Resim GewoonKijken ve Schizo Yan Yana Vs

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 21 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Selamun aleykum arkadaslar.
    Hepinizin bildigi gibi 1vs1 de bizi henuz kesen cikmadi, bircok kisi hile oldugumuzu dusunuyor ve arkamizdanda hile diye atip tutuyor.
    Bizde herhangi bir illegal yok sadece macro var, macromuzda sadece mana basiyor arada bir R aciyoruz.
    Macrosuzda kimse kesemedi macroya degil bilegimize guveniyoruz vede taktiklerimize.
    Bizimle yan yana vs atmak isteyenler vardi e haydi atalim oyleyse?
    Ben emir siv (GewoonKijken) pazar gunu besiktas adeks internet kafede bulusma teklifi ediyorum size gelicekler yorumlarda nickini adini belirtin iletisime gecelim?
    Bu bulusma isini Gökhan (schizo) (nefretingozyaslari) ile konusup planladik herkesi bekliyoruz.
    Atilan vslerde hic kimse macro kullanmayacak, herseyi elle yapacaksiniz.
    Yer İstanbul besiktas adeks internet kafe.
    Bulusma tarihi 25.03.2018

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Evet bize bunca zaman hile dediniz, Siktiğimin akını sen de duyuyor isen bak istanbuldayız ve ADEKS'te vs atacağız sen ve senin gibiler götleri yiyorsa bekleriz.

3. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Sizden başka göt yok toplanıp ordanda taksimdeki bayram sokağına gidin ;)

4. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Biz toplanıp o ananın amına giricez istersen?

5. testament23

Bu bulusmayi saygi cercevesinde yapicaz.
    Ama forza sen gelirsen sana yemin ediyorum senin kafani kaldirima surtup kivilcim cikartirim seninle degisik fantasyler yaptikdan sonra seni anadan dogma ciplak sekilde sokaga salarim

6. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Vuvvv helal olsun gardas

testament23 bunu beğendi.
  7. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu bulusmayi saygi cercevesinde yapicaz.
    Ama forza sen gelirsen sana yemin ediyorum senin kafani kaldirima surtup kivilcim cikartirim seninle degisik fantasyler yaptikdan sonra seni anadan dogma ciplak sekilde sokaga salarim
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Sende O Göt Varmı ? Anana 75 Skili Atarım Beni Z ye Alana Kadar 5 Posta Atarım Klavye Kaşarlığı Yapma Yat Yatağına Sürtük oç

• ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Biz toplanıp o ananın amına giricez istersen?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    TOP LANmanıza Gerek Yok 2 niz Bir Dünya Kupası Maçında Oynanan TOP LAR Kadar Değerlisiniz . Yaptığın Bu Giderin Sonucunu Anan Ödüyor Bilesin .

• testament23

Cok merak ediyorum forza klavyeden soverken hic dusunuyomusun bu adamla yuz yuze gelsem sovebilirmiyim diye gercekten bukadar cesaret gosterebilirmisin pazar gunu sende bulusmaya gelsene bi deneyelim ?

• Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Emir apo hangi mayko sw de oynuyo kardeşim

• testament23

• Bu Sayfayı Paylaş