Video HARDCORELER PK YA ÇIKARSA [[SONUÇ..]]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda xxscorp tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

BU ŞAHISLARIN İSİMLERİ VE CLANI GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ VİDEODA BULUNMAKTA..
    GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASINI İSTİYORUM....

2. Children

Children Oyuncu

Dinine küfreden müslüman olsa sanki siz sütten çıkma ak kaşıksınız önce kendinize bakın millete iftara atmadan arkadan vurulmama ne bok ararsanız var sende ve pirestinde daha yeni banınız açıldı az akıllı olun.

ECNEBI bunu beğendi.
  3. lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

Onun dısında la oraya OYUNDA GİRMEYEN ADAM KALMADI Bİ SİZ GİREMİYONUZ HERALDE SANKİ KOPS AÇIK GEZİYOR HEPSİ bu banlanma sebebi deyilki hiç yoktan mageye malice db yediyi zaman koşarken vurabiliyon ama size ODA VURULMUYOR ÖNCE KENDİ SEBEBLERİNİZE BAKIN CHİLDRENİNDE DEDİYİ GİBİ :D

4. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

Ulan götverenin evladı bizde arkadan yememe olsa bizi kesebilirmisiniz lan siz
    Amına koydugumun oyununda 8 vs 3 atıyorum diye hilecimi ilan ettiniz bizi. Player olmakta suç ananı avradını sikeyim bu ne biçim iştir ya

İftira atmaktan bahsetmişsin. Benim videom var iftira miftira yok ortada. Sende ne var ?????
    ŞİMDİ KİM İFTİRA ATIYOR

Son düzenleme: 3 Ekim 2017
  5. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

Yani şu videoda görülen olay dışında konuyu nereye çekeceksiniz merak konusu.

6. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

sizde göt varda biz mi sikmedik siz önce bi oynamayı öğrenin sonra burda bu itleri savunun mehmetin banı yeni açılmadı bu bir mehmet hala banlı mehmet 2. yeni charı sizleri pk da sikerek tekrardan fulledi bu da iki :) amk ezmeleri gelmiş bize kafa tutuyorlar biz 4 kişiyiz hepinizide nasıl siktiğimizi iyi bilirsiniz hadi 2leyin burda klavyede boş yapmayın hile diyorsunuz bize bizden çok yatan yok boş yapıyosunuz arkadan vuramamaymış diye ötmeyin burdan bizde sizlere vuramıyoruz biz şikayet ediyomuyuz etsekte ban yiyomusunuz ? at yalanı sikim inananı hadioyunda görüşürüz :) ____MehmetYILMAZ
    [[ biz iyi değiliz Siz GerizekaLısınıZ ]]

Bu Sayfayı Paylaş