Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Selamun aleyküm ben emir gewoonkijken forumda banlı olduğum için Schizo gökhan kardeşimin hesabı ile atacağım yorumu.

Hurdacı hiç utanmıyormusun koxp ile vs atıp videoya çekip üstüne birde paylaşmaya :)
Bilmeyen arkadaşların dikkatini damage bara verip videoyu yavaşlatıp izlemelerini tavsiye ederim.
Olay şu..
Skilleri koxpa vurdurtmuş atılan skillerin her birinde giden sp yani mana miktarı yazıyor ama atılan skillerin adı yazmıyor yani yaptığı şey koxpu açıp skilleri vurdurmak olmuş. Daha detaylı incelesem daha cok şey bulurum ama sadece bunu gördüğüm için gerek duymadım iyi oyunlar.
Bu arada oyuna legal girip skil atıp damage bar a bakın attığınız her skilin adı yazar ve giden mana miktarında yazar. Ama koxp oto skill atarsa damage barda skillerin adı yazmaz bunun sebebide yazılımın oyun dışı oyuna etki edip oyunun skil vuruş hızını sektirmeden serice yapmasıdır.

• Like
Reactions: esco

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
1. Burada koxp yok jery var yanlış tespit. Sorun yok irfan kabul etmiyosun geç arenaya yine yerden yere vururum sorun yok yenilen güreşçi misali doymuyo bu irfan
Tekrar selamun aleyküm ben emir gewoonkijken.
Jerry illegal bir program değildir skillerin bekleme süresini değiştiremezsin orijinali neyse o hızda vurur ve skillerin adı damage barda yazar bu Jerry ve tüm macrolar için geçerlidir. Ancak Koxpu açmışsın skillerin bekleme süresi ve vuruş ve geçiş süreleri kısaltılmış olduğu için atılan skillerin adı yazmaz hala inkar etmeye çalışıyon gerçekten düşük bir IQ seviyen var.
İnanmayın beyler bunun sözlerine açın Jerry veya istediğiniz macro yu skill attırın sağ altta damage barda atılan skillerin adı yazacak.
Birde koxp açıp koxp ile skill attırın attığınız skillerin adı yazmayacak damage barda sadece giden mana miktarı yazar skil atınca.