Video GewoonKijken(Emir) vs Schizo(Gökhan)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 14 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

SametBabaa bunu beğendi.
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Eline sağlık karşim

3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Seninde eline sağlık kankam

4. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Oyuncu

2v1 ne dersiniz hahahah gokhan hahahah bak burdanda gulmeye devam wp biraktim

5. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

KARDEŞ BELAMISINIZ BENLE UĞRAŞMAYIN BY :D

6. testament23

testament23 Usta Oyuncu

7. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Bu ikisinin ws si izlenir işte helal olsun len ikinize de biliyonuz bu asası bende ogrenip rakip olacam emirrrr :):):):);););)

Basladım alıstırmalara aklını alacam kısa zamanda

8. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Suan tek rakibim schizo onun disinda kil al ver yaptigim kimse yok inş sende rakip olursun dostum :)

9. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Olacam olacam gardasım :):). Karsına 10 yıllık oyuncuyuz diyipte kesilen adamlar utansın :):):) 1 yıllık oyuncuyum hayatımda ılk defa asas oynuyom izle gelişmeleri

10. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Yarın bi foto atacam buraya badboyss clanı bestiz filan diyordu pk atmayı ogretecez diyordu yarın aksam fotoya bak onların pk si dadaloglu pk ya cıkınca biter ustam :):).

11. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Oyuncu

Reklam yapmiyalim ekran kasiyo lan yatalak emit seni sikem IBeyazaslantr

12. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Tamam abi kızma ldkfkffkkf

13. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Öyle demeyin forza bizim belamızı siker forza gibi oyuncu yok knight online aleminde ^^

14. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Zuhahhahahahahah doğru dedin kanka forza aşırı pilavyer fena oynayyor aptal orospu evladı skdkdkdkdllflflflflflfldldld

15. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

ben o ibneyi tek bıçak kesmezsen bu oyunu bırakıyorum açık ve net forza gel de tek bıçakla kafana vuram

16. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ben o ibneyi tek bıçak kesmezsen bu oyunu bırakıyorum açık ve net forza gel de tek bıçakla kafana vuram
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hahahahahha

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Schizo Kesildiğin Günleri Hatırlatmamı İstiyorsun heralde ? Kesilip SClisin Diyip Full Charla Gelmiştin Scoooot Diye Hatırlatıyım Sana O zamanda Eline Vermiştim ! Ben Bıktım Sizi Kestiğim Videoları Foruma Atıp Uppp Layıp Yayınlamayı Elinizde Benden Bir Kill Aldığınıza Dair Videoyu Gectim Bir Tane KSC Dahi Yok Boş Yapmayın !
    İçinizde Nazmi Harici Bir Tane İnsan Sıfatını Taşıyan Kimse Yok !!

Saygı Bozulursa .
    Çok Kişi Bozulur !

Son düzenleme: 20 Mart 2018
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Şakacı şirine seni

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

SA:DFSD:GDF:Jgj tipe bak full scli çarıyla benim boş çara ölüyo amına kodumun botu 2 1 öndeydim lan orda bile sikik onu da movie bile alamıyor boş chara öldüğü için gelmiş bir de burda diyor ki boş charınla benim full çara öldün sonra full çarla gelip anamı bacımı siktin demiyon da utanmıyon di mi :D

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SA:DFSD:GDF:Jgj tipe bak full scli çarıyla benim boş çara ölüyo amına kodumun botu 2 1 öndeydim lan orda bile sikik onu da movie bile alamıyor boş chara öldüğü için gelmiş bir de burda diyor ki boş charınla benim full çara öldün sonra full çarla gelip anamı bacımı siktin demiyon da utanmıyon di mi :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bot Anana Takla Attırsın Sen Hayatında Bot Görmemişsin Götüne Don Al Önce Kaç Senedir Boş Charlarla Dolaşıyorsun Millete Yalvarıp Charlarını İstiyorsun Vs İçin .

Fakirliği İle Dalga Geçmiyorum Bunda Sıfatsız Bir oç.luğu var .
    SORUN ORDA.

• Bu Sayfayı Paylaş