Resim GOD::IS:A::WOMAN NICKIMDE NOKTA VAR DİYE GİREMİYORUM AMAÇ NE AQ

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 30 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

BU KADAR SİKİK VE SAÇMA BİR YASAK OLABİLİR Mİ BU NE AMK NAPALIM İKİ NOKTA VAR DİYE GÖTÜMÜZÜ DE SİKİN O ZAMAN ATMIYORUM NCS SERVERDA DA OYNAMIYORUM AL SAÇMALIKLARINLA ÇÖP USERLERİNLE OYNA KARANTİNA SÜRECİ BİTTİKTEN SONRA YİNE ARDREAMDE 5 KARUS 5 HUMAN MUTLU MUTLU KAPIŞIRSINIZ

2. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Farklı bir charla girip baktım nickinde boşluk olan da var nokta olan da var. Bu neden sadece bana özel?

3. sector07

sector07 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Farklı bir charla girip baktım nickinde boşluk olan da var nokta olan da var. Bu neden sadece bana özel?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bu konuda haklısın kanka bakalım çözeriz sakin olmakta fayda var benim düşünceme göre isimde bir yasaklama olması saçma isteyen hoşuna gittiği şekilde yazmalı birçok pvp serverda olduğu gibi forum kullanmayı bilmeyen userların sayesinde önümüze geleni yiyoruz maalesef

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Kimsenin nickinde olmayacaksa tamam ben de ncs atarım. Ben nokta var diye giremeyip başkası noktalı veya boşluklu nickle girebiliyorsa bunun adı başka bir şeydir ve bu düzende oynamam

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Ağlama lan köpek suratlı. Oynamayı öğren sana 2 avans 3 de biter iç dış videolu seri gel çöp

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ağlama lan köpek suratlı. Oynamayı öğren sana 2 avans 3 de biter iç dış videolu seri gel çöp
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hahahahaha

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Kuduruklar gelmiş yine şrtmağsşeğeedeş. Akşama kadar ağlayabilirsiniz serbest gidip fakemi açın kesin egonuz tatmin olsun. İlk ve son cevabımdır yallah kendi işe yaramaz çapınızdakilerle uğraşın ahahahaha şu serverda en çok ban yiyen kişilerden ikisi nasıl da ağlıyor biri Fersahla pk atarken bana kanka kanka diye sikimi taşşağımı yalıyordu diğerinin de tek başarısı iyi vs atmak olan asosyal bir şizofren emir sen beni kesersin ben knighttan anlamam asastan hiç anlamam sıradanın bir tık altı oyuncuyum neyse kafanıza göre koçlarım benim daha cevap verip prim yaptıramam size:D

bahadrgms54 bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş