testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Video editindeki hatalar.
1.HATA= Chimera = 01:49'dan 02:00'a kadar siyah ekran (vs bitene kadar siyah ekran kalmış)
2.HATA= KenJiYouuunq = 03:00'dan 03:54'e kadar siyah ekran kalmış (Seri mana açtığı için vs uzun sürdü)
3.HATA= Selimcan = 05:34'den 06:02'ye kadar siyah ekran kalmış (vs bitene kadar siyah ekran kalmış)
4.HATA= MeinHerzBrent = 07:08'den 07:36'ya kadar siyah ekran kalmış (vs bitene kadar siyah ekran kalmış)
5.HATA = IMHARDAL= 07:36'dan 07:58'e kadar siyah ekran kalmış (vs bitene kadar siyah ekran kalmış)
Videoun editiyle çok uğraşmadım vakit yok yoğun iş temposundayım. Bu yüzden videonun editinde birçok hata var bende izleyince farkettim kusura bakmayın. siyah ekran ve zoom gibi hatalar.
olumlu ve olumsuz yorumlara açığım.
Like veya DissLike atarsanız sevinirim.​

Son düzenleme:

Dadaloglu1453

Yeni Oyuncu
3 Mayıs 2018
9
1
3
29
He iyi bakem :D. Ama müzik cok sesli olmus lan :):).telefonun hoparlörünü bozacaktı az kalsın sakin bişeyler koy bida

l3uFFaLo_

Yeni Oyuncu
26 Mart 2018
4
0
3
30
Kardeş şahsi fikrim şuki hiç beğenmedim yaptığın 2 tane takı inw neyini saklıyon ayrıca kıl payı öldüğün yerlerde canları göstermemişin iyi gittiğin yerlerde canı göstermişin harbi edit olayı sıfır Wslerii zoom suz yapıp bide nalet boykayı koymada neyin ne olduğunu görelim Emek vermişsin eline sağlık

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Kardeş şahsi fikrim şuki hiç beğenmedim yaptığın 2 tane takı inw neyini saklıyon ayrıca kıl payı öldüğün yerlerde canları göstermemişin iyi gittiğin yerlerde canı göstermişin harbi edit olayı sıfır Wslerii zoom suz yapıp bide nalet boykayı koymada neyin ne olduğunu görelim Emek vermişsin eline sağlık
Canı göstermişim göstermemişim iyi oynamısım kötü oynamısım bunlara pek önem vermedim videonun editi hatalı oldu aceleyle yaptım evden çıkmam gerekiyodu bu yüzden düzeltemedim. Vs lerde zoom yapıp boykayıda kullanmaya devam edeceğim inventoryi göstermek istemiyorum. Ciddi atılan veya ortada idda olan vsleri editlemeden zoom yapmadan olduğu gibi atıyorum vs attığım adam izledikden sonra kaldırıyorum örnek en son hercai ile attım ciddi vs editlemeden 7 vs yide attım izlendikden sonra kaldırdım bu videoya editleyerek koydum. Eyvallah yorumun için