Tugra07

Yeni Oyuncu
19 Eylül 2018
20
8
3
27
Antalya
Bakın ğüzel kardeşim Video varken bile bize demeyin kestik sizi diye bukadar çocuk olmayın sizin Egonuz biz kestik biz yaptık biz kralız demenizle siz bir bok olmuyorsunuz kendinizi küçültmeyin bu kadar sizinle herzaman vs atarız sorun degil bize NPT yapıyorsunuz diye Ban atırıyorsunuz sadece sorun olmaz bize gelin siz yine 3. kez yine atarız millet sizinle dalga geçiyor başka clanlar kendinize gelin bence ayaklara kadar düştünüz İYİ SEYİRLER HERŞER ORTADA BANA UZUN UZUN AÇIKLAMA YAPMANIZA VEYE BİRİLERİNE BİŞİ AÇIKLAMA GEREK YOK :))

kral3883

Yeni Oyuncu
27 Haziran 2018
3
0
1
22
Bu durumda kendini tatmin ediyosun bu adamlar size kendilerini bırakırmı . Oyun anlayışın yok vizyonun yok boşuna bu çabaların. Millet size
HaVmoniousRaid diyo heeeey

fetihan acar

Aktif Oyuncu
5 Ekim 2018
150
113
43
19
TUĞRA SEN ÖNCE O 2 ELİNLE OYNAMAYI ÖĞREN SONRA KESTİK KESMEDİK DAVASINA GİR KOLSUZ TBLCİ KOXPER SENİ

,

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
Bu durumda kendini tatmin ediyosun bu adamlar size kendilerini bırakırmı . Oyun anlayışın yok vizyonun yok boşuna bu çabaların. Millet size
HaVmoniousRaid diyo heeeey
Senin gibi tutosu sikim mk cocugu laflara bak 10 yasndaki cock etmz :)) sie gidin mk sokcam yorumunuza wsnize
Gelen giden tutoris sikio ancak elinizi sikersnz siz dunku bebeler

fetihan acar

Aktif Oyuncu
5 Ekim 2018
150
113
43
19
Senin gibi tutosu sikim mk cocugu laflara bak 10 yasndaki cock etmz :)) sie gidin mk sokcam yorumunuza wsnize
Gelen giden tutoris sikio ancak elinizi sikersnz siz dunku bebeler
KARDEŞİM SEN ÖNCE TÜRKÇE KONUŞMAYI ÖĞREN DÜNKÜ ÇOCUKLARI DEDİĞİN SİZİN CLANINIZ 4 AYDIR VAR BİZİM CLANIMIZ 7 YILDIR VAR SEN BİLMİYORSAB ABİLERİNE SOR MİLLETİN GAZINA GELİP BURDA YORUM YAPMA

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
7 sene berabersinz beyninizi sikim yorumunuda yatalak oluyonuz mk biz 4 5 aydir beraberiz sizin gibi yalaka gormedim sizin gibi aciz insan gormedim az buyuyun mk bize fark etmio disardan toplama ile gelioz gene sikioz cunku kendinizi bi bok saniyonz sadece bize ozenmeyi birakin hadi sie

kral3883

Yeni Oyuncu
27 Haziran 2018
3
0
1
22
7 sene berabersinz beyninizi sikim yorumunuda yatalak oluyonuz mk biz 4 5 aydir beraberiz sizin gibi yalaka gormedim sizin gibi aciz insan gormedim az buyuyun mk bize fark etmio disardan toplama ile gelioz gene sikioz cunku kendinizi bi bok saniyonz sadece bize ozenmeyi birakin hadi sie
Ya amk ezmesi bukadar ağlama lan ağlama yeter ne süzme cıktın ya

PLayeRNO:1

Yeni Oyuncu
7 Kasım 2018
10
1
3
31
beyler siz bu videoyu izleyip de hala nasıl bu yorumları yapabiliyorsunuz valla hayret ediyorum, vs de kaybettiniz bu kadar basit bak anlamanız kıt diye büyük harflerle yazıyorum : VS'DE KAYBETTİNİZ, KAYBETTİNİZ de kaybetmeyi kabul edemeye edemeye karakteriniz de kaybolmuş o daha kötü lafım aranızdaki bir kaç hıyara özellikle buraya yazan hıyarlara

PLayeRNO:1

Yeni Oyuncu
7 Kasım 2018
10
1
3
31
bunlarla yanyana vs atsan yatalak olsalar yine kaybettik diyemezler garip yaşlarına vermek lazım

IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
27
Bakın ğüzel kardeşim Video varken bile bize demeyin kestik sizi diye bukadar çocuk olmayın sizin Egonuz biz kestik biz yaptık biz kralız demenizle siz bir bok olmuyorsunuz kendinizi küçültmeyin bu kadar sizinle herzaman vs atarız sorun degil bize NPT yapıyorsunuz diye Ban atırıyorsunuz sadece sorun olmaz bize gelin siz yine 3. kez yine atarız millet sizinle dalga geçiyor başka clanlar kendinize gelin bence ayaklara kadar düştünüz İYİ SEYİRLER HERŞER ORTADA BANA UZUN UZUN AÇIKLAMA YAPMANIZA VEYE BİRİLERİNE BİŞİ AÇIKLAMA GEREK YOK :))
Tuğra gerizekalısı mageyi tbl olarak yakınlaştırmışsınız amk salakları hiç mi oyun bilginiz yok sizin hangi tbl magede el kalkar aq ne kör insanlarsınız siz benim videoda anlatmak istediğimi siz gayet iyi anladınız aslında işinize gelmiyor daha düne kadar pm atıp özür dileyen veled bugün biz.öle kestik yok böle kestik diyo bitmeyen bi ws var kaz kafalı neyi anlamak istemiyorsunuz siz ws kaç defa yarıda kaldı ➕ 2 0 demiisiniz ws 2 1 yarıda kaldığı halde ne gerizekalı ne kanı bozuk o..ççlarıymışsınız siz amk karakter yoksunu pezevenk

fero123

Yeni Oyuncu
2 Eylül 2018
16
0
1
26
ahahahaha :D uLan ne video olmuş :D mage kolsuz bile npt olmuslar amk kekoları vuran vurana bunlar kanka (HerseyYolundaDostum )

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
Mk erzurumtrsi sen oyun oynamayi ogren siktgmn nptleri ananin amina sokcam butum joblari Ezig clanin ezig uyesi birzdaha tbl toplayn ole deneyin sikimin cocucugu tutos

B E L L A

Yeni Oyuncu
14 Ekim 2018
12
3
3
33
Magenin eli kalkiyor ama nedense 2 kisi geliyor. Neyse istediginizi soyleyin. Kimse yogurdum kotu demez. Ama bize aglamayin artik.

IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
27