Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
Bu ikisinin ws si izlenir işte helal olsun len ikinize de biliyonuz bu asası bende ogrenip rakip olacam emirrrr :):):):);););)

Basladım alıstırmalara aklını alacam kısa zamanda

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Suan tek rakibim schizo onun disinda kil al ver yaptigim kimse yok inş sende rakip olursun dostum :)

Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
Olacam olacam gardasım :):). Karsına 10 yıllık oyuncuyuz diyipte kesilen adamlar utansın :):):) 1 yıllık oyuncuyum hayatımda ılk defa asas oynuyom izle gelişmeleri

Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
Yarın bi foto atacam buraya badboyss clanı bestiz filan diyordu pk atmayı ogretecez diyordu yarın aksam fotoya bak onların pk si dadaloglu pk ya cıkınca biter ustam :):).

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Öyle demeyin forza bizim belamızı siker forza gibi oyuncu yok knight online aleminde ^^

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Zuhahhahahahahah doğru dedin kanka forza aşırı pilavyer fena oynayyor aptal orospu evladı skdkdkdkdllflflflflflfldldld

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
ben o ibneyi tek bıçak kesmezsen bu oyunu bırakıyorum açık ve net forza gel de tek bıçakla kafana vuram

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Schizo Kesildiğin Günleri Hatırlatmamı İstiyorsun heralde ? Kesilip SClisin Diyip Full Charla Gelmiştin Scoooot Diye Hatırlatıyım Sana O zamanda Eline Vermiştim ! Ben Bıktım Sizi Kestiğim Videoları Foruma Atıp Uppp Layıp Yayınlamayı Elinizde Benden Bir Kill Aldığınıza Dair Videoyu Gectim Bir Tane KSC Dahi Yok Boş Yapmayın !
İçinizde Nazmi Harici Bir Tane İnsan Sıfatını Taşıyan Kimse Yok !!

Saygı Bozulursa .
Çok Kişi Bozulur !

Son düzenleme:

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
SA:DFSD:GDF:Jgj tipe bak full scli çarıyla benim boş çara ölüyo amına kodumun botu 2 1 öndeydim lan orda bile sikik onu da movie bile alamıyor boş chara öldüğü için gelmiş bir de burda diyor ki boş charınla benim full çara öldün sonra full çarla gelip anamı bacımı siktin demiyon da utanmıyon di mi :D

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
SA:DFSD:GDF:Jgj tipe bak full scli çarıyla benim boş çara ölüyo amına kodumun botu 2 1 öndeydim lan orda bile sikik onu da movie bile alamıyor boş chara öldüğü için gelmiş bir de burda diyor ki boş charınla benim full çara öldün sonra full çarla gelip anamı bacımı siktin demiyon da utanmıyon di mi :D

Bot Anana Takla Attırsın Sen Hayatında Bot Görmemişsin Götüne Don Al Önce Kaç Senedir Boş Charlarla Dolaşıyorsun Millete Yalvarıp Charlarını İstiyorsun Vs İçin .

Fakirliği İle Dalga Geçmiyorum Bunda Sıfatsız Bir oç.luğu var .
SORUN ORDA.