Video GewoonKijken ŞAMAR MOVİE (Tokat içerir)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 17 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

vs için girip çıktığım videodaki karakterler bana ait değildir bilginize.

2. testament23

videodan sonra qarizma nickindeki arkadaş elimi öpüp abi çekmiştir ilgisi için tşkler.

3. yat yere yat :D

testament23 bunu beğendi.
  4. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

emir ananı bacını sikeyim o charın benim olmadığı ap apaçık ortada swye bırakalı itemleri yakalı kac ay oldu APO_USTA ile aynı serverda oynuyoruz andreamtrde charım bile yok rezil köpek :D

elinde kill im yok diye fake char actırıp mı kesiyorsun cibiliyetini sikeyim amk yatalagı :D

5. testament23

Apo usta andreamtr de oynuyor. Sen fake çarlarla gelip gelip yatalak olan bir süzme velet oçsun zırlama kaybol

6. ForzaScarrow

ya çocuk yalanını sikiyim git boş işlerle uğras :D pc de andreamtr bile yüklü değil DEAHTKO da oynuyorum apo ile KSC alıp mı atıyım illa foruma kime neyi inandırmaya çalısıyorum amk git kes başkalarını sevin

7. ForzaScarrow

cevap yazıp senin bu boş yorumunu güncel tutmıcam . Vs istiyorsan gelirsin DEAHTKO dayım pm aynı ForzaScarrow ;)

8. testament23

yatalak bir oç sun velet birdaha burada görmim seni deathko daysan deathko nun forumunda takıl siktigimle kal

9. testament23

ses kesilir şamar koyulur

Bu Sayfayı Paylaş