Resim GOD::IS:A::WOMAN VS TTNET (BİLGİLENDİRME)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 8 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Leş gibi netimden dolayı 4-5 gündür oynayamıyorum (hız 3 mpbs'yi geçmiyor + sürekli wifiye bağlı minimum 5 cihaz var) ttneti iptal edip başka net bağlatana kadar oynayamayacağım aşırı lag oluyor. Fiyat performans tarife önerecek arkadaşlar alta yazarlarsa iyi olur kısa bir ara veriyorum.

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

dikkat edeceğin şeyler şu şekilde:
    • İnternet fiyatlarına
    • Altayapının internet hızına ve desteğine
    • İnternet kotasına
    • Gece kullanımın (02:00 ile 08:00 arası ücretsizliğine)
    • Müşteri hizmetleri kalitesine
    • Modem ücretine, Modemin kalitesine
    • Arıza ve sorun çözümü yeterliliğine
    • İptalin süreçlerine
    • Cayma cezalarına

dayakxd bunu beğendi.
  3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

altyapı önemli şekerim öneremiyorum ki malesef

4. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

2 senedir aynı neti kullanıyorum gayet iyiydi son zamanlarda cıvımaya başladı bir de evdekiler memleketten dönünce wifi hepten leş oldu ttneti arıyorum geçiştirip duruyor 720p video bile izlenmiyor amk taahhüt maahhüt olayları var iptal için arayacağım o zaman sike sike ilgilenirler

5. testament23

testament23 Usta Oyuncu

sözleşme ne zaman bitiyor ? bende tivibu yu iptal edecektim kadının bi taşaklarımı yalamadığı kaldı zorla iptal ettirdim :D

6. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

büyük ihtimal bitmiştir 2017'nin başında bağlattım belki de bilinçli düşürdüler hızı yeni tarifelere yönlendirmek için. dolandırıcı bunlar aq canlı destekten yazıyorum mesaj atıyorlar aradık ulaşamadık diye paso yalan

7. testament23

testament23 Usta Oyuncu

sözleşme bittikten sonra faturaların kabarık gelmedimi ? geçirmeleri lazım sözleşme bittikten sonra

8. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

sabit geliyor valla onun yerine hızı düşürdüler herhalde evde telefondayken mobil veriyi kullanıyorum wifi yerine o kadar leş. yarın bir de modemin müşteri hizmetlerini arıcam sürüm yükseltme olayı falan varmış onu bi deneyin dediler yine fayda gelmezse kapattırcam artık

9. testament23

testament23 Usta Oyuncu

edeceğini sanmam türkcell süperonline'ı dene bi ben ona geçicem

dayakxd bunu beğendi.
  10. testament23

testament23 Usta Oyuncu

bayramın üçüncü gününe kadar bölgesel arıza var diye interneti kestiler arayıp tehdit ettim 5 dk sonra geldi net hahahahahahaşldfasd :D

11. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Bu orospu çocuklarının bana garezi var herhalde amk hatırlamışken zyxeli arayayım şimdi:D:D

12. IK4B4S4K4L

IK4B4S4K4L Yeni Oyuncu

Dostum sorun giderildi mi bilmiyorum ama şunu belirtmek isterim ki tüm şirketler ttnetin alt yapısından faydalanıyor, bulunduğun yere göre değişir. Avcılarda ttnet kullanıyorum upload 15 downald 0.70 bende vodafone geçmeyi düşünüyorum. Gerçi bu bana yetiyor ama vodafone kullanan arkadaşlarımın dowland ve uploadları benim 3 katım. İkisininde fiyatları 75 tl, insan parasını verip hizmet alınca en iyisine sahip olmak istiyor.

dayakxd ve testament23 bunu beğendi.
  13. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Dostum sorun giderildi mi bilmiyorum ama şunu belirtmek isterim ki tüm şirketler ttnetin alt yapısından faydalanıyor, bulunduğun yere göre değişir. Avcılarda ttnet kullanıyorum upload 15 downald 0.70 bende vodafone geçmeyi düşünüyorum. Gerçi bu bana yetiyor ama vodafone kullanan arkadaşlarımın dowland ve uploadları benim 3 katım. İkisininde fiyatları 75 tl, insan parasını verip hizmet alınca en iyisine sahip olmak istiyor.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hepsinin altyapısının ttnet olduğunu biliyorum ben beykozdayım bence altyapısal bir sorun olsa baştan beri olurdu ben de süperonline veya vodafone'a geçicem

Bu Sayfayı Paylaş