Video HarmoniosRaid Clanının Best TBL Magesi ZorBeLa :):)Yürüyen KeK

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda zfr2 tarafından 1 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. zfr2

zfr2 Yeni Oyuncu

2. IDOWNPITCHHHHHHHHHHH

IDOWNPITCHHHHHHHHHHH Yeni Oyuncu

TAM BİR GEREKSİZ İNSAN HEM TBL HEMDE NPT YAPIYOR GECELERİ BUNUN BAKILMASI LAZIM UGURKELES

UZUNBACAKJOOOOOOOOOOOOOOOOO

3. Tugra07

Tugra07 Yeni Oyuncu

ben sabahları işe giriyorum sizin clana gelen Asım sor kim girmiş benim çarıma kıralık için girdi kasim diye A L T F 4

4. Tugra07

Tugra07 Yeni Oyuncu

ben waryordan başka bişi asla oynamam GM padel war RRR3

5. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

Ancak bununla avuturlar kendini napsn zavallilar :)) o asiminda ne bok oldugu belli oldu tugra cari verme kimseye

6. zfr2

zfr2 Yeni Oyuncu

:D:D:D bununlamı avuturlar sikik tbl ile oyun oynuyorsunuz ondan sonra bununla mı avuturlar diyorsun sen siz kimsiniz aq üzerimizden prim kasmaktan başka bi bok değilsiniz TBLCİ Kaşarlar

Son düzenleme: 2 Kasım 2018
  7. Tugra07

Tugra07 Yeni Oyuncu

Kim neyle avutuyor siz kendinizi bir bok sanan it surusunuz Ben sabahları oyuna girmedigimi herkez biliyor çalışıyorum sizin gibi boş gezen soytarı değilim eğer bende bisi varsa ararsin ugura soylersin sizin clana gelen adam girdi çarima konus onunla kim girmiş sizi kesmek için TBL gerek yok npt siniz zaten

8. Tugra07

Tugra07 Yeni Oyuncu

Pazar gününe az kaldı merak etme sen bütün karın agrin gidecek

Kahrolsun616 bunu beğendi.
  9. Kahrolsun616

Hhaha tugra bu dölleri sikmekten biktim ben mk :) yakinda analarinida sikcem

10. zfr2

zfr2 Yeni Oyuncu

boş yapmayında pazar günki wsde kozları paylaşalım bakalım kim kimi domaltıcak amk tblcileri kahrolsun senin bacını öyle bi siker ağzına veriri midesine indiririmki hayatı boyunca artık başka bişeyin tadına varamaz pezevnk tasmalı köpek

11. Kahrolsun616

Zafr sulalene basim tblyede icine sokim hepsnn :))

12. coler

coler Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

TAM BİR GEREKSİZ İNSAN HEM TBL HEMDE NPT YAPIYOR GECELERİ BUNUN BAKILMASI LAZIM UGURKELES

UZUNBACAKJOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Hepsini görmek için tıklayın...
    lan göt oglanı uzunbacak senden alaaaa tbl ci mi var lan amcık seni boş boş konusuorsun burada göt oglanı erkegin ibinesi seni

• IDOWNPITCHHHHHHHHHHH

IDOWNPITCHHHHHHHHHHH Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

lan göt oglanı uzunbacak senden alaaaa tbl ci mi var lan amcık seni boş boş konusuorsun burada göt oglanı erkegin ibinesi seni
    Hepsini görmek için tıklayın...
    LAN OROSPUÇOCU FAKE HESAPLA GİRİP ARTİSLİK YAPMA ANANI SİKERM GEL BAK ANANI SİKTİĞİM BELLİ ÖLMÜŞLERİN AMINAKORUM SENİN OÇ YOKSA KIZ ARKADAŞININ AMINAKORUM

• coler

coler Oyuncu

hoşşşttt annnesi kaşar seniiiii has tbl clanın baskanı göt oglanı :D

• Bu Sayfayı Paylaş