knight online

• asd

Votes: 0 0.0%
  • asd

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    0

Sexyanqell06

Oyuncu
11 Aralık 2017
81
8
8
25
Yanliz baskan uykudan kalktigimi belirttim ben sana erkeklik yapipta oylesine atak diyip video cekcek kadar dustuysen birsey diyemem tamam canisi

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Hayırdır sakladığın bişeymi var pirest çekerse ws at diyor bukadar belli edilmezki aq ulan sahaları boş bıraktık it köpek adam olmuş vay be

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Bide 5ws2 atıcakmış erkek ulan amına kodumun dırzosu önce 1ws1de kes amın feryadı daha dünkü çocuk sıradan bi asas bile değilsin neyine güveniyon tblde kurtarmaz seni

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Bide 5ws2 atıcakmış erkek ulan amına kodumun dırzosu önce 1ws1de kes amın feryadı daha dünkü çocuk sıradan bi asas bile değilsin neyine güveniyon tblde kurtarmaz seni
o zaman bul 4 asas 1 pri madem keseceksin onun dışında boş laf yapma bana kabul et geçeyim internete zaman kaybımısın değilmisin öğrenelim

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
Sametbaba kim bu arada amk tanımıyorum ki bide adam yerine koyup 2vs2 atayım adsadsdfa yatalak gavat ipne :)

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
Reis sen büyüksün seni kescek adam yok bu sw de 1 sn ye de 5 mp pot basıyon nası keselim amk

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Hercai adamla pm den kardeşim canım cicim diye konuşmussun adam sana uykudan kalktım demiş videosunu almışsın kalleşlik yapmışsın neyse konumuza dönelim sen kendini asas playeri zannediyorsan oyuna girde serveri bırakmasına veya 250 tl sine vs atalım içten ve dıştan movieli ?

Iausar sen her konunun altında saçma sapan boş boş yorum yapıyorsun oyuna gir göhüslük ve tek daggeri çıkartayım serveri bırakmasına vs atalım?

Youkeziy sende her konuda varsın oyuna gir göhüslük ve tek daggeri çıkartayım serveri bırakmasına vs atalım?

1vs1 bahane yok boş laf yok icrat var evet cevapları bekliyorum varmı icraat?
Nick Gewoonkijken

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
Hercai adamla pm den kardeşim canım cicim diye konuşmussun adam sana uykudan kalktım demiş videosunu almışsın kalleşlik yapmışsın neyse konumuza dönelim sen kendini asas playeri zannediyorsan oyuna girde serveri bırakmasına veya 250 tl sine vs atalım içten ve dıştan movieli ?

Iausar sen her konunun altında saçma sapan boş boş yorum yapıyorsun oyuna gir göhüslük ve tek daggeri çıkartayım serveri bırakmasına vs atalım?

Youkeziy sende her konuda varsın oyuna gir göhüslük ve tek daggeri çıkartayım serveri bırakmasına vs atalım?

1vs1 bahane yok boş laf yok icrat var evet cevapları bekliyorum varmı icraat?
Nick Gewoonkijken
gewonjin tbl den bann yedi başka servera geçti demişlerdi senin için ama fark etmez gel bigün bizim sw ye atalım ws :)