Resim Hayırdır Nedir Bu Tantuni ?

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 3 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Son düzenleme: 3 Ağustos 2019
  2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

topukladın direk gelsene hadi ?

4. murato610

murato610 Aktif Oyuncu

kardeş yanlıs anlamada adam afk iken yazmıssın gir oyuna sizin vsnizi cok merak ediyorum formda birbirinize sövüp duruyonuz ?

5. testament23

testament23 Usta Oyuncu

bununla beni kıyaslamak mı ? xd

6. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

kardeş yanlıs anlamada adam afk iken yazmıssın gir oyuna sizin vsnizi cok merak ediyorum formda birbirinize sövüp duruyonuz ?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Merak mı ediyorsun :D

Dakika 4:20 den itibaren bak :D

Ben sikine taşşapına takılıyorum artık tahmin edemeyeceğin kadar çok siktim ben bunları böyle göt baş oynatcaklarını bilseydim tüm killeri movie alırdım dostum takma kafanı sen böyle şeylere

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

lan oyuna girebiliyorsun madem gelsene arenadayız suan ikimizde :D:FASDF:A sd

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

ben kafama takmam gordugum olayı soyluyorum yazdın dırek cıktın oyundan yalan soylemeyı sevmem suan adam dogru konusuyor taraf tutmadan konusuyorum

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

ben 4Keannazers fotoda cıkmısım zaten gozumun onunde oldu adam hareket edınce dırek cıktın oyundan adamda suan senı boş çarla ws atalım dıyor ?

• ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ben 4Keannazers fotoda cıkmısım zaten gozumun onunde oldu adam hareket edınce dırek cıktın oyundan adamda suan senı boş çarla ws atalım dıyor ?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    oğlum sen gerizekalımısın ? gördüğünü konuşsan video ile ilgili yorum yaparsın mal mal konuşma ben oyuna girmedim o yazıyı yazıp direk cıkmadım yada o yazıyı yazan ben değilim mi dedim ? Ya ne salak adamlarsınız amk ben oynamıyorum oğlum artık 12xx girdim yazıyı yazdım SS almak için sonra cıktım amk öyle bir konusuyorsunuz ki dünyanın sırlarını ifşa etmiş gibi siktirin gibi biraz cahil olmayın aq kimlere cevap yazıyoruz aq ecnebi ananı sikeyim hep senin yüzünden bu insanlarla muhatap oluyorum adamın videosunu atıyoruz kesilmiş anasını sırtlamışım gelmiş adam haala ben gördüğümü konusuyorum diyor seninde ananı sikeyim o zaman kör murat

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

oyuna gel ben senın ananı nasıl sıkıyorum gel hele gel ?

• Bu Sayfayı Paylaş