knight online

• knight online

Votes: 0 0.0%
  • knight online

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    0

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
K_H_A_N SENİ SİKMİŞ TEKE TEKTE SEN HALA 2 WS 2 DİOYSUN KARDEŞİMMM BURDADA HEP KESTİGİN ANLARI ATMISSIN YATALAK DEMISSIN ADAM SENI ARENADA 20 KİŞİNİN ÖNÜNDE ÇATIR ÇATIR SİKTİ UNUTMA KAAN SENIN BABAN OLDU DÜN :) 20 KİŞİNİN ÖNUNDE BABASI OGLUNU TOKATLADIIII YATYEREEEEEEE YATTTT HERCAİİ MERCAİİ BOŞ KARDEŞİM YATALAK YUNUS OLDUN ARTIK SEN :d

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
Ulan anasını bacısını siktigim oglu bekle seninde vsde yatalak oldugun video geliyor rahat ol :D 1 saatin var senınde :)

13 Nisan 2018
55
1
8
29
BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA :D YA ULAN YÜZSSÜZ OROSPU ÇOCUKLARI TBL KULLANIYORSUNUZ LAN TBL AMINA KODUKLARIM TBLYİ PLAYERLİKLE BÜTÜNLEŞTİRMİŞLER BURDA BANA HAYLA KELİME YAPIYOLAR SİZİN GİBİ OROSPU ÇOCUKLARI BURDA OLDUKCA BENDE BURDA ANNENİİZİ SİKMEYE DEWAM EDİCEM MERAK ETMEYİN :) SİZİN KULLANDIGNINZ PROGRAMLAR BİZE ÖTMEZ AMIN FERYATLARI ANANIZI GÖTÜNDEN SİKTİM SİKMEYEDE DEWAM EDİCEM TAKİPTE KALIN ;)

Son düzenleme:

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
28
şaka gibi resmen :D :D :D kardesim sen gelip show yapmadınmı beni kes sw bırakıcam diye? 1 ws 1 attık kestim....gelelim 2 ws 2 videosuna,videoyla o kadar oynamıssınki dikkatli izleyen herkez görür zaten :D benim 2 ws 2 de kestigim sahneleri koymadın onu anlıyamadım :D gelelim tbl konusuna beni tanıyan o kadar iyi bilirki ben bu zamana kadar ne pedal ne makro ne tbl hic bir zaman hileyle isim olmadı olmazda,priestin 2 ws 2 atalım dedi bende dısarıdan priest bulup geldim kırmadım,bir oyun icin ana bacı küfür etmen senin adamlıgını gösterir....sonucta oyun bu kesilmekte var kesmekte önemli olan kesildigini kabul edip saygı duyman,ben senin seviyene düsüp sana küfür etmek istemiyorum,senden istedigim sözünde durup oyunu bırakman.benden sana tavsiye hic bir zaman büyük lokma ye büyük konusma....

jessica765

Oyuncu
23 Ocak 2017
31
14
8
30
HERCAİ OYUNU BIRAKMASINA WS ATTII NPT OLDU TEKE TEKTEEE,,SÖNMEZ REYİZ NE DER SİZİN GİBİLERE İRİSPİ DERR İRİSPİİ