Video HATEIIA WS ONURAKYOL [ 2 -0 ] HER KUSUN ETTİ YENMEZ CİGARACİ ONUR.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ARDA tarafından 20 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

SEN BU SERVERİN YUZ KARASİSİN T.B.L KOXP İLE KENDİNE BİR VASİF YUKLEYEN ESRAR CASHİN TEKİSİN CİGARA CEKİP KENDİNİ KAYBEDEN KENDİNİ BİR SEY ZANNEDEN TOPUN BİRİSİN SADECE WS İSTEMİSTİN AL BUYUR SANA WS VİDEONU CEKECEGİM DEMİSTİM. GUZELCE İZLE AMK TOPU CİGARA İCİP İCİP MİLLETE SARMAKLA OLMUYOR BU İSLER ONUR BEY BOYLE ARENADA GOTE KOYARLAR. AMINA KODUGUMUN KOXPERİ SENİ... BURADAN SERVERDAKİ BUTUN KOXP KULLANAN ARKADASLARADA UFAK BİR DERS OLSUN T.B.L - KOXP İLE PLAYERLİK OLMAZ ...

2. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

red blue + sc + kanat bide ne anlatıyo salak herif dasD:ASDASD kendini mantarlatma kardeşim oyununa bak biz arenadayız gelirsin eşit 1 kil alırsan helalin var deriz :D aslan parçası hadi yoluna bak

H0LYD3V1LMYC4SH ve Wanteddd bunu beğendi.
  3. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

polemige gerek yok mantarlancak bir olay yok full sceydi o teneke bos yapma haticeye degil neticeye bak bahadir sen once git inv yapmayi ogren baskalarinin skil barlarini cozmeye calisma anlatabildim mi yavrum BEN HER ZAMAN ARENADAYİM SİZİN GİBİ BOTLARDAN COK GEMİ YAPTİK BİZ BAZİLARİNİZ T.B.L Cİ BAZİLARİNİZ ESRAR CASH CİGARACİ SOYLEMEYE GEREK YOK BOS ADAMLARSİNİZ.. NET

4. MERT

MERT Yeni Oyuncu

Ellerine saglik Arda kardesim bu koxper çomarlarini kendini bir sey sanmaya başlamisti iyi yapmissin ..
    +++++++

5. sector07

sector07 Oyuncu

sen kestiğini zannetmişsin kardes gel ifadeni alalım

H0LYD3V1LMYC4SH bunu beğendi.
  6. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

Esrar cashin cigaracininda cok arkadasi varmis :D sen hangi yumurtadan ciktin :) bir kere vurdugum adama 2ci ye vurmuyorum :) Lazin fikrasini ona ozel koydum dinledikce beni hatirlasin :)

7. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

kimse kimsenin kimsesi değil ama kimsede kimsesiz değil, ağlamaya devam et xd

Son düzenleme: 20 Mart 2020
    bahadrgms54 ve Tam1bela54 bunu beğendi.
  8. SanaDertOlurum

SanaDertOlurum Yeni Oyuncu

ULAN APTAL OROSPU ÇOCUĞU VİDEODA KENDİN TBLSİN SENİN BEN ANANI SİKEYİM NE SALAK PLAYERLAR ÇOĞALMIŞ SERVERDA 2.YÜZDEYDİ ATTIKTAN SONRA BÜTÜN SKİLLERİ DÖNMÜŞ ASDJOGFKDSFLGŞSDFHGİŞSDFGSDFOHGSDF
    İNANMAYAN GİTSİN KUKLALARA KOMBO ATSIN BU APTALIN SKİL BARIYLA 2.YÜZDEYİ ATMADAN ÖNCE SKİLLERİN DÖNMESİ İMKANSIZ

OROSPU EVLADI TBL , KOXP KULLANAN ADAM DEĞİL FALAN YAZMIS Bİ DE BEN SENİ DOĞURAN ANANIN AMINA KOYAYIM YA ADAM TBL İLE MİLLETİ KESİP VİDEO ATIYORUM FORUMA NE HALLERE GELDİ SW AMK Bİ DE ANLAŞILMASIN DİYE VİDEOYU HIZLANDIRMIS HAHSDGJDFSKGSDFGLSDFHSOFGLASŞDGSDFLGSDFŞİHGSDHGSDFHGSDF

9. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

VİDEO HİZLANDİRİLMİS bu 1cisi 2cisi comar evladim knight59 da beklerim hepinizi tabi girebilirseniz servera cop oglu copler sizi sizin ben oynucaniz asasi sikeyim gevsek herifler bu kadar cop olmyin amk bebeleri eline verdim dahada aglama hadi gg girip bakmam normalde bu foruma ama senin gibi gevseklere selam olsun farkmiz ortada combo kuklasinda oynamay devam et sen :) gg

10. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

CİGARACİLAR TOPLANMİS AMK SERVERA BİRDE EGO TATMİN EDİYORLR LAN OGLUM GİDİN BİR İS BULUNDA CALİSİN İSSİZ KOPEKLER SERVERİN AGASİ GİBİ DOLASMAYİN BURDA ADAMİ TENHADA SİKERLER GİDİN SİZ 2 KAPAK ATİNDA KAFANİZ GUZEL OLSUN HAYALLER GORUN AMK TOPLARİ SİZİ BUTUN SERVER ANANİZA BACİNİZA SOVUYOR KARAKTERSİZ HERİFLER HALA VE HALA YOK SU YOK BU ANANIN AMİNA BACAMİ SOKTUM DAHA NE KONUSUYORSUN AGLAK SENİ CASH AMK: :D CASHİ HAP VAR CİGARA VAR GELCEN Mİ :) MADDE BAGİMLİSİ KOPEK BOSUNA GOTUNU YİRTMA AGLAMA ODUN GİRDİ GOTUNE DAHA DA GİRMEYE DEVAM EDECEK.. REKLAMLARİ İZLE DERİN BİR NEFES AL SOL BACAGİNİ HAFİF KARNİNA DOGRU CEK TADİNİ CİKAR .... :)

11. SanaDertOlurum

tbl ile oynamaya devam et aslanım biz ananı daha çok sikeceğiz :D

12. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

NORMAL SPİKE SÜRESİ 12 - 13 SANİYEDİR ARKADAŞ 7 SANİYE DE VURMASINA RAĞMEN YATALAK

35. SANİYEDE ALT + TAB ATARKEN ORJİNAL NİCKİN GÖZÜKÜYOR DOSTUM

GEÇEN GÜN ARTİSTLİK YAPARKEN BANA KARŞI UĞUR KOPARDI KAFANI

TBLN BİLE KURTARMADI TAM BİR EZİKSİN TBL İLE VİDEO ALMIŞSIN Bİ DE :D OYNAMAYI BİLMİYORUSUN BAN YEMEMEK İCİN NCS ATMISSIN TAKILIDIGN SCORPION ROGUE , ISYANN DA NE BOK OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE GÖTÜNE TEKMEYİ BASTI ZATEN MİLLETE TAKILALIM DİYE YALVARAN DIŞLANAN EZİĞİN TEKİSİN BENDEN GELİP TEKLEME ATALIM TSYE GİRELİM YALVARIP AĞLAYAN REZİL KÖPEĞİN TEKİSİN ORTAMLARDA YER BULAMADIĞIN İÇİN SÜREKLİ İSİM DEĞİŞİTİRİP MİLLETE KENDİNİ TANITIYORSUN AMA UNUTMA Kİ HİCBİR BOK DEĞİLSİN HA VARSA 1 V 1 DERDİN GEL AT AYKUTLA ANANI SİKSİN YİNE KURTARMAZ TBLN

YALNIZ BİR İNSANSIN FORUMDA KENDİNE FAKE HESAP AÇ XDDDDDDDD

XD

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

13. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

AĞLAMANI BU ŞEKİLDE İZLİYORUM DEVAM ET SANA BAŞKA CEVAP YOK OOOOOOOOH CİLLLLİ BİAT EDECEKSİN

SEN ASAS SKİLLERİNİN NE İŞE YARADIĞINI BİLMEZKEN BİZ ONURLA OYNARDIK O ZAMANLAR OLSAYDINIZ YA KEŞKE NEYSE :D

14. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

HAHA ONUR GİBİ CİGARACİLARA CİLLİ DİNLET SEN :) CİGARACİLAR TOPLANTİSİ VAR GALİBA AMK :d

15. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

ORGİNAL NİCK NE AMK :d APTALİ SARKİ O YAZ YOUBEDE DİNLE TOP NE MAL ADAMLARSİNİZ AMK YOUTUBEDE WS VİDEODAMİ İZLEMEDİNİZ :d

16. ARDA

ARDA Yeni Oyuncu

YAW GOTUNUZUDE SİKTİRSENİZ SONUC DEGİSMİYECEK KOPARDİM KAFASİNİ SOKTUM ANASİNİN AMİNA BOSUNA DERT YANMAYIN KARİ GİBİ :)

17. SanaDertOlurum

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ORGİNAL NİCK NE AMK :d APTALİ SARKİ O YAZ YOUBEDE DİNLE TOP NE MAL ADAMLARSİNİZ AMK YOUTUBEDE WS VİDEODAMİ İZLEMEDİNİZ :d
    Hepsini görmek için tıklayın...
    İYİDE GÜZEL KARDEŞİM O YOUTUBE VİDEOSU DEĞİL MEDİA PLAYER İLE AÇILMIŞ O SUN İŞTE AMINA KODUĞUMUNUN ZIPZIPI EZİK İFŞALANDIN HAHAHAHAHAHAHAHAH ANANI SKEYM SENİN NASI KESMİŞ UĞUR ANANI BACINI TBL İLE YATALAK OLMUŞSUN AJSFASJFASKFALSF

• başkan biz olaya aykut yazdıgın için dahil olduk bizim dostumuz senle ws attık cagırdın kestim alltan kendinde yazdın kestin beni diye eğer tekrar istiyosan kesilmek boş çar gel saat belirle özelden mesaj at ben gelirim skntı yok :)

bahadrgms54, Aykut ve SymbolXNXX bunu beğendi.
  • zaten tbl oldugun belli sadece spıke thrst atsan ine beni kesemezsin bunuda belirtiyim ko59dada ws atabiliriz ordada inv diye aglarsın.

Tam1bela54, Aykut ve SymbolXNXX bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Videoyu çeken arkadaş kimsin tanımıyorum koxp kullandığın belli olmasın diye videoyu hızlandırmışsın ama gün gibi ortada. Ayrıca bu skill barla kuş bile kesemezsin pot+kanat+tbl olmasa.

bahadrgms54, Aykut ve SymbolXNXX bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş