMADIN MI :)

PLayerım diyosun gel 5 ws 4 AVANS SANA ATABİLCEN Mİ BENİMLE WS HADİ..

Şizofren OC YA :)

SENİN PLAYER DEDİĞİN SCHİZO VE YOUNEED i SOYUNUK KESEN ADAMIM İYİ BİLİRSİN SEN.

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: Ülkücügenclikk

Akın Kuyucak

Yeni Oyuncu
17 Ağustos 2017
7
2
3
26
İnstagramdan bile t.bl die ağladığın ss ler duruyor elimde :) Ugur ' a attığın pm ler AKIN TBL hp oynamıyor diye ve üstüne üstlük arkadaşlarının ÖNÜNDE kesilmen bu forumdaki çoğu insan yani benim seni o arenada s.iktiğimi gördü FARKINDASIN DİMİ YÜZSÜZ OC.

-iGetDrunkingBadSex

• Like
Reactions: Ülkücügenclikk