Video HarmoniousRaid VS TutøriaLs 2. Kez Kesmemize Ragmen Biz Kestik Demeyin Bana

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Tugra07 tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Tugra07

Tugra07 Oyuncu

Bakın ğüzel kardeşim Video varken bile bize demeyin kestik sizi diye bukadar çocuk olmayın sizin Egonuz biz kestik biz yaptık biz kralız demenizle siz bir bok olmuyorsunuz kendinizi küçültmeyin bu kadar sizinle herzaman vs atarız sorun degil bize NPT yapıyorsunuz diye Ban atırıyorsunuz sadece sorun olmaz bize gelin siz yine 3. kez yine atarız millet sizinle dalga geçiyor başka clanlar kendinize gelin bence ayaklara kadar düştünüz İYİ SEYİRLER HERŞER ORTADA BANA UZUN UZUN AÇIKLAMA YAPMANIZA VEYE BİRİLERİNE BİŞİ AÇIKLAMA GEREK YOK :))

2. kral3883

kral3883 Yeni Oyuncu

Bu durumda kendini tatmin ediyosun bu adamlar size kendilerini bırakırmı . Oyun anlayışın yok vizyonun yok boşuna bu çabaların. Millet size
    HaVmoniousRaid diyo heeeey

3. fetihan acar

fetihan acar Kral Oyuncu

TUĞRA SEN ÖNCE O 2 ELİNLE OYNAMAYI ÖĞREN SONRA KESTİK KESMEDİK DAVASINA GİR KOLSUZ TBLCİ KOXPER SENİ

,

4. ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

Tarafsız olan arkadaşlar 2 videoyuda izlesin =)

5. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu durumda kendini tatmin ediyosun bu adamlar size kendilerini bırakırmı . Oyun anlayışın yok vizyonun yok boşuna bu çabaların. Millet size
    HaVmoniousRaid diyo heeeey
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Senin gibi tutosu sikim mk cocugu laflara bak 10 yasndaki cock etmz :)) sie gidin mk sokcam yorumunuza wsnize
    Gelen giden tutoris sikio ancak elinizi sikersnz siz dunku bebeler

• fetihan acar

fetihan acar Kral Oyuncu

Senin gibi tutosu sikim mk cocugu laflara bak 10 yasndaki cock etmz :)) sie gidin mk sokcam yorumunuza wsnize
    Gelen giden tutoris sikio ancak elinizi sikersnz siz dunku bebeler
    KARDEŞİM SEN ÖNCE TÜRKÇE KONUŞMAYI ÖĞREN DÜNKÜ ÇOCUKLARI DEDİĞİN SİZİN CLANINIZ 4 AYDIR VAR BİZİM CLANIMIZ 7 YILDIR VAR SEN BİLMİYORSAB ABİLERİNE SOR MİLLETİN GAZINA GELİP BURDA YORUM YAPMA

• Kahrolsun616

7 sene berabersinz beyninizi sikim yorumunuda yatalak oluyonuz mk biz 4 5 aydir beraberiz sizin gibi yalaka gormedim sizin gibi aciz insan gormedim az buyuyun mk bize fark etmio disardan toplama ile gelioz gene sikioz cunku kendinizi bi bok saniyonz sadece bize ozenmeyi birakin hadi sie

• kral3883

kral3883 Yeni Oyuncu

7 sene berabersinz beyninizi sikim yorumunuda yatalak oluyonuz mk biz 4 5 aydir beraberiz sizin gibi yalaka gormedim sizin gibi aciz insan gormedim az buyuyun mk bize fark etmio disardan toplama ile gelioz gene sikioz cunku kendinizi bi bok saniyonz sadece bize ozenmeyi birakin hadi sie
    Ya amk ezmesi bukadar ağlama lan ağlama yeter ne süzme cıktın ya

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

güzel sırtlamışsınız dostum. tutopialsı sırtlamayan kalmadı zaten xd:D:D:D

Kahrolsun616 bunu beğendi.
  • PLayeRNO:1

PLayeRNO:1 Oyuncu

beyler siz bu videoyu izleyip de hala nasıl bu yorumları yapabiliyorsunuz valla hayret ediyorum, vs de kaybettiniz bu kadar basit bak anlamanız kıt diye büyük harflerle yazıyorum : VS'DE KAYBETTİNİZ, KAYBETTİNİZ de kaybetmeyi kabul edemeye edemeye karakteriniz de kaybolmuş o daha kötü lafım aranızdaki bir kaç hıyara özellikle buraya yazan hıyarlara

• B E L L A

B E L L A Oyuncu

Arkadaşlar bir de tbl yok diyor videoda mageye dikkat çektik bu yüzden.

• PLayeRNO:1

PLayeRNO:1 Oyuncu

bunlarla yanyana vs atsan yatalak olsalar yine kaybettik diyemezler garip yaşlarına vermek lazım

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

güzel sırtlamışsınız dostum. tutopialsı sırtlamayan kalmadı zaten xd:D:D:D
    Clanınıza hiç.bir zaman unutamayacağı izler bıraktık kardeş sen bence bu konulara dahil olmada sikildiğinizle kalın amk ameleleri sizi

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Bakın ğüzel kardeşim Video varken bile bize demeyin kestik sizi diye bukadar çocuk olmayın sizin Egonuz biz kestik biz yaptık biz kralız demenizle siz bir bok olmuyorsunuz kendinizi küçültmeyin bu kadar sizinle herzaman vs atarız sorun degil bize NPT yapıyorsunuz diye Ban atırıyorsunuz sadece sorun olmaz bize gelin siz yine 3. kez yine atarız millet sizinle dalga geçiyor başka clanlar kendinize gelin bence ayaklara kadar düştünüz İYİ SEYİRLER HERŞER ORTADA BANA UZUN UZUN AÇIKLAMA YAPMANIZA VEYE BİRİLERİNE BİŞİ AÇIKLAMA GEREK YOK :))
    Tuğra gerizekalısı mageyi tbl olarak yakınlaştırmışsınız amk salakları hiç mi oyun bilginiz yok sizin hangi tbl magede el kalkar aq ne kör insanlarsınız siz benim videoda anlatmak istediğimi siz gayet iyi anladınız aslında işinize gelmiyor daha düne kadar pm atıp özür dileyen veled bugün biz.öle kestik yok böle kestik diyo bitmeyen bi ws var kaz kafalı neyi anlamak istemiyorsunuz siz ws kaç defa yarıda kaldı ➕ 2 0 demiisiniz ws 2 1 yarıda kaldığı halde ne gerizekalı ne kanı bozuk o..ççlarıymışsınız siz amk karakter yoksunu pezevenk

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Clanınıza hiç.bir zaman unutamayacağı izler bıraktık kardeş sen bence bu konulara dahil olmada sikildiğinizle kalın amk ameleleri sizi
    Ananızı duvarlara vura vura kanırtarak siktik daha neyin tatavasını yapıyorsun at taşşağı. Deh siktir güzel anneciğinin amına:D

• fero123

fero123 Oyuncu

ahahahaha :D uLan ne video olmuş :D mage kolsuz bile npt olmuslar amk kekoları vuran vurana bunlar kanka (HerseyYolundaDostum )

• Kahrolsun616

Mk erzurumtrsi sen oyun oynamayi ogren siktgmn nptleri ananin amina sokcam butum joblari Ezig clanin ezig uyesi birzdaha tbl toplayn ole deneyin sikimin cocucugu tutos

• B E L L A

B E L L A Oyuncu

Magenin eli kalkiyor ama nedense 2 kisi geliyor. Neyse istediginizi soyleyin. Kimse yogurdum kotu demez. Ama bize aglamayin artik.

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Mk erzurumtrsi sen oyun oynamayi ogren siktgmn nptleri ananin amina sokcam butum joblari Ezig clanin ezig uyesi birzdaha tbl toplayn ole deneyin sikimin cocucugu tutos
    oruspu çocuguna bak ya clan tasmanı bıraksa bi yarrak yiyemezsin ama burrda efeleniyorsun.! oruspunun doğurduğu

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Ananızı duvarlara vura vura kanırtarak siktik daha neyin tatavasını yapıyorsun at taşşağı. Deh siktir güzel anneciğinin amına:D
    vallahi bizi siktğinizi söylüyorsun bunu kimse görmedi ama bak atıcağım linkte 633 kişi şahit sizi siktiğimize halen daha nasıl bir çomarlık bu :D

izlede mazinizi hatırlayın ! sjsjsjsjs:D

• Bu Sayfayı Paylaş