IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
26

EmirKijken

Aktif Oyuncu
9 Mart 2020
111
62
28
Macro tbl koxp diye ağlayışın sen ve senin gibi kolsuz lar hep aynısınız kafanızdaki tek düşünce 'felankormu kesiyoz amk bu ne canı inmiyor' kesin koxp neyse annen sikişiyor bye

• Like
Reactions: GreenDragon

EmirKijken

Aktif Oyuncu
9 Mart 2020
111
62
28
Sen önce asas oynamayı öğren koxp ile oyun oynuyon kendimi geliştir sonra benle va atarsın logoswardayım nickim GewoonKijken gel atalım 20k kc sine iç dış movieli
He bu arada koxp videonuda şuraya bırakayım

EmirKijken

Aktif Oyuncu
9 Mart 2020
111
62
28
İstediğin zaman gelebilirsin ama senin çapın yetmez biraz piyasayı gez iyi oynayan asasları topla öyle gel hepinizi tek tek üst üste koyup keseyim

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Kimse bana tbl demiyor diyorsun ve bunu adam sana tbl videonu attıktan sonra diyorsun, fake nickler yapıyorlar diyorsun insanların işi gücü yok zaten eminim fake'dir kankam full ama fake :D

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
bu video kaç sene önceki :D video ne boş yaptın bea gir youtube izleyin kimseye birşeyler kanıtlamak zorunda değilim. yeni olan şeylerden bahsedin sizin gibi oyunu macroyla oynamıyorum çok şkr bileğime güveniyorum. sizde bi macrosz video atında sizleride izleyelim okey mi dostum. hadi rastgele
Ee ben seni macrolu da macrosuz da da keserim. Kötü oyunculuğunuzu bizim macromuzu bahane ederek savunuyorsunuz ya bayılıyorum şu hallerinize ;)

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Olm ne kadar aptal bir adamsın usko da ctrl yok ve adamın mana bari 10 k o mana sağ tıkla elini kırarsın 2 saat pk atsan ki eskiden yapıyorduk orası ayrı. Ctrl ile manayı bitirebildigin bir serverda macro ile macro olmayan birisi arasında o kadar da absürt bir fark yok eğer şayet dilersen istediğin saetlarda istediğin her şeyine vs atabiliriz tamamen elle oynucam sen de göreceksin ^^

IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
26
OHH BEE DÜNYA VARMIŞ NİYE ZAMANINDA ENGELLEMEDİM Kİ AMK ŞİMDİ SİKTİRİN GİDİN ORUSPU ÇOCUKLARI :D