Video Hercai&Symbolx (2WS2) l3uFFaLo_&Erotik_CHIMERA NPT MOVİE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda HercaiIsComeBack tarafından 30 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

?

knight online

1. knight online

0 oy
    0.0%
  2. knight online

0 oy
    0.0%
  1. HercaiIsComeBack

HercaiIsComeBack Usta Oyuncu

2. l3uFFaLo_

l3uFFaLo_ Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...

YAVRUCUM BAK , ATTIĞIMIZ BU WS DE BEKİR BİZİM ARKADAŞLAR DEDİ DALGAYA ALDI , SC Sİ BİTTİ BENİ TUT SC BASACAM DEDİ , DC YEDİ GİRDİ CTRL TAKMAMIŞ BASİT BASİT ÖLDÜ CTRL YÜZÜNDEN . AYNI KONULARI AÇIP PRİM KASIP DURMA . KENDİ NİCK İNLE AZCIK ERKEK OLUP ANDREAM TR DE PK AT FAKE HESAP İŞLERİNİ BIRAK .

DN : SEN KENDİ NİCK İNLE OYNASAN NE BEKİR BÖYLE OYNAR NE BEN BÖLE OYNARIM ANLADIN MI BENİ A.G S1PASI

DENG GELİRSEK WS ATARIZ ALIRSIN MOVİE [ NİCKLER BELLİ ŞEKİLDE ] O ZAMAN KESERSEN KOY EYW.

MESELA BENİM PK ATTIĞIM DA WS YE DENG GELEN ADAMLAR BÖLE OYNAMADIĞIMIDA BİLİRLER KAÇ DEFA 3WS 2 4 WS 2 5 WS 2 İLE KESTİĞİM ADAMALAR VAR ...2 WS 2 Yİ SÖLEMİYOM BİLE ..!

ŞİMDİ SİKTİR GİT AMINA KOYDUĞUMUN ÇİKİDİK WELEDİ ..................KÜFÜRE KENDİN KAŞINDIN

HE ŞUNUDA UNUTMADAN SÖLİYİM BENİM GERÇEK JOBUM ASAS PRİESTİ HOBİ OLARAK OYNUYORUM .

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ YOK ÇOLUKLA ÇOCUK LA URAŞIYOZ AQ YAWWVV .:S

SÖYLEDİKLERİMİ ANLADIN FARZ EDİYORUM BENCE BU VİDEO YU KALDIR YOUTUBEDEN..
    [ BU ŞEKİLDE ADAM KESSEM KESTİM DEMEM ] EYW.

İMZA :p
    TR_MaMiNaK_TR//////////l3uFFaLo_

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Hahaha chimera serverin orospusu oldu iyice önüne gelenin kucağına zıplıyor asdas :)

besiktaslove34 bunu beğendi.
  • NeverFALLSSSS

NeverFALLSSSS Yeni Oyuncu

bekir ağzını bozma bence sana söyleyenen bişe değil ( BURAK )

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

Chimera nptsin yavrum movieni aldım çok salak diye atmadım foruma gg

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

juskov sen değişik bi çocuksun küfür etmeye gerek duymuyorum ötede oyna benim üstümden rank kasma

youkeziy burdan sürekli yazıyosunda 7 24 oyundayım gel götün yiyosa ben burdayım. İZLEMEDE KALIN

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

Ben JUSKOVYAKHD değil VFoRY0U(CİGA) burdan artistlik yapacağına pmlerine cevap ver pmlerini bloklama..

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

NPT olduğunuda unuttun heralde

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

juskov sen değişik bi çocuksun küfür etmeye gerek duymuyorum ötede oyna benim üstümden rank kasma

youkeziy burdan sürekli yazıyosunda 7 24 oyundayım gel götün yiyosa ben burdayım. İZLEMEDE KALIN
    Ben sana ağır gelirim kaldıramassın jryi az öğren belki bi şansın olur sıradan asaslarla uğraşmaya değmez sen babanın daşaklarında sallanırken biz bu oyunu kitabını yazmış zevkini almış adamlarız illa kaşınıyosan akşam 2ws2 atalım karım yapayım seni .

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Ben JUSKOVYAKHD değil VFoRY0U(CİGA) burdan artistlik yapacağına pmlerine cevap ver pmlerini bloklama..
    LAN AMINI YURDUNU SİKTİMİN OGLU SEN KİMSİN YAZIYON DİYE PM BLOCKLİCAM KOPXER PRİNİ SAL GEL 1VS1 ARENA GEÇ ÖYLE SKİLL BAR A 3 MİNOR KOYUP KOXPER PRİNİN ARKASINDA 2V2 ATMAYA BENZEMEZ

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Ben sana ağır gelirim kaldıramassın jryi az öğren belki bi şansın olur sıradan asaslarla uğraşmaya değmez sen babanın daşaklarında sallanırken biz bu oyunu kitabını yazmış zevkini almış adamlarız illa kaşınıyosan akşam 2ws2 atalım karım yapayım seni .
    lan sen ne konusuyon aq daha nickin belli değil burda fake fake konusyon kelimeyle icraat yapma gel 1vs1 7 24 oyundayım anasını siktimin koxperları

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

LAN AMINI YURDUNU SİKTİMİN OGLU SEN KİMSİN YAZIYON DİYE PM BLOCKLİCAM KOPXER PRİNİ SAL GEL 1VS1 ARENA GEÇ ÖYLE SKİLL BAR A 3 MİNOR KOYUP KOXPER PRİNİN ARKASINDA 2V2 ATMAYA BENZEMEZ
    EZİKSİN BARİ BAĞIRARAK SÖYLEME AMK EVLADI KOXPER SEM MOVİEMİ AL AT FORUMA ONUN BUNUN EVLADI BOŞ YAPMA PM LERİNE CEVAP VER YETER SİKİK SENİ...

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

Senin o ananı bacını karını kızını götünden sikip fotoğrafını alnına yapistirmazsam senin ananı ozan siksin bekle beni veled-i zina seni...

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

+

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Anasını götünden siktiğim niye gelemiyon 2ws2 orospunun evladı neyin peşindesin burda ahow yapıosun akıllı ol ananı bacını grup yaparım orospunun fırlattığı seni

CiG4 bunu beğendi.
  • m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

+

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

+

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

+

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu