CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
amına kodumun kolsuz omcleri hele gumm siktimin korkağı ws bırakıp kaçıyor aq bu clanın bütün asasları melesi böyle ırzını siktiklerim

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Analarını siktiklerimiz nasıl da belli ediyorlar kendilerini:D:D biri pm atıp alt f4 çeker diğeri scsiz chara yatalak olur:D:D:D:Dikisinin ortak yönü hileden ban yemeleri kudurun yerden kalkmayan orospu dölleri

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
bu ibneyi sike takmayın :D sansursuz video atmayı bilmez milleti kestim kestim diye konusur jabba haricinde kimseyi kestiği yok amk cocugunun omc lerlede fazla taşşak yapma cıktığın yere seni geri sokarlar ne oldugunu anlamazsın .

CHİMERA kardeşim sen efendi adamsın bu piçe uyup milletle kötü olma bu ibnenin ne zaman sana düşman olacagı belli olmaz kesemeyip cekemediğine düşman olma potansiyeli var .
kendine 1w1 kralı sanıyor 0-10 yaş esprisi yapmak zorunda bıraktı beni ya sen anca sondan 1. olursun

Zuahahahahahha best of the rebuplic yatalak return of the gewoonkijken justice press ok gewoonkijken BURGER KİNG :)))

• Like
Reactions: besiktaslove34

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
25
istanbul
www.facebook.com
bu ibneyi sike takmayın :D sansursuz video atmayı bilmez milleti kestim kestim diye konusur jabba haricinde kimseyi kestiği yok amk cocugunun omc lerlede fazla taşşak yapma cıktığın yere seni geri sokarlar ne oldugunu anlamazsın .

CHİMERA kardeşim sen efendi adamsın bu piçe uyup milletle kötü olma bu ibnenin ne zaman sana düşman olacagı belli olmaz kesemeyip cekemediğine düşman olma potansiyeli var .
kendine 1w1 kralı sanıyor 0-10 yaş esprisi yapmak zorunda bıraktı beni ya sen anca sondan 1. olursun

Zuahahahahahha best of the rebuplic yatalak return of the gewoonkijken justice press ok gewoonkijken BURGER KİNG :)))
güzel güzel iyi sikmişim güzel ağlayış