NPT

• NPT

Votes: 1 50.0%
  • NPT

Votes: 1 50.0%

• Total voters
    2

m6lm6lm6l

Yeni Oyuncu
25 Şubat 2018
12
0
1
30

SELAMIN ALEYKÜM ANDREAMTR!

HERKEZ SIRASINI BEKLESİN :)

VİDEONUN UZUN KISMIINI PAYLAŞIP DA BOŞA ZAMAN HARCAMAK İSTEMEDİM :)

ELİNİZİN ALTINDAKİ MACRO MOUSLERE YAZIK :D

HÜSEYİN VE CİHAN KARDEŞİME ÇARLARINI VERDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİM :)

ÇARLAR BİZE AİT DEİLDİR SADECE HADDİNİ BİLMEYEN İNSANLARIN HADDİNİ BİLDİRMEK İÇİN GİRİLMİŞTİR :)

Son düzenleme:

NEVERRRRRRRRR

Yeni Oyuncu
12 Şubat 2018
6
0
1
27
lann amk ogulları deliknalsınzz madem sahneye cıkın 3 kere kesmeyle adam olunmaz götüne baka baka kactıgnızz günleri unuttunuz herhalde amk ogulları sizi erottik geliyorr kacın dedigiiniz gunleri unuttunuz demi amk bebeleri :)

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
Lan amına koydumun evladı öyle arkadaşımızın charına girip karı gibi gelip daşşağa alırken moviemi çektin anasını götünden siktimin çocugu 2k sc basıp cihanın chara giriyon bizde chardaki cihan diye daşşağına ws atıyoz ben ws sırasında sen atak verirken bar değişiyom bide kalkmış bana kestim ayaklarımı yapıyon. AZ DELİKANLIYSAN OYUNA GİR GEL WS YE 1VS1 2V2 öyle karı gibide 2k sc basma amını ırzını siktimin donsuz orospu çocugu

m6lm6lm6l

Yeni Oyuncu
25 Şubat 2018
12
0
1
30
Lan amına koydumun evladı öyle arkadaşımızın charına girip karı gibi gelip daşşağa alırken moviemi çektin anasını götünden siktimin çocugu 2k sc basıp cihanın chara giriyon bizde chardaki cihan diye daşşağına ws atıyoz ben ws sırasında sen atak verirken bar değişiyom bide kalkmış bana kestim ayaklarımı yapıyon. AZ DELİKANLIYSAN OYUNA GİR GEL WS YE 1VS1 2V2 öyle karı gibide 2k sc basma amını ırzını siktimin donsuz orospu çocugu
sakin ol şampiyon hercai tanıdığın asaslara benzemez SEN ARKADAŞLARINLA TBL AÇIKMI VS ATIYORSUN ZIPLAMA BAHANESİNE SH YE BASIP MI ZIPLIYORSUN VS ATIYORSUN:D HERCAİ GÖTÜNDEN KAN ALIR bak bakiyim nasıl oluyormuş embesil seni :D

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
AZ DELİKANLIYSAN OYUNA GEL 1VS1 2VS2 ONUNDA MOVİESİNİ ÇEK AT FORUMA AZ DELİKANLIYSANN

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
ananızı ağlata ağlata sikecem merak etme az delikanlı olsanız fake charla gelmezsiniz korkup

m6lm6lm6l

Yeni Oyuncu
25 Şubat 2018
12
0
1
30
ananızı ağlata ağlata sikecem merak etme az delikanlı olsanız fake charla gelmezsiniz korkup
ULAAN YÜZSÜZ OROSPU ÇOCUĞU ULAN LEGAL OLSAN GELSEN BURAYA YAZSAN GAM YEMİCEM ALLAH ÇARPSIN ULAN TBL İLE VS ATIYON BİDE GELMİŞ BURAYA ÖYLE BÖYLE YAZIYORSUN YAZIK BE DÖL İSRAFISIN HADİ TBL DEYİLİM DE ONUNDA VİDEOSUNU ATIYIM HADİ TBL DEYİLİM SH AÇIK DEİL DE HADİ AMINA KODUM ÇOCUĞU

m6lm6lm6l

Yeni Oyuncu
25 Şubat 2018
12
0
1
30

Beyazkedicik tbl kullanıyo dostum ws atmaya değmez ama sen bilirsin ben söyleyimde :)

FARK ETMİYOR KARDEŞİM 2WS2 DE 50 TANE MANA ÜST ÜSTE BASSIN AMINAKODUM ÇOÇUKLARI FARK ETMEZ.BU ATTIM 2WS2 DEKİ ADAMDA SH WARDI PAYLAŞMAYA GEREK DUYMADIM AMA HAYLA GELMİŞ BURAYA YÜZSÜZ GİBİ KONUŞUYOR YAPICAK BİŞEY YOK BÖYLE KABULLENİCEZ

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
şimdi bak boş beleş konuşmuşsun gel real kendi isminle 1vs1 2vs2 atalım dedim gelmemdin. bu movieye karışan 2 charın clanına zaten bi movie çekilecek bak iyi okuyun bu yazıları o clandan cihanla 2 adam harici sevdiğim yada muhabbetim olan yok onu bi cebe koyalım. hercaiye gelelim seninle 3 4 partlık işimiz var bunuda kafana yazı adam nasıl sikilir beraber izliyecez

Okkeserdgn

Oyuncu
5 Aralık 2017
55
4
8
28
şimdi bak boş beleş konuşmuşsun gel real kendi isminle 1vs1 2vs2 atalım dedim gelmemdin. bu movieye karışan 2 charın clanına zaten bi movie çekilecek bak iyi okuyun bu yazıları o clandan cihanla 2 adam harici sevdiğim yada muhabbetim olan yok onu bi cebe koyalım. hercaiye gelelim seninle 3 4 partlık işimiz var bunuda kafana yazı adam nasıl sikilir beraber izliyecez
EYER ENDLESSE MOVİE ÇEKERSEN ENDLESSDE BOŞ DURMAZ BİLGİNİZ OLSN . :D:D
NOT:
PİSMAN OLACAGINI BİLE BİLE HATA YAPILMAZ.

Son düzenleme: