Video GLADIO [HIGH LEVEL 24xx WS MOVİE---- BOŞ ÇAR WS FULL ÇAR ]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda GLAD1O tarafından 30 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

1. GLAD1O

GLAD1O Yeni Oyuncu

2 ÇAR DIŞINDA DİĞERLERİNİN HEPSİ FULL ÇARDIR.

2. buzkupu

buzkupu Yeni Oyuncu

Skill barı neden kapadın bro? bot belli olmasın diye mi

3. GLAD1O

GLAD1O Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Skill barı neden kapadın bro? bot belli olmasın diye mi
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Oyunu çok iyi bildiğini sanıyorsun anlıyorum seni bi zamanlar bende senin gibiydim heralde videoda kendini gördün çıkaramadım seni forumda ismin farklı illa gönlünü rahat ettirmek istiyorsan gelirsin dcye karşılıklı olarak twyi veririz istediğin swde +15k kcsine ws atarız normalde kimseye cevap vermem ama %100 eminim ki için içini yiyo bayramda kimseye kırmak incitmek istemem dcye gelmek istediğin an forumdan özelden veya direk konun altına yazabilirsin bayramın mübarek olsun.

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Skill bar kapatıp vs atıyorsun bir de adama boş yapıyorsun birader, skill bar neden kapatılır? Ben söyleyeyim Minor Couldown'unu azaltırsın/kapatırsın. Bota Auto skill attırırsın kapatırsın bir sürü yolu var. En basitin boş boş charın WR yapışını izletiyorsun bize çok sıkıcı hile olmasan bile video izlettirmiyor kendini ^^

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Skill bar kapatıp vs atıyorsun bir de adama boş yapıyorsun birader, skill bar neden kapatılır? Ben söyleyeyim Minor Couldown'unu azaltırsın/kapatırsın. Bota Auto skill attırırsın kapatırsın bir sürü yolu var. En basitin boş boş charın WR yapışını izletiyorsun bize çok sıkıcı hile olmasan bile video izlettirmiyor kendini ^^
    Lan şizo oynamadığın sv'lerin bile forumlarındasın mk, her gün tüm forumları dolaşıp bilirkişi gibi yorum mu yapıyorsun lan sen işsiz köpek

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Lan şizo oynamadığın sv'lerin bile forumlarındasın mk, her gün tüm forumları dolaşıp bilirkişi gibi yorum mu yapıyorsun lan sen işsiz köpek
    Gel servera ananın amına roket sokayım sunucudayım bekliyom haydiiii

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Ben ne diyorum bu fındık ne diyor mk

Son düzenleme: 10 Ağustos 2020
  • buzkupu

buzkupu Yeni Oyuncu

Oyunu çok iyi bildiğini sanıyorsun anlıyorum seni bi zamanlar bende senin gibiydim heralde videoda kendini gördün çıkaramadım seni forumda ismin farklı illa gönlünü rahat ettirmek istiyorsan gelirsin dcye karşılıklı olarak twyi veririz istediğin swde +15k kcsine ws atarız normalde kimseye cevap vermem ama %100 eminim ki için içini yiyo bayramda kimseye kırmak incitmek istemem dcye gelmek istediğin an forumdan özelden veya direk konun altına yazabilirsin bayramın mübarek olsun.
    Forumda ismim farklı değil, oyunda da aynı ismi kullanıyorum. Ama skill barını kapatıyorsun temiz olduğunu savuınma boşa bro :D pedala otomatik skill attırmışsın. Vs falan gerek yok benim bir iddam yok yani.

• Bu Sayfayı Paylaş