Video Hayırdır Millet Birbirini Tokatlıyor Buda Osmanlı Şamarı o zaman :))

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Koleraaa tarafından 20 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Koleraaa

Koleraaa Oyuncu

.

Son düzenleme: 20 Eylül 2017
  2. dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

lan amk salagı :D npt sen olmssun gerizekalı :D :D :D Video baksana amk malı ne salak adamsnız amk :D

3. Koleraaa

Koleraaa Oyuncu

NPT benmi olmuşum D:SADSAFSAFSA tek benin yatmam önemli değil aq salagı önemli olan ptdekilerin yatmaması + eşit bir ws değil farkettiysende tek db malice bana geliyor kodumun sığırııı

4. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

olum siz ne gereksiz adamlarsınız clanı görünce heyecan yapıp videoya almaya başlıyorsunuz 2 tane enkaz, Adam tekledi diye şunu paylaşıp bide attığın başlığa bak çekemediğiniz attığınız başlıktan belli zaten neyin peşinde olduğunuzu özetlemiş o kadar heveslenmişsinki harbi yaptığın işede o işi yaparken düşünen beyninede sokayım senin

5. Koleraaa

Koleraaa Oyuncu

ben senin clanını görüp video başlatmadım video zaten açıktı sırf size özel değil anlıyonmu inat olsun diye değil zevk olsun diye oynuyoruz biz bu oyunu anlıyonmu

6. dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

lan amın oglu siktr git hadi am salagı npt olmussun Amk salgı beynini sikim senin amk oglu :D cok kesmek istiyorsan soyle lan soz gelip kesilecz sana amk oglu seni :D :D :D izleyenler npt olmusuz bi izleyin ltfen :D :DD:

7. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

bu başlık ne o zaman kardeş bildiğin anten tak çekemiyosan uydu alıcısıyla dolaş aq

8. Alemcicocuk

Alemcicocuk Yeni Oyuncu

SELAMI ALEYKÜM ARKADAŞLAR ÖNCELİK LE Bİ OYUN YÜZÜNDEN KİMSEYE KÜFÜR ETMEYİN KOLERA İN DEDİĞİ GİBİ VİDEO ZATEN AÇIKTI İKİNCİ HUSUS BİZ WS ATMAK LA UĞRAŞMADIK BOWL UN ORTASINDA WS ATMAK AKLA MANTIĞA SIĞMAZ, PARMAKLARINI KÜFÜR YAZMAK İÇİN YORACAGINIZA BU GECE 11 GİBİ OYUNDA OLUN PARMAKLARINIZI PLEYERLIKLA YORUN O ZAMAN GÖRELİM KİM TOKATÇI KİM NPT OLMUŞ...

Ts12.csduragi.com EternaL KnightS odası 11 de bekliyorum sizi özellikle Bülent seni
    ( AlemcicocuK )

9. Koleraaa

Koleraaa Oyuncu

Olum zaten Yazdıklarınızla ettiğiniz küfürle anca kendinizi çocuk durumuna düşürürsünüz zaten buda yaşlarınızın kaç oldugunu belli ediyo ferdi abi bunlara parmaklarını yormaya değmez siktiret

10. alucar06

alucar06 Aktif Oyuncu

EROTİKOMEDİ ARKADAŞLAR HAHAHAHAHAH YİNE BAŞLAMIŞSINIZ AĞLAMAYA DÜN SABABHTAN AKŞAMA SİZİ BEKLEDİM HERKESE PM ATTIM RESPECT EROTİK PANDA CEVAP VERMİYOR NE OLDU WS DİYORDUNUZ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH -FORTMİNOR(BABANIZ)

11. ep1curus

ep1curus Yeni Oyuncu

Güzel olmş kardeşm eLinize sağLık

12. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

aleyküm selam kardeş sen mevzuyu idrak etmeyip burda güç gösterisi yapmaya mı geldin önce başlığı değiştirsin şu 15 yaşındaki çocuk sende büyüklük yapar gibi mevzuya girmişsinde ne dediğinin farkında değilsin ws gibi ifşa eden sizsiniz biz değil videoyu kim atmış bi bak bakayım ? şuan karşımda muhattap aldığım adamın ruh halini çözdüğüm için zor tutuyorum kendimi küfretmemek için bunuda bil. kaç gündür oyunda değilim gece gelirlerse bende katılcam tekrar söyleyeyim burda bişey kanıtlamaya çalışan sizsiniz biz değil önce bunu anlayın. burak yarrak görmüş orospu gibi her konuya ne atlıyorsun sen

13. alucar06

alucar06 Aktif Oyuncu

adamsınız pmlere cevap veerirsiniz bekirrrr hahahahahah orospu gibi kucaktan kucağa geziyorsun ama ne bülent ne sen ws tekliflerine gelmiyorsunuz öğreninde gelin forumda küfürü bas oyunda cevap verme adam değilsiniz adam hahahahahahah

14. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

sen bana ne zaman pm attın benim adımı sayıklıyorsun. ben bülente 1 kere dedim verdiği cevap çoluk çocuk zaman kaybı kardeşimdi (reshamcık) :) çocuk ben burda sence klavye delikanlılığımı yapıyorum şöyle yaparım böyle yaparım yada sizi şöyle sikerim şu hendekten böyle atlatırım şekli bi konuşmamı okudun mu bak baştan söyleyeyim benim ifademi anlamayacaksan kendini ifade edemiceksen hiç beni çileden çıkarma dostum öyle video filanda atma yani nedir nolmuş izleyince nolcak. adam sanki ws atmışız gibi ifşa etmiş ANLIYORMUSUN (DO YOU UNDERSTAND) sülük gibi yapışıp biz size yolverdiğimiz halde arkadan adam tekletmeye çalışmış YAW NEYSE NE KARDEŞİM TAMAM UZUN ETMEYİN SIKILDIM BEN BİRAZDAN KÜFRETCEM YAZMAYIN HE TAMAM

15. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

BURAK AKŞAM GEL SEN HELE 3 VS 3

16. Alemcicocuk

Alemcicocuk Yeni Oyuncu

Ağızını topla kardeşim 2ws1 yapayım seninle istersen ama küfürlü konuşma çocuk yok karşında

17. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

hehh bak şimdi anladın ne demek istediğimi. kibir iyi bişey değil sen gel 2vs 1 kardeş ne sanıyon kendini yoluna bak hadi

18. Koleraaa

Koleraaa Oyuncu

lan olum sana noluyor lan burda aq sen bi siktirgit burdan en son ağzımı bozdurdun benimde olum akşam ben tsde bülentle basş başa konuşacam zaten şimdi uzatma işine bak

19. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

aq velede bak hem kimi videoya aldığını bilmiyo hem sana noluyo diyo. olum sen kimsin aq sana noluyo diyon çakal akşam bende gelcem ts burdan uzun etme

20. alucar06

alucar06 Aktif Oyuncu

11e kadar oyundayım bekliyorum bekir hahahahahahaha pm plsssssss

Bu Sayfayı Paylaş