Video HERCAİ VS EMRSİV(OÇ) (+18 İŞFA İÇERİR)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda HercaiIsComeBack tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

+18

1. +18

0 oy
    0.0%
  2. +18

0 oy
    0.0%
  1. HercaiIsComeBack

HercaiIsComeBack Usta Oyuncu

AH OROSPU ÇOCUGU AH :)

2. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Cevap vermek için yaptığın moviede bile kendini ifşa etmekten kurtaramamışsın hemen yazayım ifşaları.
    1. İfşa çarın R atmıyor sadece W basılı tutup skill atıyorsun sağ altta her skiil ile birlikte atılan R damagesi var. R ye bassaydın eger beging attack stop attack yazardı (deneye bilirsiniz) yani R atıyor koxp ile skilleri seri geçebilmek için ama R attığı gözükmüyor koxp bu yüzden ölüyede R atıyor ama kendi ekranında hiçbir vs de R attığı gözükmüyor. Not kaç tane skill atarsanız atın her skill in altında R damagesi olmaz deneebilirsiniz.
    2. İfşa bana tbl diye çamur attığın yerde attığım skill sırası videomda mevcut R+Stab+ yüzde+R+Thurs yüzde nin düşmesini beklemenize gerek yok buna oyun içerisinde animasyon iptali denir, yüzdeye basıp seri bir şekilde w+r atarsanız yüzde havaya kalkarken eliniz yarıdayken bu dediğimi yaparsanız yüzde animasyon iptali olur ve peşine yüzdenin eli yere düşmeden skill atabilirsiniz (videolarımda mevcut deneyebilirsiniz)
    3.ifşa ölüye R attığı yerde kendi ekranında R attığı gözükmüyor çünkü kendi ekranında hiç bir zaman R ye basmamış o vs de bütün R yi koxp atmıştır çarı her skill in altına R atmıştır yavaşlatarak izleyin görüceksiniz bu yüzden kendi ekranında R atmıyor olarak gözüküyor Mausesinden anlıcaksınız hep normal mause işareti olarak duruyor hiç kılıç şeklini almıyor R ye bastıgınızda mause kılıç şekline geçer, burdan ayıkamazsanızda sağ altta damage atılan yerde R ye bastığınızda Beging attack yazar tekrar bastığınızda stop attack yazar onuda izleyin öyle hiç bir yazı yok ama sürekli çarı R atıyor saygılarımla Gewoonkijken no hile only bilek :)

Schizo bunu beğendi.
  3. HercaiIsComeBack

YA SEN NE KADAR OROSPU ÇOCUGUSUN :D 11:20 DEN SONRASINI İZLE R COMBO ANANA Bİ SAĞ Bİ SOL WURUYOR OROSPUNUN ÇIKARTTIGI A:SDasd

4. HercaiIsComeBack

11:20 AÇ R ANANA Bİ SAĞDAN WURUYOR Bİ SOLDAN WURUYOR Bİ SAĞ Bİ SOL YATALAK :D

5. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Kendi kendini ifşaladın be orospu çoçuğu kankam olmamış sil sil başka video yap belki o olur :D

6. HercaiIsComeBack

EMİR TAM Bİ MALSIN WALLAHA BİİLLAHA HE BU ARADA AMCOĞLU BEN SENİ 4 KERE KESTİM SEN BENİ 5 NERDE 5 WS KENDİMİ İZLEMEK İSTİYORUM BEN 5 WSİNİN 5İNİDE :D 5*4 BİTTİYA amk ewladı seni :S

7. YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Bir şizofrenin göz yaşları gewon erkeği neoldu hercai sırtlamış bacını adamı madam ederler öyle aq artisti sıradan asassınız adam olun efendi olun az oyunun öğreninde artislik yapın helal harcai kardeşim orospun yapmışsın asasdas:)

8. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Hercai ölüye R atmak zedbotun olduğunu gösteriyor kardeş ben tarafsız konuşuyorum ciddi mâna da seni hiç zorlanmadan kestiğim zamanları hatırlıyorum ben emirle baba baş gidiyorsam senin Emir'i kesmenin hiç bir yolu yok dostum bu attığın movie deki ifşaları ben emirin yazdığını görmeden gördüm :) yapma böyle şeyler birader ben hiç küfür etmedim size ve arkadaşlarınıza boş yollar bunlar.

9. 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Hercai helal olsun iyi kesmişsin:)

10. HercaiIsComeBack

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

OROSPU ÇOCUGU WS Yİ 4*3 KESİYORDUM 5*3 YAPTIN NASIL YAPTIN HADİ İZLET BİZE AMIN EWLADI TW WERİM SONRA SEN WER DEDİM KÜFÜR ETTİN AH OROSPU ÇOCUKLARI AH EĞER SİZİN GİBİ OROSPU ÇOCUKLARIYLA UĞRAŞILCAKSA SONUNA KADAR UĞRAŞIRIM

SAMET BABA HAYLA MİLLETE 5WS2 DİYOSUN AMK 2WS2 GEL DEDİM İSTEDİĞİN TBLYİ AÇ DEDİM ASASINDA İSTEDİĞİ TBLYİ AÇABİLİR DEDİM BEN İÇTEN MOVİE ALICAM DEDİM HAYLA BURDA MİLLETE 5WS2 DİYOSUN :ASDASD

11. HercaiIsComeBack

12. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

OROSPU ÇOCUGU WS Yİ 4*3 KESİYORDUM 5*3 YAPTIN NASIL YAPTIN HADİ İZLET BİZE AMIN EWLADI TW WERİM SONRA SEN WER DEDİM KÜFÜR ETTİN AH OROSPU ÇOCUKLARI AH EĞER SİZİN GİBİ OROSPU ÇOCUKLARIYLA UĞRAŞILCAKSA SONUNA KADAR UĞRAŞIRIM

SAMET BABA HAYLA MİLLETE 5WS2 DİYOSUN AMK 2WS2 GEL DEDİM İSTEDİĞİN TBLYİ AÇ DEDİM ASASINDA İSTEDİĞİ TBLYİ AÇABİLİR DEDİM BEN İÇTEN MOVİE ALICAM DEDİM HAYLA BURDA MİLLETE 5WS2 DİYOSUN :ASDASD
    Hepsini görmek için tıklayın...
    boş yapma salı gece geliyorum bir arkadaş buldum priest oynayacak knight59dan ban yeme o güne kadar

• HercaiIsComeBack

• Bu Sayfayı Paylaş