Video HERCAİ&MUKU CİNEMA TADINDA PK MOVİE (1VS1)(2VS2)(2VS7)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda HercaiIsComeBack tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Hercai

1. Muku

0 oy
    0.0%
  2. Hercai

0 oy
    0.0%
  1. HercaiIsComeBack

HercaiIsComeBack Usta Oyuncu

İZLERKEN ZEVK ALICAĞINIZ BİR VİDEO İYİ SEYİRLER :)

2. HercaiIsComeBack

3. HercaiIsComeBack

4. M1lm1l

M1lm1l Yeni Oyuncu

Yunus eline saglik kardeşim efsane video olmua

5. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

prideki bufalo değil herocz ilk defa oynadıgım pri bufaloyla attımız ws yide film tadında kesmeden atsaydın keşke sıkıntı yok ama bilen biliyo boş charla 7-3 kesildiğin movieyide atsaydın yunus ? bufalo izindeyken hüseyinden haber göndercem sana 2vs2

6. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

priestim oyunda şuan 1 saat sonra işe gidiyor nerdesiniz ?

7. NeverFALLSSSS

NeverFALLSSSS Yeni Oyuncu

Kardeş eline sağlık movie güzel'de benim pm'yi neden attığını anlamadım ? kesildiğin wideo 'yu atsaydın keşke ve ya kestiğin sadece pm atmak olmamış :)

( N E V E R F A L L S )

8. l3uFFaLo_

l3uFFaLo_ Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

İZLERKEN ZEVK ALICAĞINIZ BİR VİDEO İYİ SEYİRLER :)
    Hepsini görmek için tıklayın...

LAn weled o çhar ben değilim Lady_HeroCz oynatmış bekire ben bekiri cure altırtmam ws de s 1kerim o kafa tasını benim nicklerim değişmez ASAS= TR_MaMiNaK_TR PRİEST= l3uFFaLo dur adımı kirletemessin ben öle oynamam akıllı ol çalışıyorum giemiyorum bile 2 haftadır ara ara ölen deng gelirse atarız ws bende alırım movie sıkıntı YOK

DN : BEN BEKİRE CURE ALDIRTMAM KENDİM CURESİNİ ALIRIM

DN2 : AYRICA NEYDEN ÇEKİNİYON HERCAİ DİE NİCK BAS GÖREYİM YETER ÖLE FAKE HESAP İŞLERİNİDE BIRAK

• 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Burdan Lady_herocz nin ezik olduğu ortaya çıkiyor.:)

• T0R00

T0R00 Yeni Oyuncu

Yunus yemin ediyorum birader sana hayranlikla videolarini izliyorum ne bicim adamsin herkeze ayar agzi olan konusuyor Chimera bak ne demia 7-3 kestim demis bide senden kesildin videolarini atmani istemis gagaga millete kafayi yedirmissin kardeşim valla helal olsun

• concon10

concon10 Yeni Oyuncu

Burdan Lady_herocz nin ezik olduğu ortaya çıkiyor.:)
    Pm ver ws atak 1vs1 2vs2 3vs3 8vs8 fark etmez hangisinde iyiseniz

• Zzzzzzzzz

Zzzzzzzzz Yeni Oyuncu

Efsane olmus yunusum eline sağlık

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Yunus denen ibine okadar yavşak ki yeni hesaplar açıp böyle kendine eline sağlık diyor şizofren orospu çocugu sen adam değilsin olum diğer moviede fake charla geldin sağ tıkda minor yokken zar zor kestin moviesini attın bu movieyi çektiğinde tsdeydin böyle yavşak yavşak konusuyodun amcaoğlu kardeş mardeş öylesine can sıkıntısına gelin çevirelim dediniz priest benim priestim bile değil :D

TİPİNİDE GÖRDÜM YUNUS OROSPU ÇOCUGU BÖYLE SOKAKTA GÖTÜ SİKİLMİŞ GİBİ YÜRÜYEN REALDE Bİ SİK OLAMAMIŞ YOLDA GÖRSEN SELAM VERMEZSİN KENDİNİ BU FORUM KÖŞELERİNDE OYUNDA TSDE Bİ KAÇ KAŞARLIKLA FİLAN AVUTAN BİR VELETSİN SANA ÇAKAL BİLE DEMEK ÇAKALLARA HAKARE AMINA KOYAYIM :d bilmem utanırmısın bu sözlerden aynaya bi bakarmısın sende o yüz yok ama astar gibi orospu çocugunun sıfatı.

ilk gün geldin beni kimse kesemez filan dedin arena geç dedim boş charla ws attık 7-3 kesildin YARALARAMERHEM apo hem ts de hem arenadadır pc kastıgı için elimde düşük kalite movie mevcut atmaya tenenzül etmedim az delikanlılık öğren diye ama yüzsün orospu çocugu işte.
    şuan yolda görsem boğazından tutup kafasını kaldırıma sürte sürte kıvılcım çıkartacam adama burda hakaret ediyoz tanıyan bilene mevzuyu anlatıyoz bu alemde böyle yavşak bi alem

SametBabaa bunu beğendi.
  • HercaiIsComeBack

Yunus denen ibine okadar yavşak ki yeni hesaplar açıp böyle kendine eline sağlık diyor şizofren orospu çocugu sen adam değilsin olum diğer moviede fake charla geldin sağ tıkda minor yokken zar zor kestin moviesini attın bu movieyi çektiğinde tsdeydin böyle yavşak yavşak konusuyodun amcaoğlu kardeş mardeş öylesine can sıkıntısına gelin çevirelim dediniz priest benim priestim bile değil :D

TİPİNİDE GÖRDÜM YUNUS OROSPU ÇOCUGU BÖYLE SOKAKTA GÖTÜ SİKİLMİŞ GİBİ YÜRÜYEN REALDE Bİ SİK OLAMAMIŞ YOLDA GÖRSEN SELAM VERMEZSİN KENDİNİ BU FORUM KÖŞELERİNDE OYUNDA TSDE Bİ KAÇ KAŞARLIKLA FİLAN AVUTAN BİR VELETSİN SANA ÇAKAL BİLE DEMEK ÇAKALLARA HAKARE AMINA KOYAYIM :d bilmem utanırmısın bu sözlerden aynaya bi bakarmısın sende o yüz yok ama astar gibi orospu çocugunun sıfatı.

ilk gün geldin beni kimse kesemez filan dedin arena geç dedim boş charla ws attık 7-3 kesildin YARALARAMERHEM apo hem ts de hem arenadadır pc kastıgı için elimde düşük kalite movie mevcut atmaya tenenzül etmedim az delikanlılık öğren diye ama yüzsün orospu çocugu işte.
    şuan yolda görsem boğazından tutup kafasını kaldırıma sürte sürte kıvılcım çıkartacam adama burda hakaret ediyoz tanıyan bilene mevzuyu anlatıyoz bu alemde böyle yavşak bi alem
    :D neydi la senin adın hatırlayamadım buda şizofrene bağlamış geçmiş olsun .) He Elimde Bi Ses kaydı Var Ses kaydında şöyle diyorsun YA SANA FORUMDA ETTİĞİM KÜFÜRLER Bİ ANLIK BİZİMKİLERİN GAZINA GELDİM ETTİM ÖYLE İŞTE KUSURUM WAR :D atıyım istersen dinle kendini bi :D WSDE ANNENİNİ KOYDUN ORTAYA ANANIMI SİKSİNLER DEDİN HİÇ BİŞEY YOK BENDE DEDİN ATIYIM SES KAYDINI DİNLE İSTERSEN. Sırf O anana acıdım orda sesimi çıkarmadım yüzün kızarmasında diye be NE KADAR ŞEREFSİZ insanlarsınız

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

sen hangi yüzle daha konuşuyorsun orspu evladi

KOXPER SİN İFŞAN VAR DAHA KONUSUYON PİÇ KURUSU HİLEYLE VS ATIYON DAHA BURADA DOLANIYON

• HercaiIsComeBack

TAMAM KOXPERİ TAMAM HİLE WAR BENDE :D TAMAM KRAL SENSİN SAKİN OL :D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

atmazsan ananı sikerim senin çarpık bacaklı orospu çocugu seni

• HercaiIsComeBack

ahah :D Way Orospu Çocuğu annesini hiçe sayıyor :D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

olum büyüde gel kendini kurnaz sanıyon ama tatlı su kurnazısın götün sıkışınca böyle ibnelikler yapıyon sanal alem kabadayısı seni klavye artisti sübyan

• HercaiIsComeBack

Boş Ötmle Lan Kocaelideyim gel amın oglu boş artsilk yapma burda

• Bu Sayfayı Paylaş